Arama sonuçlarınız

1. rhythmman

Lada Niva' ya Sorento Jantı Takılabilir mi ?

Ynt: Lada Niva' ya Sorento Jantı Takılabilir mi ?

2. rhythmman

Lada jantı

Ynt: Lada jantı merhaba bende de kıa sorenonun janları var lada nivaya uygun ve üzerinde yol tipi lastik var bende ok 144 arıyorum jant lastik
  3. rhythmman

motor değişikliği

Ynt: motor değişikliği aynı dert bende de var bu yasal işlemler konusunda daha fazla bilgi alma imkanımız varmı acaba

4. rhythmman

Lada Niva Dif. Kilidi

Ynt: Lada Niva Dif. Kilidi anladım teşekkür derim çok kafama takılıyordu bende diyordum dif kilidi varsa bu kolla nasıl devreye sokulup çıkarılır diye çünkü ara şanzımana gidiyor kol çok saçma buluyordum ama ben bazen çıkmakta problem yaşadığım yerlerde devreye soktuğumda sanki bir güç beni...
  5. rhythmman

Lada Niva Dif. Kilidi

Ynt: Lada Niva Dif. Kilidi arkadaşlar erco bir arkadaşın ismimi ben anlayamadım birde nivanın jantlar 16 diğilmi zaten

6. rhythmman

Lada Niva Dif. Kilidi

Ynt: Lada Niva Dif. Kilidi orjinal halinde dif kiliti yokmu nivalarda bir de nasıl anlayabilirim olup olmadığını üçüncü vites topuzu ne o zaman şimdidne teşekkür ederim

7. rhythmman

Lada Niva Dif. Kilidi

merhaba ben bülent benimde lada nivam var ve sitenize yakın zamanda katıldım ben nivanın difransiyel kilidi ile ilgili bilgi almak istiyorum eğer bu konuda bilgi sahibi olan abilerim ve arkadaşlarım var ise bana yardımcı olursanız çok sevinirim kafamı karıştırıyor şimdiden teşekkür ederim...
  8. rhythmman

Uludağ Keles Rotası Gezisi (30 Mart 2008)

demekki demekki lada nivayı satıp land raver almaktan vaz geçmeliiym bneim alet oralarda asla batmaz :)
  9. rhythmman

Balıkesir Grubu Serbest Muhabbet Köşesi

bende ayvalıklıyım :) ve bunları yapıyorum

10. rhythmman

Pajero 2,5 1986 İçin Bilgi?

merhaba abilerim arkadaşlarım bende bu siteye yeni katıldım sayılır bir kaç haftadır yorumları konuları takip ediyorum benide aranıza alırmısınınz benim lada nivam var vee şimdi düşündüğüm araç suzuki samurai 1986 ve pajero 2,5 1986 bütçem bunlara yetiyor bu araçlar için bilgi...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,470
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri