Arama sonuçlarınız

1. salihdalci

Feroza Hakkında Görüşleriniz

istanbul maslak per oto ümit bey selamımı söyleyiniz size yardımcı olacaktır muhakkak bu arada daha şimdi gördüm yazınızı kusura bakmayınız

2. salihdalci

şimdi gördüm istanbul aksarayda genç tokel var genç tokelden aslan beyi iste size yardımcı olacaktır
  3. salihdalci

benim feroza

4. salihdalci

selamlar bende 2010 dan beri feroza kullanmaktayım bir tek lamba kabı hariç ulaşamadığım malzeme yok .feroza gayet hoş kullanımı güzel bir arazi aracı ben kendim tamiri ni yapıyorum ha bu arada mesleğim mobilya tamirci değilim tavsiye ederim

5. salihdalci

suzuki 413 anahtar

dursun yıldırımı ara reis oto 5 yolda o senin sıkıntılarını giderir hem vinçle ilgili hemde samurai ile ilgli GSM 05364689668
  6. salihdalci

Istanbulda Feroza Ustasi

05324332409 ararsan yardımcı olurum

7. salihdalci

Daihatsu Feroza Fotoları....

195x80x15 at uygun feroza için iyi tahmin etmişsin hayırlı olsun

8. salihdalci

Feroza'cılar Biz Kaç Kişiyiz?

Ynt: Feroza'cılar Biz Kaç Kişiyiz? Salih dalcı 1ci sıra feroza el 2
  9. salihdalci

Feroza'cılar Serbest Muhabbet Köşesi

Ynt: Feroza'cılar Serbest Muhabbet Köşesi Lastikler yakışmış simdi hemde yakıtta azalmıştır güzel bir karburatör ve hortumlarınin ayarı yapilsin yanliz avans ayari yapilacaksa şanzumanın uzerindeki ince hortumu çikartip yapin sonra guzel bir gaz ayari araba hem rahatlar hemde kullanirken keyf...

10. salihdalci

Ynt: Feroza'cılar Serbest Muhabbet Köşesi 19.5 biri 23.5 biri fark bayağı var nasıl 1 cm fabrika bile az yaksın diye tavsiye etmiş sen kullanırsın kullanmazsın senin tercihin birde gayet şık duruyor makaslara biraz kavis vermek gerekir senelerin metal yorgunluğu var kavis verdirip birde ana...
  11. salihdalci

Ynt: Feroza'cılar Serbest Muhabbet Köşesi Bende 235/75/15mtr camur kullanıyorum ama kış bitiminde av sezonu kapandıktan sonra ormanın derinliklerine girerim arabayı yüksek gösterir ama yakıtıda artırır o yüzden av sezonu içinde 195/80/15 tercihimdir bu benim fikrim
  12. salihdalci

Ynt: Feroza'cılar Serbest Muhabbet Köşesi Ferozalar icin en uygun ebatlar budur sen gonul rahatligi ile kullan lastik ebatini artirirsan yakitida ayni sekilde artirirsin senin icin ideal lastik ebati at195/80/15 bunda karar kilarsin umarim

13. salihdalci

Ynt: Feroza'cılar Serbest Muhabbet Köşesi Termostati degistir birde kalorifer.petegini temizlet karburetorden soguk sicak su girislerini kontrol ettir
  14. salihdalci

Ynt: Feroza'cılar Serbest Muhabbet Köşesi Evet mtr ler yakiti artirir aracin orijinal lastikleri 195/80/15 at dir sanirim srabaniz karburatorlu size tavsiyelerim basta lastik degisimi ebati ve iyi bir karburator ustasi adres verebilirim kucuk cekmece tepe ustunde haci mehmet usta karburatorcu...
  15. salihdalci

Ynt: Feroza'cılar Serbest Muhabbet Köşesi Birakin yaksin altinizdaki arazi araci bu iş önce hava ayarı sonra karburatör sonrada gaz ayari benim arabada 220 krs yakiyor

16. salihdalci

Ynt: Daihatsu Feroza Fotoları.... Mevcut olan parçalar nelerdir yazarsanız seviniriz
  17. salihdalci

Ynt: Daihatsu Feroza Fotoları.... Açidan kimin bu arac

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto