Arama sonuçlarınız

1. obozkr1

Balkanlar 43 Gün (sofya-belgrad-bosna-dubrovnik-üsküp-selanik)

Bir çırpıda okuduğum gezi notlarınızın devamını ilgi ile bekliyorum

2. obozkr1

Garip Bir Problem;

:):):)
  3. obozkr1

Garip Bir Problem;

Intercooler patlak çıktı benim zaten yağ kaçağı vardı oradan belliydi. Mecburen yenisini aldık.

4. obozkr1

Garip Bir Problem;

Muhtemelen sistemde kaçak vardır. Sanayide gösterin yaz sıcakları gelmeden
  5. obozkr1

Garip Bir Problem;

Devirdaim deposunda su var mı? Benimde aynı dert vardı hortumlar değişti, soğutma sıvısı yenilendi, . Düzeldi.

6. obozkr1

Discovery 2 Demir Tampon

Siz bu tamponu yaparken bir çizimden faydalandınız mı? Yoksa aracın üstüne uydurarak mı yaptınız? Bir tanıdığımın plazma kesimli çelik atölyesi var ve orada yaptırmayı planlıyorum. Tabi atölyenin taahhütlü işleri var ve ayak bağı olmamak adına bulabildiğim kadar bilgi toplamaya çalışıyorum.

7. obozkr1

Discovery 2 Demir Tampon

Bu Disco ne biçim arabadır ya. Ne yapsan yakışıyor.
  8. obozkr1

Discovery 2 Demir Tampon

Benim problem eski tip tamponumun ( Sis farları kare şeklinde tamponun altında olan) alt kaşı kırılmış kaşı tutturduk şimdilik. Sis farının montaj yerleri vs kırık. Sallanıyor sis farı. Vinç takma düşüncem yok. Vinçsiz bir tampon yapmayı düşünüyorum. Eski Defender'ım vardı o zaman forumlarda...
  9. obozkr1

Discovery 2 Demir Tampon

Arkadaşlar merhabalar, Çok araştırdım ancak Discovery 2 2001 model için demir ön tampon çizimi bulamadım. Acaba elinizde böyle bir çizim var mı?

10. obozkr1

Discovery 2 Anahtar Bilgi Ricası

Ön tampon yok hazır liftede alınacak ön taraftan tarayarak arkaya kadar gelmek lazım asıl. Şaft diferansiyel indirmesek bari :) Bu Disconun bir motor su tankında su olmaması da amma masraflıymış.

11. obozkr1

Ayrıca motor yağı, şanzıman yağı tüm filtreler değişecek. Geleceğe beyaz bir sayfa açmak için.
  12. obozkr1

Aynen öyle komple temizlik yapılacak.

13. obozkr1

Teşhisiniz doğru. Depoda su yok + intercooler hortumu çıkmış yerinden. Soğutma sıvısı yenilenecek.
  14. obozkr1

Yılbaşındaki karda İstanbul trafiğinde 2 - 3 saat dur kalk yaparak gitmek zorunda kaldım. Rüzgar aracın ön tarafından geliyordu. Rölantide çok fazla kalınca kalorifer resmen soğuk üflemeye başladı. Araç hareket edince ( 2. vitese geçme şansı bulunca) kalorifer yine sıcak üflemeye başladı. Böyle...
  15. obozkr1

Land Rover Discovery 2 Td5 Den Gerçekten Anlayan Bir Usta Arıyorum..

Ayhan Ustanın Evren sanayide dükkanının nerede olduğunu veya telefon numarasını bildirebilecek birileri varmı acaba?

16. obozkr1

Teşekkürler iyi dilekleriniz için. Büyük ihtimalle sanayide kilitçinin yakınlarında deneyeceğim. Aracı aldığımda arazi vitesini bile otoparka varmadan deneyemedim. Bir kere yolda kalmıştım o yüzden o kötü duruma düşmeyi gözüm yemiyor açıkçası. Herkese mutlu yıllar dilerim.
  17. obozkr1

Bir musibet bin nasihattan iyidir sözünü ne güzel söylemişler. Ama benim için nasihati dinlemekte fayda olduğunu düşünüyorum.
  18. obozkr1

Evet orijinal anahtar yanındaydı. Sanırım o yüzden çalıştı. Aksam deneyelim bakalım. Kullanım kılavuzunda maalesef yok güvenlik kartı .

19. obozkr1

Değerli arkadaşlar merhabalar. Geçen ay 2001 model Discovery 2 araç edindim. Sizlere sormak istediğim bir konu var. Aracın yedek anahtarı yok. Orjinal anahtarının içindeki elektronik kısım boşaltılıp ( kırıldığından) kasası yenilenmiş. Bu sırada yenide bir anahtar çekilmiş. Elimde iki anahtar...
  20. obozkr1

Eyvah Babam Karavan Yaptırıyor!

Ynt: Eyvah Babam Karavan Yaptırıyor! Hayırlı olsun yeni karavanınız. Ön koltukta airbag varmı yolcu kısmında? Bildiğim kadarıyla belli bir yaşa kadar çocukların airbag olan koltuklarda. Güvenlik koltuğu ile yüzü öne bakar şekilde veya güvenlik koltuksuz oturtulması çok tehlikeli. Bu konuyu bir...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri