Arama sonuçlarınız

1. Kuzu Pirzola

Konya'da Yapılması Planlanan Etkinlikler

Ynt: Konya'da Yapılması Planlanan Etkinlikler yanlız bende ne araba var be bir şey var ayrıcada buraları bilmiyorum sadece bir çadırım var :)

2. Kuzu Pirzola

Ynt: Konya'da Yapılması Planlanan Etkinlikler havalar güzelleşiyor sınavlar biticek o zaman çadırlı bir kamp mı yapsak ne :)
  3. Kuzu Pirzola

Ynt: Konya'da Yapılması Planlanan Etkinlikler bencede kapalı bir alan olsun ve mümkünse bosnaya yakın ve bilindik bir yer olsun tarihde bana uyar ama tarih yaklaşınca faceden bilgilendirme olursa sevinirim

4. Kuzu Pirzola

Ynt: Konya'da Yapılması Planlanan Etkinlikler evet bitti geldim bile istanbula ama seneye bütede kalırsam temmuz ortasına kadar konyadayım :S
  5. Kuzu Pirzola

Gezenbilir Bit Pazarı (12 Haziran 2011 Pazar)

Ynt: Gezenbilir Bit Pazarı (12 Haziran 2011 Pazar) ben yüksek ihtimal alışveriş yapmaya gelicem malum annem raflarda kullanmadığım şeyleri hemen değerlendiricek bir şey bulduğu için:)

6. Kuzu Pirzola

Ynt: Konya'da Yapılması Planlanan Etkinlikler ben yarın İstanbul'a gidiyorum eylül sonu gelicem Konya'a

7. Kuzu Pirzola

Ynt: Konya'da Yapılması Planlanan Etkinlikler
  8. Kuzu Pirzola

Ynt: Konya'da Yapılması Planlanan Etkinlikler ben katılmak isterim ama bilgi ben gezenbiliri pek takip edemiyorum :S
  9. Kuzu Pirzola

Gezenbilir Off-Road Grubu OTİZMLİ Çocuklar İçin Engelleri Aşıyor - İstanbul (24 Nisan 2011)

Ynt: Gezenbilir Off-Road Grubu OTİZMLİ Çocuklar İçin Engelleri Aşıyor - İstanbul (24 Nisan 2011) hahha bana işim var demişti sana havale ediyorum ahmet abi :)

10. Kuzu Pirzola

Gezenbilir Off-Road Grubu OTİZMLİ Çocuklar İçin Engelleri Aşıyor - İstanbul (24 Nisan 2011)

Ynt: Gezenbilir Off-Road Grubu OTİZMLİ Çocuklar İçin Engelleri Aşıyor - İstanbul (24 Nisan 2011) tamamdır teşşekkür ederim bana yarın akşam Hidayet abi gelip gelemiyiceğini söyliyicek ben yolda olurum konyadan istanbula gelicem ben size olumlu yada olumsuz olarak dönerim haber gelince :)

11. Kuzu Pirzola

Ynt: Gezenbilir Off-Road Grubu OTİZMLİ Çocuklar İçin Engelleri Aşıyor - İstanbul (24 Nisan 2011) gelmek istiyoruz arkadaşımla. aracımız yok. esra ablanın araba dolu. hidayet abinin belirsiz. nişantaşında oturuyorum yol üstünde yakın mesafedeki her yere gelirm saat önemli değil bizi kim alabilir...
  12. Kuzu Pirzola

Konya Çevresinde Kamp Yapabileceğimiz Bir Yer Arıyorum?

Ynt: Konya Çevresinde Kamp Yapabileceğimiz Bir Yer Arıyorum? bizim karavanımız yok karavan kiralanan hem çadır hemde bungalow bulunan bir yer arıyoruz bizim çadırımız da duruma göre ayarlanıcak eğer çadır kiralanan pansiyonlar olursa tercihimiz olucak il olarak konya istenmedi bugün kü...

13. Kuzu Pirzola

Konya Çevresinde Kamp Yapabileceğimiz Bir Yer Arıyorum?

Ben selçuk üniversitesi doğa sporları klübündenim. 13-14-15 mayıs tarihleri arasında Konya çevresine çadır, karavan ve olursa bungalovda kalınabilicek, ulaşımı kolay ve ucuz bir ponsiyon yada konaklama yeri arıyorum üniversite öğrencileri olarak bir gezi düzenlemek istiyoruz, görüşlerinizi...
  14. Kuzu Pirzola

Gezenbilir Ankara; Işık Dağı Kar ve Doğa Yürüyüşü Duyurusu (27 Şubat 2011)

Ynt: Gezenbilir Ankara; Işık Dağı Kar ve Doğa Yürüyüşü Duyurusu (27 Şubat 2011) bende konyaya böyle etkinlikler istiyorum burda kar yok ama olsun en azından yürüyüş olsun :)
  15. Kuzu Pirzola

Kişisel Galeri (eftaLYa) (Doğum ve Aile Fotoğrafçılığı)

Ynt: Kişisel Galeri (eftaLYa) (Doğum ve Aile Fotoğrafçılığı) bebek olsam beni çeksen olur mu?

16. Kuzu Pirzola

1. Beykoz Off-Road Oyunları Fotoğraf ve Videoları (23 - 24 Ekim 2010)

Ynt: 1. Beykoz Off-Road Oyunları Fotoğraf ve Videoları (23 - 24 Ekim 2010) çok eğlenmişsiniz bakıyorum bende resimlere bakıyorum burdan valla bir aydır yokuş yüzü görmedim :) konya ovasında takılıp duruyorum inşallah 29 ekimde aranızda olucam :)
  17. Kuzu Pirzola

1. Beykoz Off-Road Oyunları (23 - 24 Ekim 2010)

Ynt: 1. Beykoz Off-Road Oyunları (23 - 24 Ekim 2010) bir hafta ile kaçırıyorum :( ama kısmetse 29 Ekimi kaçırmıyıcam :)
  18. Kuzu Pirzola

Gezenbilir Konya Grubu

Ynt: Gezenbilir Konya Grubu Ad - Soyad: Başak Çamursoy Doğum Tarihi Ve Yeri: 19/08/1991 Memleket: İstanbul / Eskişehir Semt:Kampüs İlgi Alanı:kaya tırmanışı off-road (adrenalin :)) Not:ben selçuk üniversitesinde veterinerlik bölümü öğrencisiyim bu sene hazırlık okuyorum İstanbulda...

19. Kuzu Pirzola

5. Geleneksel Gezenbilir İftar Buluşması (28 Ağustos 2010)

Ynt: 5. Geleneksel Gezenbilir İftar Buluşması (28 Ağustos 2010) Eksikleri silip sıralamayı düzeltip kendimi de ekliyorum :) 01- Esra Akeroğlu (eftalya) 02- Sedat Açıl 03- Ozan Çankaya (aliozanc) 04- Çiğdem Çankaya 05- Reha Yurdakul 06- Ünal çelik (unal) 07- Hasan Çalışkan...
  20. Kuzu Pirzola

Arazide İftar ve Sonrası Off - Road (21 Ağustos 2010) Fotoğraflar

Ynt: Arazide İftar ve Sonrası Off - Road (21 Ağustos 2010) Fotoğraflar Sizlerle ilk gezim oldu. Herşey için çok teşekkür ederim. Küçük çaplı offroad için Hasan abiye ayrıca teşekkür ederim. Tekrar görüşmek üzere :)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,467
Kayıtlı Üye Sayımız
172,120
Kaydolan Son Üyemiz
ozgun5006

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri