Arama sonuçlarınız

1. mountaineer16

En Sonunda Çoook Uzun Ama Hakketen Çoookk Uzun Zaman Sonra 4x4 Araç Ile Aranızdayım.... :)

arkadaşlar hepinize merhaba çooooookkkk uzun zamandır hem aradığım ama bir türlü nasip olmayan 4x4 aracımı en sonunda almış bulunuyorum. hepinize tekrar merhaba :)

2. mountaineer16

Yeni Aracim Tata Xenon 4x4

Arkadaslarim abilerim yeni aracim tata xenon 4x4 2011 model 47 bin km de aracimi kayseriden aldim yaklasik 1 senedir ahirda kalmis lastiklerini bile sökmuşler takozlar üstündeydi. Bursaya tek marşla getirdim. Çok şükür... :) pazartesi gunu muayneye sokup aktif olarak kullanmaya basliycam kısmetse...
  3. mountaineer16

Kiralık Karavanla Bir Hafta......

arkdaşlarım abilerim hepinizi selamlarım bu vesile ile Ramazan'ınızı tebrik eder hepimizin bayrama sevdikleriyle ulaşmasını temenni ederim... Bayramın 3. günü kısmetse askerden arkadaşım abim gibi sevdiğim fatih abimin düğüne kiraladığım karavan ile gitmeyi düşünüyorum. hatta icraata geçtim de...

4. mountaineer16

Uygun Fiyatlı Navara Full Box Satan

Arkadaşlarım abilerim uzun kasa navara için full box satan varmı? nereden bulabilirim 2. el 3.el fark etmez yeterki uygun olsun :)
  5. mountaineer16

En Sonunda Bende Yazdım "buda Benim Navaram" :)

arkadaşlarım abilerim bende en sonunda pickupıma ulaştım... aracım 2013 model 0 kilometre.. Nissanın elinde kalan son araçmış zaten 2015 modeli kasa değiştiriyormuş.... Aracım 4x2 uzun kasa her ne kadar dağa bayıra çıkamasamda uzun yol gezilerinde rahatlıkla kullanabileceğime benziyor.... araca...

6. mountaineer16

Satılık Land Rover Mont

Arkadaşlarım abilerim elimde kullanmadığım (çünkü büyük geliyor) kullanamadığım orijinal olduğu şaibeli olan montumu satıyorum. Mont ilk aldığımda çok hoşuma gitmişti içime bişey giyersem olur düşüncesiyle aldığım (aslında denerken de giyiniktim ama hala anlamış değilim neyi düşünerek aldığımı...

7. mountaineer16

Alınık Lada Niva

Arkadaşlarım abilerimm... Bir arkadaşım için en fazla 5-6 binliralık bir lada nivaya ihtiyacımız var sitede olup satmak isteyen biyerlerde gözüne ilişen varsa bana haber verirse çok sevinirim... Saygılarımla Süleyman...
  8. mountaineer16

Termos İzolasyonu

Arkadaşlarım daha öncede yaptığım yıllarca kullandığım en sonunda kaybettiğim termosumdan bir tane daha yaptım. Termosun dağcılar kampçılar vs... için ne kadar önemli olduğu aşikardır... dağdayken ah bee çay olsada içsek diyeceğimize; hadi bi çay içelim demenin keyfi anlatılmaz tabiki :) İlk...
  9. mountaineer16

Takaslık Salomon Bot

Arkadaşlar platik bota geçtiğim için Salomon botlarımı takas etmek istiyorum. yazın kullanabileceğim botlarla veyatta başka dağcılık malzemeleriyle takas edebilirim. ürünü ne zaman aldım hatırlamıyorum ama fazla giymek kısmet olmadı. Tozdan dolayı rengi biraz solmuş durumda ama genede katır gibi...

10. mountaineer16

Koflach Degrem S Plastik Bot Hakkında Acil Yardım

arkadaşlarım abilerim KOFLACH DEGREM S PLASTİK BOT hakkında bilgisi olan varmı? Veyatta buna eşdeğer bir bot hangisini tavsiye edersiniz? acil yardımlarınızı bekliyorumm...

11. mountaineer16

Baofeng Uv-b5 Bursa Rölesi Hakkında Yardım

Arkadaşlar merhaba... Yeni bir amatör olarak BAOFENG UV-B5 cihaza sahibim pekte bir bilgim yok. Bursa Trac rölesini dinleyebiliyorum fakat gönderme yapamıyorum sanırım bu ton denilen olayı başaramadım BAOFENG UV-B5 e rölenin tonunu nasıl ekliycez yardımcı olabilirsiniz?
  12. mountaineer16

Artık Bende Amatörüm :)

En sonunda yeni amatör telsiz belgem geldi. artık bursada sürekli 144.775 rölede dinlemedeyim :)

13. mountaineer16

Baofeng Uv-b5 Kullanma Kılavuzu Hakkında...

arkadaşlarım abilerim merhaba 3 kasım itibariyle artık bende bir amatör telsizciyim B sınıfı belge almaya hak kazandım. ilk cihazım baofeng uv-b5 bana kullanma kılavuzu lazım nereden bulabilirim. internette çok aradım ama bulamıyorum bana kim yardım edebilir...
  14. mountaineer16

Mondial Rs151 Toplama Ve Yan Çanta Yapımı

Arkadaşlar yıllar önceki motorumu buldum :) 2006 yılında alıp nerdeyse bütün marmarayı dolaştığım çin malı motorum... Geçen gün sanayide malzeme ararken bir anda gözüme ilişti plakasından tanıdım zaten tanıycak başka bir halide yoktu :( harap bitap haldeydi heryeri sökük darma dağınıktı...
  15. mountaineer16

Bursa Büyükşehir Belediyesi: Uludağ'da Yeni Teleferik İçin Ağaç Katliamına Hayır

Arkadaşlarım abilerim ablalarım; Bursa'da yapılmakta olan yeni teleferik hatları için ağaç katliamı yapılmaktadır. Sizlerde bir imza vererek Bursa'nın tek yeşil kalmış yamaçlarını kurtaralım yoksa artık bursa YEŞİL BURSA olmaktan çıkıp GRİ BURSA diye anılmaya başlayacak. imza linki...

16. mountaineer16

Bursa'da 40. Dönem Yaz Standart Dağcılık Eğitimleri Başlıyor

40. Dönem Yaz Standart Dağcılık Eğitimlerimiz ,03.09.2013 tarihinde Ördekli Kültür Merkezinde yapılacak olan ilk tanışma ve ön kayıt toplantısı ile başlayacaktır.Eğitimlerimiz ile ilgili olarak detay bilgileri aşağıda bilgileri verilen iletişim ilgililerinden alabilirsiniz... Eğitim...
  17. mountaineer16

Bursa Dato 39. Dönem Yaz Standart Dağcılık Eğitimler

39. Dönem Yaz standart dağcılık eğitimleri , 18 . 04 ,2013 tarihinde saat 20 : 00 da yapılacak tanışma , ön kayıt ve bilgilendirme toplantısı ile başlayacaktır. Eğitim süreci duyurusu yapılan toplantı da verilecek tarih itibari ile 5 hafta sonu gündoğdu köyü kayalıklarında ,3 hafta sonu da...
  18. mountaineer16

ne yapıyor bu insanlar

Bu insanlar ne yapıyor :) :) http://tikclick.com/insanoglu-inanilmaz/

19. mountaineer16

GELECEĞİN LASTİKLERİ

Nette gezinirken denk geldim.. :) http://www.youtube.com/watch?v=idHB3Ea1Tjg
  20. mountaineer16

QSL Kart Nedir, Nasıl Kullanılır? (alıntı)

QSL Kart Nedir? Telsiz ve radyo amatörleri yaptıkları çeşitli görüşmeler (QSO) sonucunda görüşmelerini karşı istasyonlarla da teyit etmek amacıyla o istasyonlara QSL kart adı verilen kartlardan gönderirler. Bu uygulama bir nevi kartvizit değişimi olarak da adlandırılabilir. QSL kart amatörler...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri