klasik 4x4 amerikanlar toplantısı ve kulüp kurulumu önerisi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan xkirpix Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 59
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 15,573

xkirpix

Kamp II
Yer
BEYKOZ
Klasik amerikan 4x4 otomobillere gönül vermiş arkadaşlar.
hertürlü aracın ve modelin kendi kulübü var . Neden biz işin en zorkısmını yapan eski amerikanlar ile uğraşan parça sorunları ve usta dertleri ile yaşlı arabaları yaşatmaya çalışan biz klasik amerikan tutkunları bir araya gelip dayanışma içinde olacak bir grup oluşturmuyoruz. Tabi böyle bir gurup varda benim haberim yoksa lütfen beni bilgilendirin ben oraya dahil olayım. hayır yok ise gelin bir araya gelelim birbirimize dostluk yapalım paylaşalım sosyal sorumluluk projelerinde ve offroad aktivitelerinde kendi başlığımız altında bulunalım.

her amerikancının fikrini ve değerlendirmesini merakla bekliyorum

Etiketler
Ynt: klasik 4x4 amerikanlar toplantısı ve kulüp kurulumu önerisi

Benim de bildğim kadarıyla böyle bir grup yok. Geçtiğimiz haftasonu Bursada TOYOTA BULUŞMASI vardı. Buna benzer bir etkinlik te düzenlenebilir. CJ BULUŞMASI yapılabilir yada bir amerikan buluşması. Bununla beraber yedek parça ikinci el parçaların satışı takası vs gibi bunlar bir sitede toplanabilir.Ciddi bir yapılanma belki ama sesimizi duyurursak gezenbilirind ekatkısıyla bu iş olabilir. Diğer amerikancı arkadaşların da yorumlarını bekliyoruz

çok haklısınız
ama cj cilerin bir topluluğu vaar ve sayıları çok fazla
ben daha çok k5 j10 ve wagoneer gibi arabaların toplanmasından bahsediyorum.

nerde bu cj topluluğu öğrenebilirmiyim? sonuçta cj de bir amerikan yani birlikten güç doğar:smiley: :smiley:

tabi doğrusunuz
cj sayısı çok fazla ve genel olarak birbirine benziyorlar ve cj toplayan ustaların etrafında gruplaşmış durumdalar. birlikte olmakdan güç doğar kabul ediyorum. burada sadece fikir jimlastiği yaparak bir hareket başlatmaya çalışıyoruz. dediklerinize de katılıyorum ayrıca.

yavuz bey merhabalar
bende sizin konuya ilgi göstermenizi bekliyordum.
nedersisniz Klasik Amerikan kulübü kulağa hoş geliyormu

xkirpix' Alıntı:
yavuz bey merhabalar
bende sizin konuya ilgi göstermenizi bekliyordum.
nedersisniz Klasik Amerikan kulübü kulağa hoş geliyormu

Merhaba;
valla güzel geliyor ama bizim azmanları bir araya getirmek biraz zor.:smiley::smiley:
Konuya katılımlar ne şekilde olacak bakalım , izleyelim.

Bu arada sizin araç çok beğendiğim bir araç,marşına basmışlığım, koltuğuna oturmuşluğum vardır.O kareli kumaştan döşemelerine bayılmıştım.Güle güle binin.

Gezenbilir bünyesinde bir alt başlık halinde anasayfada bir link oluşturularak başlanabilir aslında. Böylece belki diğer markalara ait gruplar da bu linkte bulunur herkes kendi kulübü ve diğer kulüplerle ilgili bilgilere hızlıca ulaşır.etkinlikler paylaşılabilir ve diğer kulüplerle ortak etkinlikler d eyapılabilir. Doğal olarak kulüp üyeleri arasında da bir dostluk oluışacaktır. sonuçta hepimiz 4X4 e sevdalıyız. ne arkadan ne önden çeker ÇEKECEKSE 4 ÇEKER:smiley:

yavuz-çelikel' Alıntı:
Merhaba;
valla güzel geliyor ama bizim azmanları bir araya getirmek biraz zor.:smiley::smiley:
Konuya katılımlar ne şekilde olacak bakalım , izleyelim.

Bu arada sizin araç çok beğendiğim bir araç,marşına basmışlığım, koltuğuna oturmuşluğum vardır.O kareli kumaştan döşemelerine bayılmıştım.Güle güle binin.
teşekkür ederim ben bu arada wagoneer leri 2 yaptım birde 66 model 5.7 V8 otomatik daha aldım şimdi onunla ilgili yim

bu arada yeni oluşum çok hoş dostlukların habercisi gibi geliyor. hayırlısı görelim bakalım ne olacak

enginertopuz' Alıntı:
Gezenbilir bünyesinde bir alt başlık halinde anasayfada bir link oluşturularak başlanabilir aslında. Böylece belki diğer markalara ait gruplar da bu linkte bulunur herkes kendi kulübü ve diğer kulüplerle ilgili bilgilere hızlıca ulaşır.etkinlikler paylaşılabilir ve diğer kulüplerle ortak etkinlikler d eyapılabilir. Doğal olarak kulüp üyeleri arasında da bir dostluk oluışacaktır. sonuçta hepimiz 4X4 e sevdalıyız. ne arkadan ne önden çeker ÇEKECEKSE 4 ÇEKER:smiley:
evet çok haklısınız. bu arada siz hangi kulüpte siniz şimdi. ortak hareket ettiğiniz bir kulüp varmı.

ANTOFF ANTALYA OFFROAD KULÜBÜNDEYİM. İŞİM GEREĞİ ŞUARA ŞANTİYEDEYİM VE UZAĞIM AMA MÜMKÜN MERTEBE KATILIYORUZ.

enginertopuz' Alıntı:
ANTOFF ANTALYA OFFROAD KULÜBÜNDEYİM. İŞİM GEREĞİ ŞUARA ŞANTİYEDEYİM VE UZAĞIM AMA MÜMKÜN MERTEBE KATILIYORUZ.
çok iyi bende BEYOFF ile etkinliklere katılıyorum eskiden kaş da yaşıyordum 2 yıldır istanbuldayım.

nerdesiniz amerikancılarrrrrrrrrrrr:smiley: haydi kuralım şu platformu

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,127
Kaydolan Son Üyemiz
agalandarli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR