Arama sonuçlarınız

1. pehlivan

Hella Sis Farları 2 Delici 2 Yayıcı 2 De Arka Aydınlatma

2 ad.Hella HR 0185 2 ad.Hella E4 19597 2 ad.Hella FF arka aydınlatma Takım olarak satılıktır , hepsi çalışır durumdadır,Fakat 2 ad resimlerde de görülecektir, ampul diplerinde paslanma vardır,( Bazen sisleri yatık tutuyordum ) Çalışmasında herhangi bir aksilik söz konusu değildir,şuanki piyasa...

2. pehlivan

Satılık 4 Ad. 31,10.5,15 Yokohama Geolander M+t Lastik Ve Jant Takım 1700 Tl

Lastikler satılmıştır ilan gerekirse kaldırılabilir
  3. pehlivan

ayrıca Lastikleri Jantsız İsteyenler de azımsanmıyacak kadar oldu eğer jant ları isteyen olursa 400 tl ye son olarak verebilirim

4. pehlivan

Arkadaşlar fiyatı aşağı çekebilirim ama talep oluşmadan birşey yazmak istemiyorum,Teklifler olursa mantıklı ve makul olan değerlendirmeye çalışırım
  5. pehlivan

Fiyatı yazmıştım başlıkta takım olarak 1700 tl

6. pehlivan

Arkadaşlar ilk olarak konuyu burayamı açmam lazım bilemedim yanlış yere açtıysam özür dilerim.Doğru yerede admin arkadaşlar tarafından taşınırsa sevinirim Takribi olarak 5, sene önce aldığım ,Sadece Boluya kar gezisine ve bir kaç kezde çift alan bölgesine gidilip ağır offroad yapılmamış...

7. pehlivan

Wj Lerde Tavandaki Taşıma Aparatı Satmak İsteyen Varmı ?

Ynt: Wj Lerde Tavandaki Taşıma Aparatı Satmak İsteyen Varmı ? tşk ler bir araştıracağım o tarz ( yansanayi )ürünlerde fiyat nedir ? çıkmacılardan orjinalmi bakıp kıyaslasam offff zj deki gibi neden koymamışlarki sanki :-[
  8. pehlivan

Ynt: Wj Lerde Tavandaki Taşıma Aparatı Satmak İsteyen Varmı ? oğuzhan sağolasın zj deki thule var ortaklaşa kullanıcam ;) onun için ayak arıyorum sepete ihtiyaç şu an için yok :D
  9. pehlivan

Arkadaşlar zj lerde standart olan tavan rayları bildiğiniz gibi malesef wj lerde yok,Harici temin edilebildiğini öğrendim,Servislerde yok,Nerden temin edebilirim, gönlüm orjinalden yana muadil ne koyabilirim,Elinde olupta satmak isteyen arkadaşlar varmı ? varsa bana telden ulaşabilirsiniz...

10. pehlivan

Aranıza Bende Yeni Katıldım.

Ynt: Aranıza Bende Yeni Katıldım. uğur bey hoş geldiniz aracınız hayırlı olsun sanırım tel de görüşmüştük ;)

11. pehlivan

Grand Cherokee 4.7 yıllık vergisi

Ynt: Grand Cherokee 4.7 yıllık vergisi Durmuş abi bi yanlışlık olmasın bildiğim kadarıyla senin ödediğin vergi yıllık değilmi ???normali 2001 ekadar modellerde 2300-2500 tl yıllık olarak biliyorum yanılıyormuyum acaba ;D
  12. pehlivan

AGOFF; Darlık Gezimizin Görselleri

Ynt: AGOFF; Darlık Gezimizin Görselleri alper zannedersem offrodcyuzda seyrettim bir çamur geçişi esnasında sağ arka teker kanalda sürterek çıktı o esnada hava kaırma sesi geldi ben jant ve lastiğin arasına çamur veya toprak girdiğini düşünüp (ki bu durum sıkça meydana geliyor )onun için...

13. pehlivan

AGOFF; Darlık Gezimizin Görselleri

Ynt: AGOFF; Darlık Gezimizin Görselleri arkadaşlar beyaz xj deki laastik ebadı nedir,bir yerden geçerken lastikten hava sesi geliyordu zannedersem jantın azizliğimi(jant tan memnunmusunuz) yoksa farklı bir olaymı? o jant deseni hoşuma gidiyor ama -30(3cm dışa atanını) bulabilirmiyim acaba ;)bu...
  14. pehlivan

Flowmaster eksoz susturucu taktıran varmı

Ynt: Flowmaster eksoz susturucu taktıran varmı Mert http://www.flowmastermufflers.com/ bu siteden hangi part noyla alacağını kontrol et benim zj mePart No: 942447 eksozu taktık mert birinci oğlunada aynı eksozu taktırmıştık sanırım,performans olarak artış olduğunu düşünmüyorum,tam aksine kendi...
  15. pehlivan

POWCAN BK 321 15x8 inç 5x114.3 bijon JANT

Ynt: POWCAN BK 321 15x8 inç 5x114.3 bijon JANT hayırlı satışlar 10 derken - 10 mudur yani jantları taktığınızda lastik 1 cm mi dışarı atıyor ?yoksa orj nila jantlarla aynımı ?

16. pehlivan

zj ye prokomp çıkma 15 jant arıyorum

Ynt: zj ye prokomp çıkma 15 jant arıyorum Mert hangi ilanlarda bana linki atarmısın
  17. pehlivan

zj ye prokomp çıkma 15 jant arıyorum

Arkadaşlar 31,10.5,15M-T lastiklerime FLANŞ Koymamak için normal jantlarla tam turda sürtme yapıyor,ofsetli prokomp çıkma jant arıyorum,prokomp ve diğer jantlar arasında dağlar kadar fark olduğu söylenir,fakat 4 ad. ofroad jantları sıfır 700/850 tl civ.da jantlar da mevcut, artı ve eksiler...
  18. pehlivan

ZJ 5.2 İcin iyi Bir LPG nerede taktirabilirim. Tavsiyenize ihtiyacım var.

Ynt: ZJ 5.2 İcin iyi Bir LPG nerede taktirabilirim. Tavsiyenize ihtiyacım var. Mert diğer sitede bu konu hakkında fikirlerimide yazdım özele msj da attım bilgine ;)

19. pehlivan

çiftalan saklı gölde bir haftasonu

Ynt: çiftalan saklı gölde bir haftasonu Bekir bey emeğinize ellerinize sağlık saklı göl saklı göl olmaktan çıktığından beri malesefki( piknikçileri ayrı tutuyorum) pislikçilerin uğrak yeri oldu >:( inanın bende sizin gibi oranın sevdalısıyım her gittiğimde bende mıntıka temizliği yapıyor hatta...
  20. pehlivan

96- zj me yedek kumanda arıyorum fazla kumandası olan

Ynt: 96- zj me yedek kumanda arıyorum fazla kumandası olan tşk ler durmuş tolgayı unutmuşum iyi oldu söylediğin bakalım ne fiyat verecek ;)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri