Arama sonuçlarınız

1. şalges

canon d20 acilllll

İlan no: #32424734 Sahibinden adresinden detaylı resımlere bakabilirsinizz.. 1300 tl CANON 20D BODY + EFS 18-55mm lens CANON ZOOM LENS EF90-300MM KUMANDA GÜNEŞ FİLTRESİ UV FİLTRE TOZ PÜSKÜRTÜCÜ pompa ÇİZİK KALEMİ Orjinal 2 adet Batarya 2 GB SANDISK CF CARD extreme III card okuyucu...

2. şalges

piaggio x8

Ynt: piaggio x8 teşekkür ederim şimdi sitelerden km az olan x8 arıyorum artık kafamda soru işaretide kalmadı diğer kullananlardanda aldığım bilgiler buradakilere uyuyor tekrardan teşekkurler
  3. şalges

Gezenbilir 4. Geleneksel Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi Duyurusu (4 Eylül 2010)

Ynt: Gezenbilir 4. Geleneksel Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi Duyurusu (4 Eylül 2010) evet hayyamdan spot satışlardan aldım makinemiii

4. şalges

Ynt: Gezenbilir 4. Geleneksel Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi Duyurusu (4 Eylül 2010) çok teşekkur ederimmmmmmmmmm bende kara kara düşünüyordum ne yapacam diye :-) aynen bu şekılde :-) yarın sabah erkenden alıp akşama kadar şarj edecem sonrada doğru alman çeşmesine :-))
  5. şalges

Ynt: Gezenbilir 4. Geleneksel Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi Duyurusu (4 Eylül 2010) nıkon d 5000 yenı aldım evegeldım bıraz once tam sarj edecekken adaptör fişinin farklı bi şeklıyle karsılastım yardım edebilecek onlıne arkadaş var mı yarın aksam bende katılmayı planlıyorum :-(

6. şalges

Doğubeyazıt - İshakpaşa Sarayı Yolu Göründü...

Ynt: Doğubeyazıt - İshakpaşa Sarayı Yolu Göründü... tek kelimeyle MÜTHİŞŞŞŞŞŞŞŞ kıskanmadım desem yalan olur inşallah bigun banada nasip olur böyle bir geziii buradan katılan herkesi tebrık edıyorum paylaşım içinde ayrıca teşekkurler

7. şalges

Ynt: Gezenbilir 4. Geleneksel Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi Duyurusu (4 Eylül 2010) daha yeni üyelerdenım ilk kez bi etkinliğe katılacağım çok heyecanlıyım mesajı ilk gördüğüm andan itibaren hemen heyecanlandım işte buna kesınlıkle katılmalıyım dedim 15 gune kadar nıkon d5000 alacağım...
  8. şalges

piaggio x8

Ynt: piaggio x8 peki bakımlar ve yedek parça konusunda ne tür deneyimlerin oldu ben çok fazla yol yapmam sanırım eczanem evime 750 metre uzaklıkta akşamları ancak oda yorgunluktan fırsat bulabilirsem :) daha çok sanırım hafta sonları gezerim herkes çok tavsiye etti ksınlıkle almalısın...
  9. şalges

Trekking Grupları (Marmara)

Ynt: Trekking Grupları (Marmara) diğer başlıklarda sonbaharda başlanacağı söylenmişti ama hala ses yok :-(

10. şalges

Düşünün ki O Bu Konuyu Okuyacak?

Ynt: Düşünün ki O Bu Konuyu Okuyacak? Şebnem Ferah şarkıdada dediği gibi ; Sil baştan başlamak gerek bazen Hayatı sıfırlamak

11. şalges

Hangi Kitabı Okuyorum?

Ynt: Hangi Kitabı Okuyorum? Steve Jobs APPle dev bir markanın hikayesını anlatıyor
  12. şalges

Düşünün ki O Bu Konuyu Okuyacak?

Ynt: Düşünün ki O Bu Konuyu Okuyacak? Gittinde ne oldu ! Ne değişti yarim.. Yalancı ellere sattın bizi hain OySa ne hayaller vardı Uğruna deliren, ben her sözüne güvenen İnandım ! kahrettin bizi yaktın yeniden Gideceksen niye geldin Elimi tutup söz verdin Ağlamadıkmı beraber ne olur susma cevap...

13. şalges

En Çok Neden Korkarsınız?

Ynt: En Çok Neden Korkarsınız? yılan :-(
  14. şalges

Bisiklet Sevenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Bisiklet Sevenlerin Tanışma Platformu önerilerini kesnlıkle dıkkate alacağım teşekkur ederım burak
  15. şalges

Bursa'da Yamaçparaşütü Başlangıç Eğitimi 25-29 Ağustos

Ynt: Bursa'da Yamaçparaşütü Başlangıç Eğitimi 25-29 Ağustos ücretler ve diğer ulaşım bilgilerinide yazarsanız sevinirim..

16. şalges

Doğum Günlerimiz

Ynt: Doğum Günlerimiz inş bundan sonrakilerde aynı şekide geçer ;)
  17. şalges

Başımızı Alıp Gitmek Özlemi ya da Aşk Sıkıntısı...

Ynt: Başımızı Alıp Gitmek Özlemi ya da Aşk Sıkıntısı... kesınlıkle aşk sıkıntısı :'(
  18. şalges

Trene En Son Ne Zaman ve Nereye Gitmek İçin Bindiniz?

Ynt: Trene En Son Ne Zaman ve Nereye Gitmek İçin Bindiniz? sirkeci -- bakırköy :-) :o

19. şalges

Doğum Günlerimiz

Ynt: Doğum Günlerimiz 25 mayıss
  20. şalges

Bisikletle Türkiye Gezisi

Ynt: Bisikletle Türkiye Gezisi cesaretinizden dolayı tbrkler

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız