Arama sonuçlarınız

1. onkel

Bazen Yoldan Çıkmak Gerek

Ynt: Bazen Yoldan Çıkmak Gerek Orhan bey yapılan son eklentiyi göremedik burada........... ;D

2. onkel

Bazen Yoldan Çıkmak Gerek

Ynt: Bazen Yoldan Çıkmak Gerek Çok güzel işçilik olmuş yapanın ellerine,yaptıranın cüzdanına sağlık.Güle güle kullanın .............:)
  3. onkel

Kişisel Galeri (O.Bıyıklı)

Ynt: Kişisel Galeri (O.Bıyıklı) Ben de başkalarının yalancısıyım yani,hani elçiye zeval olmaz derler ya o şekilde.Ama aslında ona iyi bakıldığına eminim yoksa öyle rahat rahat sereserpe yatmazdı kerata..... :)

4. onkel

Bir yaşam biçimi ,bir tutkudur DEFENDER

Ynt: Bir yaşam biçimi ,bir tutkudur DEFENDER Geçen gün tesadüfen gördüm aracı Atatürk Oto Sanayide ,pek bir cici kamp aracı olmuş,kesene bereket kardeşim,güle güle iyi günlerde kullan...... :)
  5. onkel

Ynt: Kişisel Galeri (O.Bıyıklı) Yalnız o ilk sayfalardaki köpeciği biraz ihmal ediyormuşsunuz öyle duydum acıyn ona lütfen..... ;)

6. onkel

Ynt: Kişisel Galeri (O.Bıyıklı) Orhan kardeş ellerine sağlık ilginç kareler yakalamışsın sağolasın........ ;)

7. onkel

Motor tesisatı

Ynt: Motor tesisatı Güven bey pek güzel olmuş eli ayağı toparlanmış aracın,tabiri caizse bağırsakları bir düzene girmiş........:)
  8. onkel

2. Beykoz Off Road Oyunları Görselleri (9-10 Nisan 2011)

Ynt: 2. Beykoz Off Road Oyunları Görselleri (9-10 Nisan 2011) Aslında bu gibi konularda herhangi polemiğe girilmez ve de girmemde,kuralları onlar yazmışlar biz okuyoruz.Dediğiniz uygulama dikkat ederseniz ulusal yarış uygulamasıdır benim alıntı yaptığım uygulama ise diğer aktiviteler ve...
  9. onkel

2. Beykoz Off Road Oyunları Görselleri (9-10 Nisan 2011)

Ynt: 2. Beykoz Off Road Oyunları Görselleri (9-10 Nisan 2011) Mustafa beyin verdiği link üzerinden araştırınca aşağıdaki parağrafı gördüm: http://www.tosfed.org.tr/kitaplar/14_diger_aktiviteler-17012011.pdf g) Kapılar sıra ile geçilir, atlanamaz, - Etap içerisinde durulamaz, - Kapılar...

10. onkel

Motor tesisatı

Ynt: Motor tesisatı Umarım bu geçen zaman içerisinde gereği yapılıp aracın motoru düzgün çalışmaya başlamıştır,zira şu malum deneyi gerçekleştirmeni bekliyoruz , tasarruf cihazı hani........:)

11. onkel

Motor tesisatı

Ynt: Motor tesisatı Eskiyi yapmak,onarmak zordur,kolay gelsin diyorum............:)
  12. onkel

Hidrojen Yakıt Tasarruf Sistemi

Ynt: Hidrojen Yakıt Tasarruf Sistemi Hayırlısı ile gelsin ve Güven bey de tekrar taksın aracına , sonuçları görelim........ :)

13. onkel

CJ Arka ve Ön Tekerlerin Diske Çevrilmesi

Ynt: CJ Arka ve Ön Tekerlerin Diske Çevrilmesi Dediğim gibi niyetine girdiğim bizim ihtiyarın önleri diske çevirme hazırlığı başladı.Diskleri aldım,hafta sonu kaliperler hazırlanacak vakit kalırsa ön poryalar sökülecek temizlenecek.Hafta içi poryalara flanşları yapılacak kaliperler takılma...
  14. onkel

Ynt: CJ Arka ve Ön Tekerlerin Diske Çevrilmesi Sen onları hurdaya verme , yerin müsaitse bir duvara çak ya da as dekor diye dursunlar,bakar bakar gülersin;ben nelerle uğraşmışım yahu diye...... ;D
  15. onkel

Ynt: CJ Arka ve Ön Tekerlerin Diske Çevrilmesi Oldukça faydalı çalışmaların olmuş teşekkürler,ben de bizim willyse uygulamayı düşünüyorum ve de şart yani.Yeni projelerini de bekliyoruz,sağolasın......... :)

16. onkel

CJ5'ime Makas

Ynt: CJ5'ime Makas Yavaş yavaş SOA yapıyorsun ama bu ince bir iştir,verilecek açıyı nasıl hesapladın ya da ayarladın bilemiyorum.Bu sistemi uygulayanlar pek memnun kalmıyor diye biliyorum,bunun yerine yükseltme kiti kullanmayı tercih ediyorlar.Zira o şekilde yapılan sistemlerde araç normal...
  17. onkel

cj ön amartisör

Ynt: cj ön amartisör Daha sert bir amortisör takman gerekiyor ki esneme azalsın,sallanmasın beşik gibi.Makas katlarını orjinalden azalttıysan iyi yapmadın derim.İlk olarak makasların direnci düştü ve esneme-salınma bu nedenle fazlalaştı.İkincisi makas katı azaltmak kat kırılmalarının...
  18. onkel

CJ5'ime Makas

Ynt: CJ5'ime Makas Yanılmıyorsum sitede bir yerlerde amotisörler üzerine bilgiler olacaktı bir araştırın göreceksiniz.Amotisörlerin görevi darbeleri emerek makasların esneklğini alıp tatlı bir süspansiyon sağlamaktır.Esneklik derken salınımını kasdediyorum.Amotisörün bağlı olmadığı makaslar...

19. onkel

CJ5'ime Makas

Ynt: CJ5'ime Makas Makas küpelerini şekilli yapman gerekecek bu takdirde,alt bağlantı geniş,üst bağlantı dar yani.Orjinal makas katlarının toplam kalınlığı kadar kat koyarsan dengelemiş olabilirsin belki esneme işini.Şapkalı akslar için tadilat gerekir sanırım .Kullananlar var bildiğim...
  20. onkel

CJ5'ime Makas

Ynt: CJ5'ime Makas Boydan 2 cm uzun olması kavisi arttırır ancak genişliğin 1 cm fazla olması makası sert tutar ve esnemeyi azaltır tabiricaizse kütükleşir .Esneme olmalı ki darbeler azalsın.Şayet orjinalini bulamıyorsan bence takılabilir bu makaslar da.Dediğim gibi biraz sert olur...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri