Arama sonuçlarınız

1. RuHaDaM

Yenİ Nİssan Navara Lastİk Seçİmİ

Selam, 2016 model Nissan Navara aracıma yükseltme yapmadan kullanabileceğim en büyük lastik ebatları nelerdir? Orjinal lastik ve jant ebatları 255/60/18.

2. RuHaDaM

87 Defender 110 benzin-lpg

Ynt: 87 Defender 110 benzin-lpg Araç satılmadı, aktif olarak kullanmaktayım hala.
  3. RuHaDaM

Ynt: 87 Defender 110 benzin-lpg Aracı ben 1.5 yıl önce Kayseriden aldım. Benim aldığım arkadaşta ihale ile almış. Tavanın değişip değişmediği konusunda bilgim yok malesef, aldığımda böyleydi. Detaylı fotoları en kısa zamanda eklemeye çalışacağım. Saygılar. Burkay

4. RuHaDaM

87 model 110 kasa bezinli defender, urfa emniyet özel harekattan çıkma. Plakası ve ruhsatı mevcut, 5+1 olarak geçiyor ruhsatta, bir sonraki muayenesi şubat 2013 de. Lpg mevcut (atiker) ruhsata işli değil. 93000 km (motor kompresyonu (şuayip usta/kayseri) 125 olarak ölçüldü. 0 km aracın ki...
  5. RuHaDaM

VW 2004 Multivan

Selam Arkadaşlar, 2004 model Multivan almayı düşünüyorum. Günlük olarakta kullanacağım. Avantajları ve dezavantajları nedir? Kullanan arkadaşların fikirlerini almak isterim. Saygılar. Burkay

6. RuHaDaM

87 Defender'ın 87 model anahtarlığı...

Ynt: 87 Defender'ın 87 model anahtarlığı... Benim anahtarlığın arkasında da aynı şeyler yazıyor :) Diğer tarafında ise "142".

7. RuHaDaM

Gezenbilir Konya Off Road Grubu; Tanışma Toplantısı (13 Kasım 2011)

Ynt: Gezenbilir Konya Off Road Grubu; Tanışma Toplantısı (13 Kasım 2011) Selam Arkadaşlar, Şehir dışında olmam ve dönüşümün elimde olmayan sebeplerden dolayı gecikmesinden dolayı buluşmaya katılamadım. Orda olmayı isterdim. Saygılar.
  8. RuHaDaM

Gezenbilir Konya Off Road Grubu; Tanışma Toplantısı (13 Kasım 2011)

Ynt: Gezenbilir Konya Off Road Grubu; Tanışma Toplantısı (13 Kasım 2011) Rauf Bey organizasyon için teşekkürler. Buluşmada görüşmek dileğiyle. Saygılar. 1-) Rauf ÇELEBİ - Toyota Hilux 2-) Mehmet SAVAŞ - Hyundai H100 3-) Burkay KAÇIRA - Land Rover Defender, Jeep Cj7
  9. RuHaDaM

Konya'da Yapılması Planlanan Etkinlikler

Ynt: Konya'da Yapılması Planlanan Etkinlikler Aytaç Bey, sizin gibi katılmak isteyipte aracı olmayan arkadaşları ortak bir noktadan alabiliriz.

10. RuHaDaM

87 Defender'ın 87 model anahtarlığı...

Selam Arkadaşlar, Kayseri'den aldığım Urfa emniyet özel harekattan çıkma 87 model defender'ı ekspertiz için Şuayip Usta'ya götürdüğümde o sene İngiltere'den 155 adet defender geldiğini ve kendisininde o sene otokar servisi olduğunu söylemişti. Bu diyalogtan sonra aracın anahtarlığındaki "142"...

11. RuHaDaM

Ynt: Konya'da Yapılması Planlanan Etkinlikler Arkadaşlar, etkinlik Konya Sarayköy' Takkeli Dağ'da olacak. Cumartesi ve pazar günü olarak düşünüyoruz. Hava durumu uygun olursa uçuş, ki bu durumda bile dağa çıkış offroad oluyor :) , olmazsa da yakın bir yerleri gezeriz ve tanışmış oluruz ...
  12. RuHaDaM

Ynt: Konya'da Yapılması Planlanan Etkinlikler Selam Arkadaşlar, Konya içinde offroad yapan bir grup var aslında. Hatta onlarla ilgili bir yazı Konya Life dergisinde çıkmıştı. Bende tam çekim günü yol kenarında toplanan ekibi gördüm ve tesadüfen tanıştık. Ama herhangi bir faliyette bir...

13. RuHaDaM

Ynt: Konya'da Yapılması Planlanan Etkinlikler Selam arkadaşlar, Cumartesi ve pazar günü Sarayköy Takkeli Dağ'da yamaçparaşütü yapmayı planlıyoruz. Tabiki hava durumu elverirse. İlgilenen arkadaşlarla cumadan haberleşip orda buluşabiliriz. Off-road yapmak isteyenler içinde takkeli dağ çıkışı...
  14. RuHaDaM

CJ-7

Ynt: CJ-7 Mesut Bey'e ilginiz ve yardımlarınız için teşekkür ediyorum, sayenizde istediğim bir araca kavuştum. Sizinde yeni aracınız hayırlı olsun. Güzel organizasyonlarda görüşürüz umarım. Buradaki faliyetlere ait fotoları seve seve yayınlarım.
  15. RuHaDaM

CJ-7

Ynt: CJ-7 CJ sahibi olmanın insanı bu kadar dikkat çekici yapabileceğini tahmin etmezdim :) Gözlerin üzerimde olmasına alışmam lazım sanırım :P

16. RuHaDaM

Ynt: Konya'da Yapılması Planlanan Etkinlikler Selam arkadaşlar, Havalar güzelleşti, doğa canlandı. Gezmenin tam sırası. Küçük çaplı bir organizasyon yapalım, Konya ekibi olarak bir araya gelelim isterseniz??
  17. RuHaDaM

CJ-7

Ynt: CJ-7 Gezenbilirde kaldı arkadaşlar :)
  18. RuHaDaM

Konya'da Defender ustası var mı?

Ynt: Konya'da Defender ustası var mı? Selam. Malesef bulamadım. Özellikle kaporta işi oldukça sıkıntılı.

19. RuHaDaM

Araç Tavsiyesine İhtiyacım Var.

Ynt: Araç Tavsiyesine İhtiyacım Var. Arkadaşlar konuyu toparlamak gerekirse :) Aralarında seçim yapmakta zorlandığım araçlar düz dizel defender, 3000 tdi defender, disco 1 ve xj . Bu araçların "DÜZ YOLDA" yatkıt sarfiyatları ve bakım masraflarıyla ilgili görüşleriniz karar vermeme yardımcı...
  20. RuHaDaM

Düzgün bir CJ-6 Baska arac alacagım ıcın satıyorum..

Ynt: Düzgün bir CJ-6 Baska arac alacagım ıcın satıyorum.. Yakıt sarfiyatı ne kadar düz yolda??

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri