Arama sonuçlarınız

1. COMODOREE

xj Jeep Cherokee' nin ayna mahrutiyle oynamadan lastik ebadını büyütme

Ynt: Xj Jeep Cherokee' Nin Ayna Mahrutiyle Oynamadan Lastik Ebadını Büyütme Tam ofsetten kastınız nedir anlayamadım. Fakat -20 civarı max 8" derinlikte jant kullanırsanız sorun yaşamayacağınızı düşünüyorum. Artikülasyonda kalacağınız zamanlarda düşünülünce 3,5" kullanmanız akıllıca olur...

2. COMODOREE

Discovery ticari serisi - isvicre

Ynt: Discovery ticari serisi - isvicre gerçekten çok ilginç.ilk defa görüyorum :) hatta duyuyorum.
  3. COMODOREE

discovery td5 m ve s yeşil lambaların arada sırada yanıp yanıp sönmesi

Ynt: discovery td5 m ve s yeşil lambaların arada sırada yanıp yanıp sönmesi Anlatımınızdan arızanın çözüldüğünü anladım Hüseyin ustada. Sonrasında arıza tekrarmı etti.? İlk arızayı çözen Hüseyin ustayla tekrar görüştünüzmü.? Ayrıca Adem beyin yaklaşımıda hoş olmamış.Aynı sanayi içinde...

4. COMODOREE

Yok Böyle Bişey

Ynt: Yok Böyle Bişey Cherokee başlığının altında güzel durmuş ;D ;D
  5. COMODOREE

xj Jeep Cherokee' nin ayna mahrutiyle oynamadan lastik ebadını büyütme

Ynt: xj Jeep Cherokee' nin ayna mahrutiyle oynamadan lastik ebadını büyütme selamlar, Ayna mahruti oranlarında oynama yapmadan en fazla belirttiğiniz lastiği takarsınız,performanstan max % 8 ila 10 arası bir kayıp yaşarsınız. Esasına bakarsanız bu birazda kullanıcıyla alakalı. 33" lastik takıp...

6. COMODOREE

Jeep Grand Cherokee 5,9 Limited (zj)

Ynt: Jeep Grand Cherokee 5,9 Limited (zj) Maaşallah Ejder çok güzel ve yakışıklı oldu. Arazi performansınıda görürüz inşallah. Güle güle kullanman dileğimle.

7. COMODOREE

discovery proline 18 jant

Ynt: discovery proline 18 jant Size özelden tel no yazdım.arayabilirseniz görüşelim.
  8. COMODOREE

sarıyerli ve boğaziçili gezenbilirciler

Ynt: sarıyerli ve boğaziçili gezenbilirciler Selamlar. Her pazar saat 10,30 gibi kemerburgaz opet girişinde buluşup soft offroad ve piknik etkinliğimiz oluyor. Gelmek isteyen bütün arkadaşlarımızı bekleriz. Acemi,ufak ve donanımsız kavramımız yoktur ;) Adım Hüseyin tel no: 0533 819 47 03.
  9. COMODOREE

Ynt: discovery proline 18 jant Teşekkür ederim sağolun. Sizin düşünceniz nedir.? Ne kadara kadar jant yada lastik arıyorsunuz.?

10. COMODOREE

Ynt: discovery proline 18 jant selam Jantların orta göbekleri yok. Sadece jantlar için 1.000 TL Lastikler içinse 600 TL düşünüyorum.

11. COMODOREE

Ynt: discovery proline 18 jant Jant resimleri bunlar. Ama dediğim gibi modelini bilmiyorum ebadı 18"
  12. COMODOREE

Ynt: discovery proline 18 jant Selamlar, Aracımın kullanmadığım 18 jantları var. satmak istiyorum. Modelini bilmiyorum yarın fotolarını çeker bu başlık altında yayınlarım eğer ilgilenirseniz.

13. COMODOREE

Tüm Araçlar için Şnorkel

Ynt: Tüm Araçlar için Şnorkel Önder bey selamlar. Elinizde discovery series II TD5 snorkel varmıdır.?
  14. COMODOREE

İŞTE CABBAR(CHEROKEE XJ)

Ynt: İŞTE CABBAR(CHEROKEE XJ) Harika gidiyor Alper durmak yok yola devam :)
  15. COMODOREE

Arazi aracınıza veda etmek zorunda kalırsanız?

Ynt: Arazi aracınıza veda etmek zorunda kalırsanız? Yapacağımız şey belli. Düşürücez araçlarımızı trafikten,koyucaz römorkun arkasına devam edicez.

16. COMODOREE

LPG Taktıracağım tavsiye ltf.

Ynt: LPG Taktıracağım tavsiye ltf. Bende Atiker var ve gayet memnunum :) İçin rahat etsin hocam...
  17. COMODOREE

Arazi Araçları için Dodik - Monvisaor - Şnorkel - Spoyler İmalatı

Ynt: Arazi Araçları için Dodik - Monvisaor - Şnorkel - Spoyler İmalatı Eyyüp usta yoğun olduğundan sorularınıza cevap veremiyor olabilir. Telefonla ulaşırsanız hemen cevaplayacaktır. Eyyüp usta tel :0537 721 00 40
  18. COMODOREE

1991 ltd highoutput xj

Ynt: 1991 ltd highoutput xj Güzel araçtı, Alanada satanada hayırlı olsun.

19. COMODOREE

Yükseltme kitleri hakında.

Ynt: Yükseltme kitleri hakında. Alper bey, Özel işlerim nedeniyle siteye cuma gününden beri giremiyorum,dolayısıyla sizin mesajınızıda yeni gördüm. bu hafta görüşme işini halledebiliriz. telefon numaram 0533 819 47 03 Görüşmek üzere.
  20. COMODOREE

Yükseltme kitleri hakında.

Ynt: Yükseltme kitleri hakında. Alper bey, yükseltme kitini rough country marka aldım 4,5" komple makaslı kit aldım ben kollarıda ayarlanabiliyor. sizin söylediğiniz çukurlarda zıplama sorunu yayların ve amortisörün yükseltmeye uyumsuz olduğundan kaynaklanıyor. Amerikadan kendim getirttim...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

SON KONULAR

Geri