Arama sonuçlarınız

1. A

Yelkenli Tekne Seçimi ve Fiyatları

Ynt: Yelkenli Tekne Seçimi ve Fiyatları günübirlik geziler için 8-10 metrelik yelkenliler yeterlidir. hatta 2 kişi iseniz daha uzun süreli seyirler de yapabilirsiniz. fakat 4 -5 kişi en az 1 haftalık seyirler , istanbuldan egeye inip çıkmak,ege adalarında dolaşmak ve daha fazlası için tavsiyem...

2. A

Küçükkuyu - Küçükçetmi Köyü ve Konaklama İmkanı

Şehir hayatının nasıl kuralları ve tarzı var ise hiç şüphesiz köy hayatının da kuralları ve tarzı vardır. Büyük şehirlerden bir heves ile gelip köye yerleşen kişilerin en önce köylüler ile ilişkilerini sıcak tutmaları gerekir, meslekleri, eğitimleri, şehirdeki sosyal statüleri ne olursa olsun...
  3. A

Küçükkuyu - Küçükçetmi Köyü ve Konaklama İmkanı

Köyümüz, Çanakkale İzmir güzergahından geçen ya da Kazdağalrında kamp yapan motorcular için de çadırlarında kalabilecekleri ve hiç süphesiz yorucu motor yolculuğundan sonra sadece onlarca tür kuş sesleri ile uyandırılacakları bir ortam sağlamaktadır.

4. A

Erdek - Bursa - Konya - Mut - Silifke - Adana - Mersin - Antalya - Bodrum - İzmir - Çanakkale

Ynt: Erdek - Bursa - Konya - Mut - Silifke - Adana - Mersin - Antalya - Bodrum - İzmir - Çanakkale Merhabalar, Madem zaman sıkıntınız yok o zaman gezinize Antakya, Gaziantep ve hatta Urfayı da eklemenizi tavsiye ederim.
  5. A

Avrupa Yollarında 6000 Km

Ynt: Avrupa Yollarında 6000 Km güzel paylaşım için teşekkürler.deneyimleriniz bu konuya meraklılar ve gezi planlayanlar için çok değerli. benim de hedefim en kısa zamanda bir motokaravan alıp önce avrupa daha sonra da ipekyolu yapmak.

6. A

4x4 Arazi Tipi Motokaravan Tercihi Konusunda Görüş ve Önerileriniz?

Ynt: 4x4 Arazi Tipi Motokaravan Tercihi Konusunda Görüş ve Önerileriniz? saly karavan sayfasındaki çift kabin 4 çekerler için demonte olabilen üretimine baktınız mı ? en azından bir fikir verebilir diye düşünüyorum.

7. A

Karavan Kiralamayı Düşünür müsünüz?

Ynt: Karavan Kiralamayı Düşünür müsünüz? aslında araç kirlama firmalarının en büyük eksiği parklarında bir kaç tane de olsa çekme ve motor karavan bulunmamasıdır.
  8. A

Motorunuz Nedir?

Ynt: Motorunuz Nedir? yamaha drgastar g50 klasik ve bmw 6o sepetlii 1968 model
  9. A

Çekme Karavan için Konut Tipi Normal Doğalgaz Sobaları Kullanılabilir mi?

Ynt: Karavanda Isınma Sistemi (Ayrıca Karavanımı Az Anlattım:) http://www.marintek.com adresinden tekneler için bazı çözümleri uygulayabilirisiniz.özellikle 12 voltluk ısıtıcı dikkatimi çekti ama ne kadar verimli olur araştırmak gerek.

10. A

Karavan mı Yelkenli mi?

Ynt: Karavan mı Yelkenli mi? aslında ikisinin yeri ayrı. tabi karavan daha ekonomik diye düşünüyorum. ortalama olarak 10 metrelik bir yelkenlinin yıllık marina kirası 1200 -1600 euro arasında değişir. yılda bir kere karaya çekme masrafı marinada 500 euro civarı ve yıllık bakım masraflerı...

11. A

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu merhaba arkadaşlar, ben ahmet gökçe. yarı zamanlı ankara(ev) ve yarı zamanlı adanadayım(iş). uzakyol kaptanıyım ve adana yumurtalıkta kılavuz kaptanlık yapıyorum. uğraşlarım motosiklet (yamaha drgstar 650 ve BMW R60 1968 model) ve yelken.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri