Arama sonuçlarınız

1. kahverengi

Google Earth Harita Üzerindeki Yol Tarifini Yok Etmek

GE üzerinden yol tarifi aldığımızda "harita üzerinde" (batı yönüne ilerle, sağa dön, vs. ) gibi açıklamalar uzun uzadıya yazıyor ve bu yazılar haritada karışık bir görüntü oluşturuyor, bu açıklama yazılarını nasıl yok edebilirim?

2. kahverengi

Garmin Etrex 20 Dönüş Noktaları Silme

Arkadaşlar Gps cebimdeyken kendiliğinden bir sürü dönüş noktası işaretlemiş, "tek tek" silemiyorum, hepsini sil deyip duruyo uyuz oldum. bi el atıverin
  3. kahverengi

Mapsource Yükleme Sorunu

Herkese Selam, MapSource programını kurarken hep aynı sorunu yaşıyorum "önceki mapsource kurulumu bulunamadı" deyip duruyor, Yokmu bunun ilacını bilen ?

4. kahverengi

Saatçi Benzini

Benzinli ocaklarda kullandığımız saatçi benzinini nereden alıyorsunuz? (istanbul)
  5. kahverengi

Google Earth'ten Gps'e Uydu Görüntüsünü Aktarma

Gps kullanımında henüz yeniyim, Google earth'ten Gps'ime harita yüklemeyi becerdim fakat planladığım rotalarımı "google earth'te gördüğüm şekliyle" Garmin etrex 20'de nasıl görebilirim? (topografik olarak gösteriyor) Bunun için yeni bir haritamı gerekiyor? ince parkurları hatta su kaynaklarını...

6. kahverengi

Garmin Etrex 20 Hakkında Yardım

Gps kullanımında henüz yeniyim, Google earth'ten Gps'ime harita yüklemeyi becerdim fakat planladığım rotalarımı "google earth'te gördüğüm şekliyle" Garmin etrex 20'de nasıl görebilirim? (topografik olarak gösteriyor) Bunun için yeni bir haritamı gerekiyor? ince parkurları hatta su kaynaklarını...

7. kahverengi

kamyonete çekme karavan takılırmı?

Ford Transit kamyonete (içinde en az 50 Kovan arı olacak) çekme karavan bağlanabilirmi? bu trafik yasalarınca uygunmu?
  8. kahverengi

Tek başıma kamp 15 günlük program!

Tek başıma kampımı 15 güne uzattım, İzmit, Adapazarı, Yalova üçgeninde mutlaka git dediğiniz yer tavsiyelerinizi ve dikkat edilmesi gereken hususları bekliyorum.
  9. kahverengi

soğucak yaylası hakkında detaylı bilgi

soğucak yaylası yolu hakkında iyi şeyler duymadım, binek aracımla gideceğim, konu hakkında bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim.

10. kahverengi

Yer Tavsiyesi

izmit, adapazarı, yalova üçgeni içerisinde, tek başıma kamp yapabileceğim yer tavsiyelerinizi bekliyorum. bayram için. (Yuvacık dışında)

11. kahverengi

Tek Başına Kamp için Yer Tavsiyesi

Bayram tatili için tek başıma kafamı dinleyebileceğim kamp yeri tavsiyelerinizi bekliyorum. (yuvacık dışında)
  12. kahverengi

Bayram tatili süresince Yalova-İzmit-Adapazarı'nda kamp yeri tavsiyesi

Arkadaşlar; Bayram tatilinde Yalova'dan başlayarak İzmit ve Adapazarında 7 günlük bir kamp planlıyoruz. Kamp yeri seçimi ve gezip görmemiz gereken yerler konusunda bize tavsiyeleri olacak arkadaşların yardımını rica ediyorum. Saygılar.

13. kahverengi

İzmit, Yuvacık, Aytepe kamp gezisi

İlk kamp gezimizi teşvikiye'den delmece yaylasına çıkarken ormanda kaybolduktan sonra, yuvacık aytepe'ye yapmaya karar verdik:) İstanbul, kadıköy'den kontağı açtıktan sonra yuvacık tam 90 dakika sürdü, bukadar yakın olacağını tahmin etmemiştim.
  14. kahverengi

Yeşil Mavi Yol

yeşil mavi yola girdiğinizde bu güzellikleri sırsıyla gezebilirsiniz

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence