Arama sonuçlarınız

1. P

En Sevdiğiniz Kayak Merkezi Hangisi?

Ynt: En Sevdiğiniz Kayak Merkezi Hangisi? yeni açılan pistleriyle sarıkamış'ı şiddetle tavsiye ederim.Kayak yapmayan arkadaşlarda zirvede şömine yanında sıcak çaylarını içebilirler.Sarıçam ormanları arasında ço güzel bir yer

2. P

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu teşekkürler hoş bulduk
  3. P

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Selamlar afyonkarahisardan katılıyorum İsmim Süleyman Buradaki arkadaşların hepsi gibi doğayla iç içe olmayı sevenlerdenim.Ülkemizin özellikle ege, karadeniz ve doğu anadolu(Kars Erzurum hattı) bölgelerini imkanlar ölçüsünde sıkça gezmişilğim var Maceraya...

4. P

mescit dağları-yedigöller-tortum erzurum

Ynt: mescit dağları-yedigöller-tortum erzurum ah oralar bambaşka diyarlar en son iki yıl önce gitmiştim.inşallah bir daha giderim.Türkiyenin cennet yerlerinden biridir oraları tüm görmek isteyen arkadaşlara da nasip olsun
  5. P

Uzun İnce Bir Yolda; Doğu Ekspresi

Ynt: Uzun İnce Bir Yolda; Doğu Ekspresi kaanguzel arkadaşın dediği gibi kışın her taraf bembeyaz ve sıcacık kompartımanda elinizde çay dışarının seyrine doyum olmuyor En azından kars ve erzurum dolaylarında işiniz olursa belki yolculuğunuzun tamamını değil ama bir kısmını trenle yapmalısınız

6. P

Yapmadan Dönme

Ynt: Yapmadan Dönme eğer bir kış günü yolunuz kars'a düşerse yapacak şey zaten çok ama, kar yağıyorsa akşam vakti eski rus binalarının olduğu caddeleri dolaşın fotograf çekmeyi ihmal etmeyin insanı 100 yıl öncesine götürüyor.sarıkamışa giderseniz katerinanın köşkünü mutlaka gezin. yaz...

7. P

Yemeden Dönme

Ynt: Yemeden Dönme karamık gölünden tutlulan turna (dişli) balığını Konya karayolu kenarında çay ilçesinde yiyebilirsiniz. Ayrıca Dinar'da pek reklemı yapılamayan köfte de yiyebilirsiniz.Şiş köfte diye isteyin
  8. P

Yapmadan Dönme

Ynt: Yapmadan Dönme arkadaşlar foruma önceden üye olmuştum.Bu ilk mesajım.Erzurum gerçekten çok güzel bir şehir.Daha önce 6 yıl Kars'ta çalıştım.Sık sık Erzuruma giderdim.Sayenizde eski hatıralarım canlandı.Unutmadan cağ kebabı dışında bir şeyler yemek isterseniz Çifte minarenin sol arkasındaki...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri