Arama sonuçlarınız

1. Vipracing

v. 8. motor ariyorum th 400 otomatik sanzuman icin

Ynt: v. 8. motor ariyorum th 400 otomatik sanzuman icin Merhaba, Aracınız konusun da eksik bilgi vermişsiniz , neden(Neden derken sizmi taktırdınız demek istiyorum) TH 400 var aracınızda ve üstünde takılı olan motor nedir ? Ek olarak popüler davranış : şanızmana göre motor alımı değil bilakis...

2. Vipracing

Pajero Evolution

Ynt: Pajero Evolution Selam; Dodikler çok güzel (Kaput için aynı şeyleri söyliyemiyeceğim) janlar ayrı bir güzel olmuş.Dodikler orjinalse çok değişik bir araç olur evo versiyonun olduğunuda bilmiyordum öğrendiğim iyi oldu. Iyi günlerde kullan :)
  3. Vipracing

Eski Araca Yüksek Vergi

Ynt: Eski Araca Yüksek Vergi Millette para kaldımı vergi vericek? Canını alıcaklar insanın.(Bu TÜV zaten ayrı bir rezalet)

4. Vipracing

Navara Kullananlar

Ynt: Navara Kullananlar Turgay bey , Merhaba ve teşkkürler nazik karşılama için :)
  5. Vipracing

Navara Kullananlar

Ynt: Navara Kullananlar Tüm forumdaşlara : Merhaba, Bir Navara kullancısı daha.Hafızam yanıltmıyorsa 2007 nin Haziran ya'da Temmuz ayında Maslak Sportur'dan 4x4 LE AT modelini satın aldım.Aynı tarihlerde bir kaç yakın arkadaşımın'da Navara sahibi olmuş olması her ne kadar kararımı etkilemiş...

6. Vipracing

Toyota Arazi Araçları Fotoğraf Arşivi (Tüm Seriler)

Ynt: Toyota Arazi Araçları Fotoğraf Arşivi (Tüm Seriler) 35 ya'da 38 yakışır ;)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,508
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri