Arama sonuçlarınız

1. A

Alınık İkinci El Extreme Lastik Takım

Arkadaşlar Ikinci el 31-33*10,5/11,5*15 4 veya 5 adet extreme lastiğe ihtiyacım var. Istanbulda olmaları tercihimdir. Tşk.

2. A

Alınık Discoverer Stt 31x10,5x15

Arkadaşlar merhaba Stepne olarak kullanabileceğim 1 adet 31x10,5x15 kullanılmış lastik arıyorum. Discoverer STT ilk tercihim olacaktır. Kargo maliyeti olmaması için İstanbul'dan alım yapmak avantajlı olacağından önceliğim olacaktır. Teşekkürler.
  3. A

İstanbul - İzmir Güzergahı Kamp Alanları Tavsiye

Arkadaşlar merhaba, Haziran sonunda ailece İstanbuldan yola çıkıp Trakya üzerinden Çanakkale - Ayvalık hattı üzerinden İzmire 3-4 gün sürecek kısa bir yolculuk yapmayı planlıyorum. Yolculuk sırasında daha çok çadırda konaklamayı düşünüyorum Güzergah üzerinde tavsiye edebileceğiniz iyi organize...

4. A

Araç Üstü Çadır Hk.

Arkadaşlar selamlar malum kamp mevsimi geldi ve ben aracıma araç üstü çadır almayı planlıyorum. ithal olanların fiyatları maalesefki bütçeme uygun olmadığından ya yerli üretime yöneleceğim yada ikinci el bakmaya çalışacağım. Ama içime sinmesi bakımından yeni olması önceliğimdir. Denizlide bir...
  5. A

Şnorkel arıyorum

Arkadaşlar 2,5 TCİ Gallopera uygun şnorkel arıyorum. Nerede bulabileceğimi bilenler varsa paylaşırlarsa sevinirim. Pajero NA serisi şnorkeller uymakta ama üzerleinde kabartmalı Pajero yazısı olduğu için düşünmüyorum. Yazısız olması tercihim olacaktır. Teşekkürler.

6. A

Galloper modifiye hk.

Arkadaslar merhaba bildiginiz üzere daha yeni bir Galloper'a sahip oldum.Aracim 2,5TDI manuel viteslidir ve üzerinde 31x10,5x15 ebatinda Discoverer STT lastik var.Bunun disinda standart donanima sahip. Öncelikle motoru güclendirmek istiyorum.Tork artisi saglayacak modifiyeler hakkinda bilgisi...

7. A

Bu araç hakkında bilgi....

Arkadaşlar merhaba, ekli linkteki araç ilgimi çekti ve dün gidip inceleme fırsatım oldu.Araç genel anlamda temiz,bakımlı,motoru sağlıklı çalışan,lastikleri yeni,döşemeleri yaşına göe makul durumda ve ufak tefek keyfe keder eksikleri olan bir araç. Bu aracı tanıyan birileri varmı veya bu araçlar...
  8. A

Defender ve Klima

Arkadaşlar merhaba, Defender gerek tasarımı gerekse her türlü yol koşulundaki kanıtlanmış dayanıklılığı nedeniyle arazi araçları içinde ilk tercihimi oluşturmaktadır.Sadece doğa gezilerinde değil aynı zamanda uzun yolculuklarda ve günlük olarak kullanmayı düşündüğümden bazı konfor detayları...
  9. A

Satılık temiz lastik arıyorum

235x75x15 asfaltta rahatlıkla kullanabileceğim 4 adet temiz lastik arıyorum.İstanbul Avrupa Büyükçekmece bölgesine yakın lokasyonlardan olması tercihimdir.

10. A

Musso 2,9 TD hk.

Arkadaşlar Daewoo Musso 2,9 TD ile ilgili görüş ve deneyimi olan arkadaşlar varsa paylaşımlarını okumak isterim. Teşekkürler.

11. A

Klima hk.yardım.....

Arkadaşlar merhaba 1988 Pajero 5K 2,5 TD araca sonradan klima takılırmı?İstanbulda yapan varsa iletişim bilgilerini paylaşabilecek birileri varmı? Teşekkürler.
  12. A

LR alımında yardım ve görüşlerinizi rica ederim

Arkadaşlar merhaba uzun zamandır 4x4 bir araç alma planım ve arayışlarım hızla devam ediyor.Arayışım sırasında 2 farklı LR dikkatimi çekti ancak bunlarla ilgili zayıf bilgi düzeyimden dolayı görüşlerinizi almak isterim.Km konusuna değinmeden (inandırıcı değil) araçlar fena görünmemektedir. 1-...

13. A

LR Alacağım - Tavsiyeleriniz

Arkadaşlar merhaba, uzun zamandır 4x4 bir araç alma planım ve arayışlarım hızla devam ediyor.Arayışım sırasında 2 farklı LR dikkatimi çekti ancak bunlarla ilgili zayıf bilgi düzeyimden dolayı görüşlerinizi almak isterim.Km konusuna değinmeden (inandırıcı değil) araçlar fena görünmemektedir. 1-...
  14. A

Uygun dizel arazi aracı arıyorum...

Arkadaşlar merhaba günlük kullanıma uygun olabilecek ama aynı zamanda arazi kabiliyeti olan max.15-20.000 TL fiyat aralığında bakımlı,masraf açmayacak klimalı ve dizel bir arazi aracı arıyorum.Tavsiye ve yönlendirmelerinizi bekliyorum. Attilla

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri