Arama sonuçlarınız

1. argonatlar

Kamp Ve Karavancılar Kooperatifi Kurma

Face bookta ''kamp karavan yeri oluşumu'' kapalı gruba buyrun :)

2. argonatlar

Kamp Ve Karavancılar Kooperatifi Kurma

Yücel bey biz kurma aşamasındayız,1 ay önce bu oluşumu başlattım.Facebookta ''kamp karavan yeri oluşumu''adlı kapalı grupa girin lütfen.Sizin istediğiniz gibi bir kooperatif çalışmasıdır.Sevgiyle kalın.

3. argonatlar

Karavanımı Yapıyorum/yapmaya Çalışıyorum !

Teşekkür ederim kardeşim,daha iyisi sizin olsun.Maliyet meselesinde 100.000 tl. den sonra hesap tutmayı bıraktım. :)

4. argonatlar

1 Ayda Gurcistan Temmuz-agustos 2015

Çok teşekkür ederiz, fakat sizin gibi gezi anilarimizi güzel anlatabilirmiyiz bilemiyorum. Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. argonatlar

1 Ayda Gurcistan Temmuz-agustos 2015

Gürkan bey gezi yazınızı baştan sona ilgi ile okudum çok güzel rehber oldunuz bize teşekkür ederim. 15/08/2016 itibarı ile bizde Gürcistan'da olmayı planlıyoruz,iki karavan 15 günlük bir planla gezeceğiz kısmet olursa. Sevgiler,saygılar.
  6. argonatlar

Hafta Sonu Abant Gezimiz

Webasto da aynı farkı yok SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. argonatlar

Hafta Sonu Abant Gezimiz

Ebersbacher D2 isiticim,sorun soğukta değil rakım 1465 mt.olunca yeterli oksijeni alamıyor dolayısıyla sık sık arızaya geçiyor. Yazın kalabalık olduğundan kamp alanına yönlendirme yapılmıştır,kışın sakin olunca istediğimiz gibi konakladik. SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. argonatlar

Hafta Sonu Abant Gezimiz

Fotoğrafları ısıtmak için çok uğraştık ,webasto bile çalışmadı 1465 rakım olunca SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

9. argonatlar

Riva

Kapı açık biz aşağıda tesisin yanındaki otoparkta konakliyoruz, tesisin işletmecisinede 15 tl elektrik dahil ödeme yapıyoruz. SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. argonatlar

Hafta Sonu Abant Gezimiz

Teşekkür ederim gerçekten güzeldi.Selamlar SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

11. argonatlar

Hafta Sonu Abant Gezimiz

https://goo.gl/photos/jbkg54HymWypHgANA SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. argonatlar

Riva

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. argonatlar

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi Alman malı Elbe marka bisiklet taşıyıcım geldi,çeki demirine monte ettim.Sağlam,kullanışlı ve şık.Kapıların ayarları bozulmasın diye kapı üzerine montajlı merdiven ve bisiklet taşıyıcısı yapmak istemedim, teleskopik merdiven kullanıyorum.Kapı...

14. argonatlar

Anladım ,o kısımlardan webasto ve boruları geçiyor, aslında biraz boşluk yinede kalıyor ama dediğiniz anlamda kullanmadım, olabilirde. SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. argonatlar

Begendiginize sevindim teşekkür ederim,yatağı 3 fonksiyonlu yaptım fakat sizin düşündüğünüz gibi bir yükselme yok tam tersi yüksek tutulan yatak bölümünü ben hiçbir zaman benimsiyemedim zira ben yatak bölümünün sadece yatak olarak kullanılmasına karşıyım,gün içinde atıl kalıyor. Aynı zamanda...

16. argonatlar

Sitemizdeki değişimin sebep olduğu resimlerimizin (açıklamalı olarak) yüklenememesinden dolayı resimleri zaman zaman atıyorum ama eksik olan yapım aşamasındaki resimlerim biraz dağınık yerlerde onlarıda düzenleyip yayınlayacağım.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri