Arama sonuçlarınız

1. toxgo

L-200 4x4 otomatik şanzıman ve atsc

Ynt: L-200 4x4 otomatik şanzıman ve atsc Merhaba benim kullandığım araçta uzun yolda 8.8 Lt ye kadar düştü şehir içi kullanımda 11.5 Lt yakıyor bu bilgileri aracın yol bilgisayarından değil kendi hesaplamalarımla elde ettim Otomatik viteste hiç sorun yaşamadım fakat sorun yaşayan arkadaşlarım...

2. toxgo

L-200 4x4 otomatik şanzıman ve atsc

Herkese selamlar 2007 den beri otomatik 4x4 kullanıyorum genelde merak edilen çekiş sistemi atsc ve şanızman için kullanılan yağ yaşadığım tecrübeleri ve bildiklerimi buradan herkesle paylaşmak isterim L-200 kullanan arkadaşları bekliyorum selamlar.
  3. toxgo

TRT YolAçık (Gezenbilir) Programı 13. Bölüm Duyurusu (Boloff ile Mudurnu)

Ynt: TRT YolAçık (Gezenbilir) Programı 13. Bölüm Duyurusu (Boloff ile Mudurnu) Bugün yayinlanacak inshallah bekliyorun umarim Yeni bölüm olur

4. toxgo

R/D Lock mu ATSC mi tercih edilmeli hangisi daha iyi ?

Ynt: R/D Lock mu ATSC mi tercih edilmeli hangisi daha iyi ? Jeomad kardeşim geçmiş olsun o resimdeki parça 4x2 den 4x4 geçiş sağlayan parça söktürmüş oldugun ustanın bilmesi lazım :) parça ihtiyacın olurs yardımcı olmaya çalışırım
  5. toxgo

Ynt: R/D Lock mu ATSC mi tercih edilmeli hangisi daha iyi ? http://www.youtube.com/watch?v=p9XdHvpp4Mw&feature=related birde bunu izleyin atsc li araç

6. toxgo

Ynt: R/D Lock mu ATSC mi tercih edilmeli hangisi daha iyi ? Arkadaşlar herkeze selam ben arazi de kullanmak için eski toyota ları tercih ederim fakat günümüz şartlarında gündelik kullanıma ve arazi kullanımına en uygun araç L 200 olarak görüyorum .4x4 sistem leriyle ilgili birçok yazılan ve...

7. toxgo

Toyota Sahiplerinin Dikkatine

Ynt: Toyota Sahiplerinin Dikkatine merhaba parça lar için msn t.ak58@hotmail.com dan yardımcı olurum ..
  8. toxgo

Ynt: Toyota Sahiplerinin Dikkatine benim kendim için toplatığım toyota araçların bu zamana kadar birikmiş birçok parçası elimde bulunmaktadır ln65 ve ln 106 bu araçlardan parça ve yardım isteyen arkadaşlara yardımcı olurum saygılar
  9. toxgo

Ynt: Toyota Sahiplerinin Dikkatine ben 89 hılüx sahibiyim herkeze selamlar

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,473
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin