Arama sonuçlarınız

1. semuca

Satılık 2008 4x4 L200

Herkese Selam, İlk sahibi olduğum Mitsubishi L200 4x4 aracım satılıktır. Standart Satılık Metinleri: - 2008 Model (Ağustos 2008 çıkışlı) - 72000 km - Tüm bakımları yapılmış, ayrıca en ufak ses, tıkırtı vs. serviste kontrol edilmiştir, - Bagaj kapagında ve sag sol camusrluklar boyalıdır...

2. semuca

18 Temmuz Pazar günü Kiralık Motor Arıyorum

Herkese Selam, 18 Temmuz Pazar gunu icin İstanbul'da Kiralık Motor arıyorum. Tercihen şehir gezintisi için Enduro veya Chopper. İhtiyacım icin yardımcı olacak tanıdıklarınız veya firmalar varsa bana mesaj atmanızı rica ederim. Simdiden tesekkurler Serhat
  3. semuca

Gezenbilir Samsun Grubu Ilgaz Dağı Off-Road Gezisi Duyurusu (12-13 Eylül 2009)

Gezenbilir Samsun Grubu olarak 12-13 Eylül tarihlerinde 1 gece otel konaklamalı Ilgaz Dagi Offroad ve Doga gezisi yapacagiz. Katılmak isteyen herkesi bekleriz. Konaklama: Otel veya misafirhanede 45-55 tl civarı Ulasım: 4x4 arac veya binek aracla olabilir. Ancak orman gezilerinde 4x4 araclari...

4. semuca

Gezenbilir Samsun Grubu Doğu Karadeniz Gezisi Duyurusu (16-19 Mayıs 2009)

Herkese Selamlar, Gezenbilir Samsun Grubu olarak Dogu Karadeniz'in gezmekle, gormekle bitmeyecek dogasinda Giresun'dan Artvin'i dag ve köy yollarından baglayacak gezimizin 2.etabını 3 gece konaklamalı 4 gün olarak 16-19 Mayıs tarihleri arasında planlıyoruz. Karların eridigi, yesilin en guzel...
  5. semuca

Çamlıhemşin Trabzon'daki İki Kutu

Geocaching'le yeni tanıstım. Cok zevkliye benziyor.. :) Onumuzdeki gunlerde yapacagımız gezi bolgesinde iki kutu gorunuyor, geoccachingturkiye.com adresinde. Ancak, sitedeki hareket pek de faal degil gibi.. "Yeni Kutulara" tıklayınca, Mayıs, Agustosa ait 5 kutu var. Sizce aramaya deger mi? Yoksa...

6. semuca

Amasra - Sinop Arası Gezi Düşünüyoruz

Herkese Selamlar, Bayram tatili icin 8-9 günlük yaz sonu sonbahar bası amasra - sinop arası 4x4 aracla gezi dusunuyoruz. Bu rotadaki güzergahlarınızı, haritalarınızı, konaklama noktalarınızı paylasırsanız cok sevinirim. Simdiden tesekkurler.

7. semuca

Araçta Elektrik Üretimi

Herkese selamlar, Aracımda muhtelif aygıtlar calıstırmak uzere 12v tan 220 v ye kadar enerji kaynagı yapmak istiyorum. (Arac calısmadıgı veya hareket halinde olmadıgı durumlarda da devrede olabilecek ve arac akusune etki etmeyecek cozumler olarak.) Aracımda yeterli bos alana sahip oldugum...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri