Arama sonuçlarınız

1. sertem41

ŞANLIURFA OFFROAD

Selam olsun benim Gezenbilir arkadaşlarıma. Güzel İzmit'im de hayatımı sürdürürken, iş sebebi Şirin Urfa'ya gelmiş bulunmaktayım, uzun bir süre de sanırım burada kalacağım. Kısa aralıklarla İzmit'e gidip gelsem bile artık zamanımın çoğunu bu şehirde geçireceğim. Çoğunuz belki...

2. sertem41

Türkiyede ki Lezzet Durakları Listesi

Merhabalar; Hepimiz güzel yurdumuzun çeşitli yerlerine gideriz, ama nerede ne yenir tam olarak bilemeyebiliriz. Bu konuda Satıcaların Lezzet Durakları diye bir liste yapılmış. Ben de şahsen Türkiyeyi dolaşırken iş gereği bu listenin bayağı bir faydasını görmüştüm. Liste oldukça detaylıdır, tüm...
  3. sertem41

Land Rover DEFENDER gömleklerimiz nasıl ?

Arkadaşlar merhaba, Yaptırdığımız Land Rover DEFENDER gömleklerini sizlere göstermek istedik. Bakalım yorumlarınız nasıl olacak. İleride daha da fazla şeyler yaptıracağız en azından sizin de yorumlarınızı almak isteriz.

4. sertem41

Hava Trafik Sitesi (canlı )

Merhabalar, Hava trafiğini canlı olarak görebildiğimiz, uçakların uçuş numraları, modelleri, havadaki sürat ve yükseklikleri, nereden nereye gittiğini görabildiğimiz bir internet sitesi. Siteye ilk girdiğiniz de birşey göremiyor olabilirsiniz, biraz haritadan uzaklaşın 5-10 saniye içinde hava...
  5. sertem41

TOMTOM XL gps e google earth nasıl yüklenir.

Arkadaş TOMTOM XL gps e google earth nasıl yüklenir. Bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim. Teşekkürler.

6. sertem41

Dizel Defender 1988 Model Satılıktır

Değerli Gezenbilir Dostlarım, Daha çok yeni almış olduğum uzun süre hasretle beklediğim ve sahip olduğumuz DEFENDER aracımzı satıyoruz. Çok kısa ve öz olarak anlatmak gerekirse, aracımızdan şikayetimiz yok, ama aldığımzı karar ile biraz daha çıtayı yükselterek üst modellere geçmek istiyoruz...

7. sertem41

Satılık Defender Arayanlar Buraya

Değerli Gezenbilir Dostlarım, Daha çok yeni almış olduğum uzun süre hasretle beklediğim ve sahip olduğumuz DEFENDER aracımzı satıyoruz. Çok kısa ve öz olarak anlatmak gerekirse, aracımızdan şikayetimiz yok, ama aldığımzı karar ile biraz daha çıtayı yükselterek üst modellere geçmek istiyoruz...
  8. sertem41

'' Üçü Bir Arada'' Tadında (Barış, Selahattin, Serhat )

Uzun zamandır forum sitesindeydik, bizlerde DEFENDER sevdalılarıydık, yakın zamanda bu sevdalarımıza kavuştuk. Forumda süren sohbetlerimizi, tanışma amacıyla amacıyla ŞEHİR BULUŞMASI ile devamını getirelim istedik. Buluşmamızın zamanı geldiğini düşünerek soğuk bir kış günü İstanbul/Bostancı...
  9. sertem41

Defender'e Yeni Jant Alanların Dikkatine

Değerli Arkadaşlarım; Özellikle yeni jant almış arkadaşlarım başta olmak üzere, elinde kullanmadıkları bir adet jant varsa lütfen bana yardımcı olurmusunuz? Stepnem yok tu, bir stepne taşıyıcım yoktu ve jantım yoktu, stepne için lastik buldum, stepne taşıyıcı ayarladım ama bir türlü jant...

10. sertem41

Türkiye Off Road Şampiyonasına Kocaeli/Kartepe evsahipliği yapıyor...

Merhaba Arkadaşlar; Özellikle Kocaeli/izmit şehrine yakın olanlarınız mutlaka vardır. Bu hafta sonu maşukiye, kartepe, kırkpınar da yapılacak Türkiye Off Road Şampiyonası 5. ayağı önemli bir etkinlik. Kocaeli otomobil sparları kulübünün (KOSDER ) düzenlemiş olduğu yarışmada katılanlara...

11. sertem41

defender için stepne taşıyıcı ve bir adet düz jant gerekli

Arkadaşlar Merhaba, Aracımı aldığımda üzerinde stepne taşıyıcı bulunmamaktaydı, dolayısı ile yedek lastiğide yok. Bu konuda yardımlarınızı rica ediyorum. Stepne taşıyıcıya ve bir adet düz janta ihtiyacım var. Selamlar.
  12. sertem41

Nihayet kavuştum DEFENDER'ıma

Herkese merhabalar; Konu başlığından dan da anlaşılacağı üzere, yaklaşık 1 senedir süren, her yönü ile beni tamamen etkileyen, beni benden alan bu araca 25.10.2010 tarihi itibari ile sahip oldum. Bana bu zamana kadar destegini ve bilgi anlamında düşüncelerini yansıtan herkese teşekkür ederim...

13. sertem41

Defenderi Olmayan Defender Sevdalıları

Selamlar; Bu konu başlığıda nereden çıktı diyeceksiniz. Kısaca anlatmaya çalışayım. Uzun zamandır sitede ki konu başlıkları altında yazılanlara baktığım da gerçekten bu DEFENDER sevdasının bir ayrıcalık olduğunu gördüm. Bunu öyle bir güzel şekilde anlatıyorlar ki sanırsanız aralarında duygusal...
  14. sertem41

Datça veya Kaş Tatil Önerileriniz?

Herkese Öncelikle Merhaba; Sizleri fazla sıkmadan önerilerinize ihtiyacım olduğunu belirtmek istiyorum. Bu sene çıkmayı planladığımız tatilimize iki aile olarak çıkacağız. KAŞ ve DATÇA arasında gidip geliyoruz. Her yöreye de daha önce gitmediğimizden dolayı; Nerede kalınır? Nerede ne yenir...
  15. sertem41

Suriye'de Defender Parçası Var mıdır?

Selam Arkadaşlar; Suriye de malum vize,gümrük vs. işlemleri kalktı. Bilgileriniz dahilinde burada DEFENDER ların genel anlamda parça bulabilirmiyiz, yada neler bulabiliriz. Bulsakta fiyat konusu. Bilgisi olaN arkadaşlarımızdan konu hakkında yardım talebimiz var. Saygılarımla. Serhat

16. sertem41

Land Rover Defender 110 Arıyoruz

Sevgili Dostlar; Sitenize yeni üye oldum sayılır, ama bu siteyi her dolaştığımda heyacanım hep artmıştır. Benim hikayemi uzun uzun uzadıya anlatmak istemiyorum, sizleri sıkmak da istemiyorum. Daha önce dikkatimi çekmeyen, çekmeyen demeyeyim de ne olduğunu ne işe yaradığını dahi bilmediğim...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri