Satılık - Off Road Donanımlı Discovery 1

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ghost_cd Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 59
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 14,829

ghost_cd

Jeep 5.9
Yer
İstanbul/ÇEKMEKÖY
öncelikle merhaba ticari bir amacım olmadıgını belirterek başlamak isterim daha onceden de hobi amaçlı jeep olarak 5.9 +5.2 +wj 4.7 standard donanımlı araçları alıp birazda deneme ve keyif amaçlı binip satmıştım bu seferki aracım site içerigine daha yakın oldugu için aracımı sizinle paylaşmak istedim niyemi satıyorum derseniz büyük bir ihtimal 4.7 alıcam satılık aracım 160 000 kmde 1997 model yeşil discovery 1 v8 otomatik lpgli of rod donanımlı tabi tam degil ama bence yeterli varn 9500 vinç demir tampon + bristone çamur lastikleri +yol lastikleri+ sis farları +standar arka çeki demiri +sert toprak ve kaya için demir yan basamak rock slider + 2inç yukseltme+ motor 6500 tl verilip özel land servisinde tamamennn sıfırlanmıştır faturalı + boya gereken parçalar boyanmıştır kazası yoktur+deri koltukları temizdir şu an aracın ihtiyacı olan oda tercih meselesi böylede sorun yok eksozda cürük var 80 den sonra dalma yapıyor baktıramadım zaman olsa hemen yaptıcagım sony cd çencir var şu an çalışmıyor baktıramadım orjinal radyo ve teypde sorun yok muayene 5. ayın 20sinde doluyor resimleri ben beceremedim malum sitedeki ilan no:43973600 fiatta 21 000 degil gerçekten bu aracı arayana biraz daha indirim yapılacaktır ;) aykut şahin telofonum 0 555 350 10 05 ;)

Etiketler
Ynt: Satılık - Off Road Donanımlı Discovery 1

bu gün itibarıyla eksozu ve aküsü yenilendi orjinal kumandasının pili degişti haftayada maslakta ön takım elden geçecek

bugünde dayanamadım maslakta fren balataları öntakımda gerekenler degişti şanzuman filtre ve yagları şaft yaglamaları yapıldı arka snruf camında sorun vardı degişti artık hiç bir sorun yok benden bukadar sorunsuz binilecek araç

Emeğinize sağlık.

Şu güzelim fotoğrafları buraya da koysanız, insaları uğraştırmadan iştahlarını burda kabartsanız. Nacizane tavsiyem.

İyi satışlar.

sagolun şu an pek aciliyeti yok ama gerçekten bu aracı arayana gitmesini istiyorum zaten standard disco bu vaziyete gelmesi için baya emek ve masraf ister resimleri malesef yükleyemiyorum çocuklara yarın yukletmeye çalışacam teşekürler

Aracımı satılığa çıkardım eğer satarsam kesinlikle sizinkini alırım..

resimlerin bazıları bunlar ama ekleyebilirsem araç pazartesi bursaya gidecek motor yapılan land servisine kontrol ve son ayarlar için isteyen begenirse oradanda teslım edebilirim bu gün çocuklarlayine arazideydik arazi kabiliyeti mükemmelll ötesi

yakıt tüketimi nasıl acaba? şehir içi dışı ?

selten35' Alıntı:
yakıt tüketimi nasıl acaba? şehir içi dışı ?
ikinci araç oldugu için hesaplamıyorum şu an benzinle kullanıyorum heralde arazide 1 tl civarı benzin yakar sonuçta v8 ama araziden sanayi sitesi yerine sadece yıkama isteyen sonrada eve hiç bir sorun yaşamdan gelinebilen nadir arazi araçlarındandır yani bu araçlar sorunsuzlar ve parçaları çok ucuzdur bence yakıttan önce sorunsuzlugunu ve parça fiyatlarını araştırın ona göre tercih yapın

sertem41' Alıntı:
Emeğinize sağlık.

Şu güzelim fotoğrafları buraya da koysanız, insaları uğraştırmadan iştahlarını burda kabartsanız. Nacizane tavsiyem.

İyi satışbu gün itibariyle malum siteye bu gün birkaç yeni resim çekip yükledim ama gezenlbilire yükleyemedim bu siteye yükleyen olursa çok sevinirim şimdiden teşekürler

kusura bakmayın öm atamıyorum . fotoları nasıl görebiliriz?

ghost_cd' Alıntı:
ikinci araç oldugu için hesaplamıyorum şu an benzinle kullanıyorum heralde arazide 1 tl civarı benzin yakar sonuçta v8 ama araziden sanayi sitesi yerine sadece yıkama isteyen sonrada eve hiç bir sorun yaşamdan gelinebilen nadir arazi araçlarındandır yani bu araçlar sorunsuzlar ve parçaları çok ucuzdur bence yakıttan önce sorunsuzlugunu ve parça fiyatlarını araştırın ona göre tercih yapın

Evet haklısınız o yönüde var. Bu aralar aslında dizel 110'luk defender arayışımız var ama uzun yol hız & konfor açısından düşündürmeye başladı, yavaş yavaş disco range rover veya 5 kapı pajeroda aklımıza girmeye başladı. İstekler bitmiyor, geniş olsun, arazi kabileyiti olsun, konforlu olsun, yakıt tüketimi az olsun, parçası ucuz bol olsun, sağlam olsun, yakışıklı vs vs vs :smiley: Ama yine de defender girdi bir kere kanımıza...Sagılar, Hayırlı satışlar

iyi günler verdiğiniz numara iile ilan gözükmüyor

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,451
Kayıtlı Üye Sayımız
172,104
Kaydolan Son Üyemiz
onur57

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR