Arama sonuçlarınız

1. arif09

Araç Aranıyorum 4*4

Hilux yada isuzi dmax çift kabin 4*4 araç arıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim. .

2. arif09

Çin malı cihaza google uydu görüntüleri atabilir miyim???

Elimde içinde igo navigasyon programlı, Win CE işletim sistemli çin malı bir cihaz var. Off road gezileri yaptığımız için şehir haritaları benim pek bir işime yaramıyor. Google uydu görüntülerini cihazıma yükleyebilmemin bir yolu var mıdır acaba??? Yardımcı olursanız çok sevinirim...
  3. arif09

Aydın - Karlık Zirvesi Gezisi (22 Ocak 2012)

22 Ocak 2012 Pazar günü saat 09:00'da Aydın Belediye meydanından hareketle başlanacak olan gezimize dostlarımızı bekleriz. Katılmak isteyenler haber verirlerse seviniriz... Aşağıdaki linkten tahmini gezi rotasını görebilirsiniz. Kesin rotayı bu hafta yapacağımız keşiften sonra ekleyeceğiz fakat...

4. arif09

satılık 2,8 turbo dizel cj-7...

araç yeni toplanmiştir..isuzu 2,8 turbo dizel ve 5 ileri dir... yakıt ta çok ekonomik..kullanımı çok zevklidir..alana şimdiden hayırlı olsun ..
  5. arif09

tanışma panosu

goruyom kı ege bölgesınde off road yapan ve doga sporlarını seven dostlarımız bır bırınden habersiz..umuyorum kı bu konu tanısma sans bulabılırız.. sizlerden isteyım sizlere ulasabılcek tel veya msn veya iş yeri no vb.. ulasım araçların yazarsanız sevınırım .. etkınlık oldgunda kolayca...

6. arif09

Hangisi.? Toyota mı.? Cj 6 - Cj 8 mi?

toyota 85-87 model hılux kullanan ..veya bılgıs olan ..ben bu araçlardan almak ıstıyorum..fakat bunlar 2,4 -2,5 vede 2,8 ama genelde 2,5 ..benım merak ettıgım ..bu araçlar arazıde ıyı perfonmans verebılıyomu. ..yakıt durumu nasıll..ayrıca parça fıyatları ..şaç akssamı bulunabılıyomu ...ben kısa...

7. arif09

davşanımı satıyorumm :(( 1960 model yenı toplanmış WİLLYS..

aracım 1960 model olup orjınallıgını degıstırmeden parçaların yenısi takılmıstır..aracın tupu yenidir kalem tank vardır...vızesı sıgortası yenı yapılmıstır.. cok söze gerek yokk..arabaya bakan anlıyo zaten..yetmedı arazı sansızmanı 69 yaptım ..( yukluyken daha ıyı ceksın ötme yapmasın dıye..)...
  8. arif09

AYDINDA OFF-ROD...

Selam arkadaslar.. bız of -road aydın grubun altında hem tanısmak hemde jeep sevdalısı kac kişi oldgunu görmek için gezi yapmaya karar verdik. Tarih: 18.11.2010( kurban bayramının 3.günü) Hareket saati: 10.00 Gidiş yeri: aydın -dağemiri köyü - kadıbagı yaylası-( istege göre yayla yolundan...
  9. arif09

Satılık - 1960 Model Willys

araç yeni toplanmıstır..sigortası vizesi yenı olmuştur.. tüpü yenidir ve ruhsata işlenmişitir..arac bastan aşagı yenilenmiştir masarafsızdır... araç seri hale dönüştürülmüştür , ruhsatta sadece modeli 1960 dıye kayıtlı klmıstır.. Not: Pazarlık payı vardır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri