Arama sonuçlarınız

1. ghost_cd

Jeep Zj 1997 Full Off-road Donanımlı

Araçın standart halindeki fiyatı ve resimlerine burdan bakabilirsiniz: http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=88659.0 ARAÇ STANDARTKEN 242 BİN'DEYDİ ŞUANDA İSE 252 BİNDE, ARAÇA YAPILAN MASRAFLAR VE DONANIMLAR: ROUGH COUNTRY 4.5” X-Series YÜKSELTME KİTİ 3.500 TL, 2” GET YÜKSELTME 300 TL...

2. ghost_cd

Bakımlı Orjinal 159 Binde Jeep Wj

Araçımız bakımlı olup en son yapılan bakımda şanzıman selenoid'leri bütün sıvılar değiştilirmiştir ve ön takım yenilenmiştir, Araçta tartarini marka ruhsata işli simit lpg var vardır,araçın kilometresi orjinaldir,arkada 10'lu cd changer mevcuttur. Araçımın koltuklarında çizik dahi yoktur /...
  3. ghost_cd

Jeep G.chereokee 94 Zj

Araçın motorunda sanzımanında motorunda hiç bir sorun yoktur aşagıda yazan aksesuar,parçalar vardır: Rough Country 3.5 inç yükseltme kiti 2.000 tl, 265x75x16 yokohama mt çamur lastikleri 1.500 tl -25 ofsetli 16 inç jantlar 1000 tl Teyp + 2 ön hopörlör 250 tl Şaft mafsallama 450 tl Araçta...

4. ghost_cd

Sahibinden orjinal,bakımlı,masrafsız 97 ZJ

Araç temiz olum tam olarak 244.000 bin kilometrede mil değil km. Araçta 2 " get yükseltme mevcuttur. Araçta Bf-Goodrich marka 245x75x16 ebatında hem arazi hemde çamur lastigi mevcuttur. Araça 3 sene önce komple şanzımanı yenilenmiştir,yakın zamandada 4.500 bin tl harçanıp difransiyel,direksiyon...
  5. ghost_cd

Jeep ZJ 5.2 Donanımlı Beyaz Su Aygırı

Aracımızı sadece hafta sonları hobi amaçlı kullanıyoruz.Toplamda çamur ile 6-7 kere haşır neşir olmuştur.Araçta 5.5 inç yükseltme kiti mevcuttur.Yükseltirken saft kaydırıcı takılmıştır.SnorkelTavan Sepeti + 4 adet amerikan malı sis lambası.33.12.5 Jant ve Çamur Lastigi üzerindedir.Rock Slider...

6. ghost_cd

Satılık-Temiz Jeep ZJ 5.9

Arkadaşlar merhaba, Uzun araştırmalarım sonucu uzun süre binmek için 5.9'umu kısa bir süre önce aldım malesef extradan çıkan bazı maddi sıkıntılar için satmak zorundayım aracım 152 500 kmdir alır almaz expertizde isteyen bakımları fazlasıyla yaptırdım 1000 km önce aklıma gelenler bütün...

7. ghost_cd

Çekmeköyde Bugünn...

Bugün 15 00 gibi eniştem aradı hadi abi tepeye çıkalım dedi bende zaten bahane arıyordum çok güzeldi her yer bembeyaz olmuş gri araç benim beyazda eniştemin :)
  8. ghost_cd

Senenin Son Pazar Gününü Böyle Degerlendirdilk..

Merhaba, Sabah ilk kez tanıştıgım vede iyikide tanıştıgım arkadaslar ile beraber buluşup Çekmeköy-Çavuşbası-Riva taraflarında dolaştık.Bence bol çamurlu ve çok güzel bir gün oldu.Katılan arkadaşlara dayanışmalarındanve samimiletlerinden dolayı
  9. ghost_cd

Tek Araç İle 3 Saat Çekmeköy Gezisi..

Merhaba bügün enistemin araçı ile Ben-Oglum-Enistem Çekmeköyde Dolastık Gözümuzun kestigi yerlere girdik bir yerde araç bayagı bir takıldı tek araç ile dolasmanın zorlugunu ve vinçin faydasını o zaman anladık ama çok eglendik. Resimler.

10. ghost_cd

Suzuki Grand Vitara 2.7 XL-7 V6 173 HP

Araçı Ankarada yetkili servise göstererek yeni aldım.Malesef manuel vitesli araç kullanmakta zorlandıgımız için satmaktayım Araç İSTANBUL/ÇEKMEKÖY Dedir.Malum site numarası 62850778 Araçın lpgsi sıralı sistem lavoto marka olup ruhsata yeni işlenmistir. 2013 tarihinin 7. ayına kadar muaynesi...

11. ghost_cd

OIIIO Satılık 1994 ZJ OIIIO

İYİ GÜNLER Araca 1 ay önce 2 600 tl degerinde Lavato marka sıralı sistem takılmıstır faturası mevcuttur. Araçta 3.5" inç get yükseltme vardır. Araçta Maxxıs marka çamur lastikleri vardır. Lpg ruhsata islidir muaynesi yeni yapılmıstır. Çeki demiri orjinal olup ruhsata islidir. Elektrik...
  12. ghost_cd

paslanmaz çelik tamponu ve yag kaçakları

merhabalar yarın itibarıyla 91 xj aracımın satışını alıcam yalnız aracın hoşuma gitmiyen tek tarafı ön vinç tamponunun paslanmaz çelik yani krom gibi bunun oto boyası tutmuyacagını söylediler siyaha saglıklı bir şekilde nasıl boyatabilirim birdaha soyulmıycak şekilde şu anda üzerinde vinç yok...

13. ghost_cd

Satılık - Off Road Donanımlı Discovery 1

öncelikle merhaba ticari bir amacım olmadıgını belirterek başlamak isterim daha onceden de hobi amaçlı jeep olarak 5.9 +5.2 +wj 4.7 standard donanımlı araçları alıp birazda deneme ve keyif amaçlı binip satmıştım bu seferki aracım site içerigine daha yakın oldugu için aracımı sizinle paylaşmak...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,123
Kaydolan Son Üyemiz
hitough

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri