Arama sonuçlarınız

1. xkirpix

1966 V8 5.7 wagoneer için modifikasyon projesi başlıyor

sevgili arkadaşlar 2 adet wagoneerim olduğu için birini klasik olarak şehir versiyonu diğerini offroad versiyonu yapmayı planlıyorum. bütçesini ayarlamak üzere çaılşmalarım bitmek üzere. biter bitmez. projeye başlanacak.

2. xkirpix

Satılık 5.9 V8 Wagoneer

arkadaşlar eşimin kullandığı Wagoneer i bebek beklediğimiz için satmaya karar verdik. 1975 model 5.9 AMC V8 motor th 400 otomatik quadrotruck arazi otomatik ateşleme ve performans kiti gazlı amortisör kiti ARB havalı kilit önde %50 kilit içi ve kaportası tamamen orjinal nikelajlarına kadar...
  3. xkirpix

WAGONER RESİMLERİ

Arkadaşlar çeşitli sitelerde gezerken karşılaştığım bir kaç fotoyu sizinlede paylaşmak istiyorum sizlerinde elinde olanlar ile birleştirir isek keyifli bir başlık olacaktır saygılarımla önce benimkiler tabi

4. xkirpix

WAGONEER KULLANMA KILAVUZU İÇİN YARDIM İSTEĞİ

Wagoneer kullanma kılavuzu olan arkadaşların yada netten ulaşabilecek arkadaşların yardımına ihtiyacım var. 1966 ve 1975 modeller için . benim manueller eskicie verilmiş dergiler ile birlikte . yardımcı olabilecek arkadaşlar için önem derecesi yüksek bir yardım talebidir. selamlar saygılar
  5. xkirpix

JEEP WAGONEER KULLANMA KILAVUZU OLAN VARMI

selam arkadaşlar jeep wagoneer kullanma kılavuzu olan varsa lütfen bana göndersin çünki arabalarımın kitapları bir kazaya ugradı ve hepsi eskiciye gitti. bu konuda nette zaman geçiren arkadaşlar dan yardım bekliyorum 1966 ve 1975 modeller için manuel lere ihtiyacım var. sevgiler saygılar

6. xkirpix

klasik 4x4 amerikanlar toplantısı ve kulüp kurulumu önerisi

Klasik amerikan 4x4 otomobillere gönül vermiş arkadaşlar. hertürlü aracın ve modelin kendi kulübü var . Neden biz işin en zorkısmını yapan eski amerikanlar ile uğraşan parça sorunları ve usta dertleri ile yaşlı arabaları yaşatmaya çalışan biz klasik amerikan tutkunları bir araya gelip dayanışma...

7. xkirpix

Wagoneer'e Kardeş Geldi.

arkadaşlar tanıyan tanımayan herkez az çok benim wagoneer hastalığımı bilir. 1975 model 5.9 V8 wagoneerim var ben o arabayı offroad anlamında hiçkimsenin cesaret edemeyeceği yerlerden geçirdim. ama velakin gelin görünki her gezi sonrasında kırılmamasına rağmen içim gider canım acır. akşamları...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri