Arama sonuçlarınız

1. cembay

Kömür'ün Dalışa Kapandığını Duydum. Doğru Mudur?

Merhaba, Kömür'ün dalışa kapandığını duydum. Doğru mudur?

2. cembay

Vurgun Nedir?

Vurgun Nedir? Merhaba! Bu yazımda sizlere dalışla ilgili olan olmayan herkesin belki de en çok merak ettiği konu olan halk arasında vurgun olarak bilinen dekompresyon hastalığından bahsedeceğim. Terim olarak da bu yazıda “vurgun” terimini kullanacağım. Çünkü hiç kimsenin terimlerle boğuşmasını...
  3. cembay

Scuba Solunum Sistemleri

Sizlere günümüzde kullanılmakta olan su altı solunum sistemleri hakkında bilgi veren bir yazı dizisi hazırlamak istedim. Bu yazı dizisinde yaygın olarak kullanılan açık tip solunum sistemlerine, yarı kapalı tip solunum sistemlerine ve kapalı tip solunum sistemlerine değineceğim. Bu gün açık tip...

4. cembay

Azot Narkozu Nedir?

Azot narkozuyla ilgili bir yazı yayınlandı. http://rotadive.com/azot-narkozu-nedir/
  5. cembay

Scuba Dalış Ekipmanları

Merhaba, Scuba dalış da kullanılan ekipmanlarla ilgili bir yazı www.rotadive.com adresinde yayınlandı. Aynı konuyla ilgili konu başlıkları www.rotadive.com/forum adresinde açıldı. Gelin oraya da üye olun tartışalım konuşalım.

6. cembay

Nitrox Nedir?

Nitrox konusu Türkiye de pek bilinmiyor. Merak ederseniz. www.padiclub.com adresinde ayrıntılı bir makale var...... http://www.padiclub.com/835/

7. cembay

Su Altı Forumları

PADICLUB su altı forumları açıldı. Faydalı tartışmalar, paylaşımlar olmasını umuyoruz. Nitrox nedir? Neden dalışlar hep aynı yerlerde gerçekleşiyor? Meerak ediyorsanız. www.padiclub.com/forum
  8. cembay

Padıclub Su Altı Kulübü

Merhaba, PADICLUB su altı kulübü web sitesi açıldı. Özel ders şeklinde PADI dalış eğitimleri verilecek. Butik doğa, deniz gezileri yapılacak. www.padiclub.com, www.paditurkiye.com web sitelerinden ayrıntılı bilgi sağlanabilir.
  9. cembay

Padıclub

Merhaba, http://padiclub.com/?page_id=100 PADICLUB web sitesi açıldı. Gezilerimizden kareler videolar. Dalışla ilgili faydalı makaleler bulabileceğiniz bir site olacak. Şu an için içerik yeni yeni oluşuyor. Sizlerin de katkısın bekliyorum.

10. cembay

Yedek Lastik Bagaj Kapısı Üstüne

Merhaba, Ben aracımdaki LPG tankını istetmenin yerine aldırdım ve bagajdaki yer sorununu çözdüm mükemmel oldu. Fakat bu seferde istetmeyi nerede taşıyacağım diye düşündüm. Araştırmalarım sonucunda istetmeyi bagaj kapağına koyabilmek için aparat yaptırabileceğimi gördüm. Daha çok ZJ sahipleri bu...

11. cembay

blazer hızlandıkça sarsıntı çok artıyor

Merhaba, Arkadaşlar 97 blazerimla biraz çamura girdim arazide yol yaptım. Daha sonra aracı yıkattım. Sonra araçla asfalta çıktın ve aracın hızlandıkça sarsıntı olduğunu ve bunun 80 90 km hızlarında sanki araç dağılacakmış boyutuna ulaştığını gördüm. Arazi kullanımından önce bu sorun yoktu. Daha...
  12. cembay

Lastik Önerisi

Merhaba, 97 model Blazer'ım için arazi performansı iyi bunun yanında asvalt yoldada kullanabileceğim lastik bakıyorum. Öneriniz olabilir mi? Birce jant değiştirmek istiyorum fikir verirmisiniz?

13. cembay

Dalış Eğitmeni ve Dalıcılar

Merhaba, Öncelikle Dalış bölümünde kişilerin kendilerini tanıtmaları için bir başlık göremedim ondan bu başlığı açıyorum. Amacım bu forumda bulunan dalıcı ve dalış eğitmenlerini hepimizin tanımasını sağlamak. Ben bundan yaklaşık 5 yıl önce dalmaya başladım ve bunu çok sevdim. Şu anda PADI Open...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri