Arama sonuçlarınız

1. N

1997 Model Grand Cherokee Almayı Düşünüyorum Yakıtı Korkutuyor

Ynt: 1997 Model Grand Cherokee Almayı Düşünüyorum Yakıtı Korkutuyor Hmtatl arkadasıma kesinlikle katılıyorum, noktayı koymus. simdi binmedin kac yasında bineceksin.. hafta sonu binecegin arac sigara kullanmıyorsan beles yakıt yakar. :) aylık sigaraya verecegin aprayı depoya koyarsan cok...

2. N

1997 Model Grand Cherokee Almayı Düşünüyorum Yakıtı Korkutuyor

Ynt: 1997 Model Grand Cherokee Almayı Düşünüyorum Yakıtı Korkutuyor 26 28 litre gaz yakar sürekli 4 cektigi icin asagı yakar diyene inanmam sanzumanı ayrılıyor olabilen modeller 18 22 litre arası yakar cherokee laredo dodge durango karekasaların bazı modelleri benim bildigim yanılıyorsam...
  3. N

Williys Parçası Aranıyor

Ynt: Williys Parçası Aranıyor ön sinyalleri ve silecekleri olması lazım depoyu incelemem lazım, köye gidince bakarım insallah

4. N

Cj6 Cj7 Cj8 Kapı Arıyorum

Ynt: Cj6 Cj7 Cj8 Kapı Arıyorum Değerli abilerim ,Arkadaslar yardımlarınızı bekliyorum.
  5. N

Cj6 Cj7 Cj8 Kapı Arıyorum

CJ6 ARACIM VAR arac KABORTA OLACAK YAPACAGIZ RESİMLERİNİ VE FİYATINI mail atmanızı rica ederim.

6. N

Port Bagaj Konusunda Öneriler!

Ynt: Port Bagaj Konusunda Öneriler! http://otsoto.com.tr/album/displayimage.php?album=26&pos=31 linkteki port bagajın aynından var aracımı sattıgım ıcın bosta ilgilenirseniz ozelden yazın rengi siyah

7. N

İlk 4x4 Dümü Aldım... :) 1994 Grand Cherokee Limited V8 5.2.....

Ynt: İlk 4x4 Dümü Aldım... :) 1994 Grand Cherokee Limited V8 5.2..... arıza ışıgı arada bir yanıp sönüyor olması oksijen sönserlerinden olma ihtimali yüksektir.Oksijen sensörleri katalitik konvektörün bir önünde bir arkasında olur kendiniz bile söküp sitatic temizleyici siprey ile temizleyip...
  8. N

1966 model Gaz69, K.Maraş'tan

Ynt: 1966 Model Gaz69, K.maraş'tan Osman abi helal olsun sana emeğine,sabrına, kolay gelsin.
  9. N

Willys M38 Kurtarma Oprasyonu

Ynt: Willys M38 Kurtarma Oprasyonu ünal abi kolay gelsin merakla takip

10. N

Allah'ını Seven Piyasayı Yükseltmesin !!

Ynt: Allah'ını Seven Piyasayı Yükseltmesin !! merhaba, icimizde arazi aracı toplayan arkadaslarda var hazır toplanmıs alıp kullananda , acizane fikrim fiyatı nı abartanlara sözüm yok ama suda bir gercek 18 liraya orta halli bir cj aldınız buna biraz havalı olsun bakımlı olsun günümüz...

11. N

Römork Aranıyor

Ynt: Römork Aranıyor üzerinin tentesi mevcut yan tarafı acılır seyyar karavan gibi kullanılabilir günü birlik
  12. N

Römork Aranıyor

Ynt: Römork Aranıyor http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=83895.msg1070005#msg1070005 4 tekerli remorkumuzda var 3*1,50 frenli 3000 lirada o olur tentesi var

13. N

Cj Motor-şanzıman -diferansiyel - Aks/fren Seçimi - Süspansiyon Sistemi - Lastik

Ynt: Cj Motor-şanzıman -diferansiyel - Aks/fren Seçimi - Süspansiyon Sistemi - Lastik iki aracta mükemmel toplanmıs
  14. N

Cj Motor-şanzıman -diferansiyel - Aks/fren Seçimi - Süspansiyon Sistemi - Lastik

Ynt: Cj Motor-şanzıman -diferansiyel - Aks/fren Seçimi - Süspansiyon Sistemi - Lastik linklerini verdigim aracları bir düsün http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-jeep-4-ileri-sanzuman-isuzu-1.6-dizel-motor-hidrolik-direksiyonlu-195657191/detay...
  15. N

Ynt: Cj Motor-şanzıman -diferansiyel - Aks/fren Seçimi - Süspansiyon Sistemi - Lastik Degerli arkadasım, Biraz dereyi görmeden paçayı sıvamak gibi bir durum, benim tavsiyem dövülmeden aglama. bir araba bul al onun üzerinde Önce Besmele cek hele bir başla ondan sonra arkası gelir. Bu gidisle bir...

16. N

COOPER DISCOVERER ATR nasıl bir lastiktir!!!

Ynt: Cooper Dıscoverer Atr Nasıl Bir Lastiktir!!! %50 %50 Asfalt arazidir. asfaltta ses yapar sert bir lastiktir. arazide iyidir camurda dsleri dolar, karda fena degil yumusak karda cok iyidir buzda zaten paten gibidir. idare etmelik lastiktir.
  17. N

Cj 5 Lpg ve Benzin Sorunu

Ynt: Cj 5 Lpg Ve Benzin Sorunu merhaba, orjinal yeni karbirator cift bare 1980 model omvl lpg var benzinde mukemmel ayarlattım HAVA FİLTREM ORJİNAL VE ACIK. bir faydası varmı bilmiyorm ama illaki artısı olmustur.performans buji ve 8.5 mm buji kablosu getirttim usa dan elektronik atesleme...
  18. N

1966 model Gaz69, K.Maraş'tan

Ynt: 1966 Model Gaz69, K.maraş'tan Osman abi senin sabrına ve mükemmelciliğine hayranım masallahın var Allah nazardan korusun. Azminin zaferini sabırsızlıkla bekliyoruz bir gün kısmet olursa maraşta dondurma yemeğe gelicem... selamlar

19. N

Mercedes Özel Servis Tavsiyesi - Ankara

Ynt: Mercedes Özel Servis Tavsiyesi - Ankara Arkadasım ben ankaralı degilim ama gecenlerde izmirden bir mercedes aldım ankara ya kadar geldim full bakımını yaptırmak icin sasmazda daha önce bildigim audi ustama vardım araca bakım yaptırmak icin bana yardımcı ol kimi onerirsin diye kaygısızlar...
  20. N

Jeep Grand Cherokee 5.9 Yardım Lütfen..

Ynt: Jeep Grand Cherokee 5.9 Yardım Lütfen.. Kasko deger indirimi kullanarak, bu yıl 594 tl sigorta illere gore degisir 225 ila 350 arasıdır.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri