Arama sonuçlarınız

1. redincolors

Gezenbilir; 8 Geleneksel Bolu Kış Kampı (25-26 Şubat 2017)

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. redincolors

Cok guzel bir haftasonu gecirdik, tesekkurler. Sent from my iPhone using Tapatalk

3. redincolors

Upload test Sent from my iPhone using Tapatalk

4. redincolors

Merhaba, yarın sabah 06:00'da yola çıkacağız, binek arabayla kampa kadar sıkıntı olmaz değil mi, Bolu'dan sonrası için yol durumu hakkında bilgisi olan varsa yazabilir mi? Teşekkürler
  5. redincolors

1.Murat Albayrak karadeniz Ereğli 2.Sedat Akkaya karadeniz ereğli 3.Fatih Akyüz karadeniz ereğli 4.Ahmet yaman karadeniz ereğli 5.Mert ekici karadeniz ereğli 6.Selahattin mukyen istanbul 7.Cengiz-Şebnem yıldırım istanbul 8.Erdinç çelik (+2 kişi) istanbul 9.Emir Aşkın Güvendi Gölcük 10.Alkım...
  6. redincolors

Navara Kullananlar

Ynt: Navara Kullananlar Arka kapak kilit pimlerinden yapıyor olabilir, zamanla aşınıyor ve boşluk oluşuyor.

7. redincolors

Gezenbilir Land Rover Buluşması (7-8 Aralık 2013)

Ynt: Gezenbilir Land Rover Buluşması (7-8 Aralık 2013) Land Rover'ımız yok, yine de katılabilir miyiz?

8. redincolors

ARANIYOR NAVARA ALT KORUMA SAÇ TAKIMI

Ynt: Aranıyor Navara Alt Koruma Saç Takımı Ben sadece karter altı için aluminyum-çelik 5mm orjinal bir ürüne tesadüf denk geldim, çok hafif ve çok sağlam, bir tane kalmıştı ve aldım başka yok. Aynı malzemeden üretilmiş diğer alt koruma ürünlerini de (şanzıman, differensiyel, vs...) almak...
  9. redincolors

En İyi Çift Kabin Pick-Up Hangisi?

Ynt: En İyi Çift Kabin Pick-up Hangisi? Bence bu yorumdan sonra tartışma bitmeliydi :) katılıyorum.

10. redincolors

Navara'nız Ne Kadar Yakıyor?

Ynt: Navara'nız Ne Kadar Yakıyor? Benim arac şehir içi 19 lt gösteriyor, 14 lt altını göremedim, 11 lt altını görenler bence çoook mutlu olmalılar
  11. redincolors

Vergilerimizi Doğru Araca Doğru Olarak Ödemek

Ynt: Vergilerimizi Doğru Araca Doğru Olarak Ödemek bu durumda benim ruhsatımda görünen 2045 Kg (2007 Navara 4x4) ile ben aslında fazla vergi ödedim ve ödemeye devam ediyorum bunu düzeltmek için ne yapabilirim? vergi dairesine dilekçe ile başvuru yapsam sonuç alabilir miyim? yada bunu...
  12. redincolors

Vergilerimizi Doğru Araca Doğru Olarak Ödemek

Ynt: Vergilerimizi Doğru Araca Doğru Olarak Ödemek Sanırım somut bir gelişme olmadı?

13. redincolors

Bir Navaranin Yeniden Dogusu

Ynt: Bir Navaranin Yeniden Dogusu dodik dodik dodik takip...
  14. redincolors

Araç Üstü Çadır Kampçıları ( Cartop Camper ) Buraya...

Ynt: Araç Üstü Çadır Kampçıları ( Cartop Camper ) Buraya... Aracın üstüne (roof-rack) mevcut çadırınıza uygun düz bir platform yapın, çadırınızı aracın üstüne kurun gitsin :)
  15. redincolors

Marmaris/Datca ve sonra Ege'de cadir kampi rotasi tavsiyeleri

Ynt: Marmaris/Datca ve sonra Ege'de cadir kampi rotasi tavsiyeleri Selamlar, aynen katiliyorum, yeni isletmeci abi biraz at hirsizini andiriyor ve kamcilikla ilgisi yok elinden gelse baska bir ticaret alaniyla ilgilenecek gibiydi. Oraya cadir kurma, buradan gecmek yasak, araba ile giris cikis...

16. redincolors

Fethiye - Katrancı Koyu

Ynt: Fethiye - Katrancı Koyu kamera altında kamp mı olur yaw :) kusurabakmayın, zevkler ve renkler meselesi tabi ama olayın anafikrine aykırı bir durum...
  17. redincolors

Fethiye - Katrancı Koyu

Ynt: Fethiye - Katrancı Koyu Geçen sene ben de gittim, girmemle çıkmam bir oldu, kamp değil pazar yerine dönmüş, pazar çadırlarıyla ev yapanlar... arada tişört satan bir dükkan bile vardı. Yaz tatili ihtiyacını ucuza kapatmak isteyenlerin kampı gibiydi. doğa sevgisi vs... çok arka planda hatta...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri