Arama sonuçlarınız

1. yaman06

Isuzu D-max 2012 4jk1 Sorunlari Ve Çözümleri̇

Vaktinizi ayırıp tecrübelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim

2. yaman06

Isuzu D-max 2012 4jk1 Sorunlari Ve Çözümleri̇

Herkese selam 2012 model 4x4 Isuzu Dmax aldım araç hakkında pek bilgim yoktu internette okuduğum kadarıyla biraz sorunlu bir motoru varmış yağ seviyesinin yükselmesi ve kol çıkarması yatak sarması vs gibi okuduklarım biraz gözümü korkuttu başıma böyle şeyler gelmemesi için sizlerin...
  3. yaman06

QUADRO TRACK 2 Mİ QUADRO DRİVER Mİ ?

yabancı sitelerde biraz araştırdım fakat çeviri pek düzgün olmadığından pek bişey anlayamadım aralarındaki fark nedir ve hangisi daha iyidir ayrıca bu wj lerde hangi modelde selec trac var bazı yabancı videolarda iki çeker seçeneğinede sahip olan fazla seçenekli bir sistem gibi geldi o daha mı...

4. yaman06

grand cheroke 4.7 hakkında bilgi paylaşımı

Ynt: grand cheroke 4.7 hakkında bilgi paylaşımı teşekkürler hoş bulduk yaklaşık iki yıldır forumu takip ediyor ve bir çok faydalı bilgi edindim fakat jeep başlığını yeni incelemeye başladım malumunuz çok yazı ve konu var ve ne aradığını bilmeyen biri için işin içinden çıkılmaz bir hal alıyor...
  5. yaman06

grand cheroke 4.7 hakkında bilgi paylaşımı

Ynt: grand cheroke 4.7 hakkında bilgi paylaşımı öncelikle fxlarge aracınız hayırlı olsun iyi günlerde kullanın benimde bu araçlar hakkında merak attiğim bir kaç şey var 1999 4.7 ile 2000 4.7 ve 2001 4.7 arasında herhangi bir fark varmı yani çekiş sistemi vb mekanik aksam olarak birkaç...

6. yaman06

2002 model Grand Cherokee 2.7 CRD almak istiyorum.. yorumlarınızı bekliyorum

Ynt: 2002 model Grand Cherokee 2.7 CRD almak istiyorum.. yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler gerçekten çok yararlı bir konu olmuş açandan yazana kadar herkeze teşekkürler

7. yaman06

Antalya'dan Land Rover Defender 130 HCPU

Ynt: Antalya'dan Land Rover Defender 130 HCPU vay be söylüyecek söz yok ustaların eline emeğine sağlık sizde bir arabaya (defender e) ne gerekiyorsa fazlasıyla yapmışsınız kamyonet hastasıyım ve bu defender beni bile cezbetti
  8. yaman06

R/D Lock mu ATSC mi tercih edilmeli hangisi daha iyi ?

Ynt: R/D Lock mu ATSC mi tercih edilmeli hangisi daha iyi ? bilgilendirme için çook teşekkür ederim
  9. yaman06

Unimog 406 Doka Projesi Tamamlandı

Ynt: Unimog 406 Doka Projesi Tamamlandı abi ne yaptın ya mahvettin beni hayallerimin arabası (kamyonu arazi arabası artık siz ne diyorsanız) güle güle kullanın allah kaza bela vermesin

10. yaman06

Unimog 406 Doka Projesi Tamamlandı

Ynt: Unimog 406 Doka Projesi Tamamlandı hayellerimin aracı elinize emeğinize sağlık iyi günlerde bol çamurlu yollarda kullanmanızı dilerim yeni resimler ve videolar bekliyorum

11. yaman06

bide uzun şase yapalım dedik.

Ynt: bide uzun şase yapalım dedik. çok teşekkür ederim
  12. yaman06

Ynt: R/D Lock mu ATSC mi tercih edilmeli hangisi daha iyi ? bilgilerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkürler yani astcli bir l200 alıp kilit taktıra biliriz fakat ikisini birden kullanamayız astc nin yetmediği yerde astc yi devreden çıkarıp kiliti devreye sokarız aracada zarar vermemiş...

13. yaman06

Ynt: R/D Lock mu ATSC mi tercih edilmeli hangisi daha iyi ? bende merak ettim benim bildiğim türkiyede 2009 yılının son çeyreğinde yani 2010 model instyl modelinde var astc diye biliyorum diğer modellerde ise astc yerine lsd ve diğer dif kilit sistemleri ile satılıyor astc li modelini alıp...
  14. yaman06

L200'den Canavar Kamyon

Ynt: L200'den Canavar Kamyon harika bir araç olmuş tebrikler ustanızında eline emeğine sağlık güle güle kullanın
  15. yaman06

bide uzun şase yapalım dedik.

Ynt: bide uzun şase yapalım dedik. Resimleri merakla bekliyorum bende bir kamyonet alma arifesindeyim ama henüz tam karar veremedim nissan rally raid mi yoksa ford ranger mi alsam bir gün ranger diyorum yedek parça vb bakım masrafrafları yüzünden bir gün nissan rally raid diyorum siz ikisinide...

16. yaman06

L200'den Canavar Kamyon

Ynt: L200'den Canavar Kamyon merakla izliyorum merdiven lazım binmek için sanırım :) çok güzel olmuş ustanın eline sağlık yeni resimleri bekliyorum kolay gelsin
  17. yaman06

1990 niva sil baştan

Ynt: 1990 niva sil baştan abi kolay gelsin güzel olacağa benziyor aslında bende bi niva alıp sizin gibi sil baştan yapmak istiyorum temizi var 96 10000 istiyo yıkık var 96 4000 istiyo aradaki 6 bine yıkık alıp kafama göre eklemeler yaparak toplamak akıllıcamı olur yoksa temizinimi almamı...
  18. yaman06

Tek Başıma Otomobil ile İran - Azerbaycan - Gürcistan - Ermenistan; 15.500 km Overland

Ynt: Tek Başıma Otomobil ile İran - Azerbaycan - Gürcistan - Ermenistan; 15.500 km Overland zafer abi verdiğin bilgiler için teşekkür ederim dediğin gibi mısır ve irana ayrı ayrı ve arkadaşlarla yada tek başıma gitmeliyim diye düşünüyorum umreye annamle 7 gün gidiş Suriye, Lübnan ve Ürdün'ü...

19. yaman06

Tek Başıma Otomobil ile İran - Azerbaycan - Gürcistan - Ermenistan; 15.500 km Overland

Ynt: Tek Başıma Otomobil ile İran - Azerbaycan - Gürcistan - Ermenistan; 15.500 km Overland ZAFER ABİ DAHA ÖNCE MISIR GEZİNİZİ OKUMUŞTUM UZUN SÜREDİR SİTEYE GİRMİYORDUM BU GEZİNİZİDE 24:30 SULARINDA OKUMAYA BAŞLADIM VE ÇEKTİĞİNİZ FOĞRAFLARIN ETKİSİYLE 04:00 GİBİ BİTİRDİM DENEYİMLERİNİZİ BİZİM...
  20. yaman06

2010 Model L200 Instyle

Ynt: 2010 Model L200 Instyle L200'deki super select 4x4 sistemi 4 kademe ve başka hiçbir rakipte benzeri bulunmuyor, aşağıdaki tabloda bölümlemesini bulabilirsiniz, INSTYLE modelimizde ortada diğer hiçbir rakipte olmayan ek bir diferansiyel var, bu sayede ön-arka dağılım yola ve çekişe...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri