Arama sonuçlarınız

1. tahaozak

Defender A Elektrikli Disco Koltuğu Montajı Hk.

Defender a elektrikli disco koltuğu takan var mı?

2. tahaozak

Satılık Defender Boost Jant

Lastik tabanını genişlettigim için yeni jant aldım. Boost jantlarım satılıktır. Janlarda herhangibir eğrilik yada tamir yoktur. Sadece çamurda oluşan çizikler mevcuttur.
  3. tahaozak

Satılık Cooper STT 235-85-16

Cooper stt diş derinlikleri iki lastiğin 9 mm diğerleri 8.5 mm dir. Yama mantar herhangibirşey yoktur. Ebat büyüttüğüm için boşa çıktılar. 4 üne istediğim fiyat 800 tl dir.

4. tahaozak

Satılık 35" Silverstone MT-117 sport

Bir hafta önce aldığım 285-85-16 Silverstone MT-117 sport (35-11-16) 200 km kullanılmış 0 ayarında 5 adet lastik ebat değiştireceğimden dolayı satılıktır. 1100 tl Temsili resmini ekliyorum. http://www.wpneus.fr/marque/silverstone/mt-117
  5. tahaozak

Troff Kürtün Örümcek Ormanı 01-01-2012 Gezisi.

Yılın ilk günü keşif amaçlı gezimizden birkaç kare. Örümcek ormanının ismi ağaçların çok sık olmasından kaynaklanıyormuş. Ayrıca avrupanın en uzun göknarı da örümcek ormanında.

6. tahaozak

Full Offroad Donanımlı Defender 110 TD

* ARACIM RESMİ KURUM ÇIKMASI DEĞİLDİR ÖZEL SPARİŞLE BİR FİRMAYA 6 ADET ÜRETİLEN ARAÇLARDAN BİRİDİR. ROLLBAR-ROLLCAGE FABRİKA İMALATIDIR *110 ps 200 tdi motor, motorun enjektörleri değişmiş, turbosu yenilenmiştir *Ön kilit detroit true track (planet balatalı sistem) *Arka kilit detroit locker...

7. tahaozak

Satılık 180 PS DİSCOVERY

ARACIN TURBOSU PERFORMANS TURBO İLE DEĞİŞMİŞ,ARAÇ BEYNİ DEĞİŞEREK ARAÇ 180 HP E ÇIKARILMIŞTIR(CHİP DEĞİLDİR),PİSTON KOLU YANMA ODASI GİBİ ELEMANLARI PERFORMANS İÇİN DEĞİŞTİRİLMİŞTİR. ÖN DEFRANSİYEL KİLİDİ DETROİT TRUE TRACK ARKA DEFRANSİYEL KİLİDİ DETROİT LOCKER NO SPİN BRİTPART HEAVY DUTY ÖN...
  8. tahaozak

Defender ve Disco 1 için 30mm spacer

50 mm spacer alcağımdan dolayı satılıktır. Spacerları 5-6 ay önce tornada yaptırttım demiri+isçiliği 350 bijonları 60; bana maliyeti 410 tl dir. istediğim rakam 250 tl dir (kargo alıcıya ait)
  9. tahaozak

Yükselme Dezavantajlarını Gidermeye Çalışıyorum Yardım...

Bır sıkıntım var size danışmak isterim arkadaşlar.Aracım Defender 1989 model, +2 inç helozon takıp aracı yükselttim amortisör bulamadığımdan ek parça yaptırıp uzattım. Gelelimki araç yükseltmeden dolayı dengesi bozuldu. Virajlada yattıktan sonra geç toparlıyor, yolda dalma yapıyor, şaft açıları...

10. tahaozak

Sizce Hangi Amortisör ?

Bir arkadaş gazlı amortisör önerdi. Daha sonra biraz araştırdım gazlı kasisleri daha iyi absorbe ediyor diye yorumlar aldım. Ne kadar doğrudur bilemiyorum. birde videosunu ekliyorum bu da ne kadar gerçeği yansıtır kullanalardan yorum almak gerek.. http://www.youtube.com/watch?v=CPYqnrBcYdI

11. tahaozak

Soğuk Motor Performansı Hk.

Merhabalar, turbo dizel aracımın motoru soğukken performansı tahminlerime göre %30-40 civarı düşüyor araç ısındıkça performansta normalleşiyor. Bu olağan bir durum mudur? Yoksa bir arıza göstergesimidir?
  12. tahaozak

Kar Paleti Hk.

Arkadaşlar aranızda arazi aracında kar paleti kullanan varmı? Varsa artıları ve eksileri nelerdir?

13. tahaozak

Land Rover Defender İçin 30mm Spacer Arıyorum

İlan başlıında yazdığım gibi Defender için 30mm aleminyum ortası setli spacer arıyorum. İstediğim spacer aşağıdaki resimde gibidir.
  14. tahaozak

ARB Tampon Teknik Çizimi hk.

Merhabalar, Defender aracıma orjinal ölçülerinde ARB tampon yapmak istiyorum fakat nette teknik çizimi ve ölçülerini bulamadım malesef. Bu konuda bana yardımcı olabilecek biri varmı?
  15. tahaozak

Satılık Düz Dizel Defender Motoru

68 ps düz dizel motor 155.000 km de enjektörlerine baktırmıştım sökmeden önce sıkıntısı yok. Mazot pompası audinin pompasından'dır. İstediğim fiyat: 2100 tl

16. tahaozak

Bütün Arazi Araçlarında Bulunması Gereken Bir Ekipman

Bana göre müthiş bir ekipman sizce nasıl? http://www.youtube.com/watch?v=3cy3gKwirLk
  17. tahaozak

200 Tdi veya 300 Tdi Motoru 2.5 lt 2.8 lt'ye Yükseltmek

Başlıkta da yazdığım gibi yabancı bir sitede 2.5 lt lik motoru 2.8 litreye yükselten sekman,piston,kol,yatak,krank mili conta takım halinde satılıyor. 1- Bu seti Türkiyede bulabilir miyim? Bulunursa fiyat ne aralıktadır? 2- Bu yükseltmeyi yapan var mı? Varsa memnun kalan va mı?
  18. tahaozak

Lada Nivaya Uygun Yedek Parça Nereden Bulabilirim ?

Merhaba arkadaşlar 1991 model bir Lada Niva aldım şu anda kaporta ve boyası yapılıyor. İç döşemesi berbat durumda aracın içindeki plastik aksamları ( arka davlumbaz üstü plastik, kapı içi platikleri, torpido üzeri plastik vs.) UYGUNA alabileceğim bir yer varmı?

19. tahaozak

Snoker içi açık hava filitresi motora ne gibi bir etki eder?

Merhabalar 89 düz dizel defender marka aracımın motorunu 200 tdi ile değiştim son aşamada bir sıkıntı ile karşılatım. Motor içi borular yüzünden hava filitresini koyabileceğim bir yer kalmadı. Başka marka araçların hava filitrelerini denedim ama onlarda sığmadı. başka bir çözüm bulana...
  20. tahaozak

Motor değişimi eksoz değişimi gerektirmi?

Selamlar , 89 düz dizel defender moturunun yerine 200 tdi motor koydum. Eksoz değişmem gerekirmi? Gerekirse ne çapta eksoz kullansam verim alırım?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri