Arama sonuçlarınız

1. mamix_34

Frontera Airbag Sorunu

selam arkadaşlar 3,2 almaya niyetim var ama araçda airbag ışığı yanıyor ve korna çalışmıyor satıcı sargının koptuğunu ve çıkardıklarını söyledi bu sargıyı bulabilirmiyim veya uyumlu başka bir marka varmıdır bilen varsa ortalama fiyatı nedir teşekürler

2. mamix_34

Fj62 Isınma Problemi

abiler merhaba yeni fj62 aldım 4000 v6 motor 86 model arac hava soğukken ısınmıyor harici ölçüsan hararet göstergesi mevcut en fazla bugün hava güneşliyken 60 dereceye çıktı oda azbir trafikde kaldım hızlanınca ve kalörifer açılınca hemen 40 50 dereceye düşüyor termostat değiştirdik orjinal...
  3. mamix_34

1987 Model Benzinli Defender 110 İçin Hidrolik Direksiyon

Abiler merhaba konu başlıklarına baktım ama göremedim eğer varsada kusura bakmayın aracıma hidrolik direksiyon yapmak istiyorum istanbulda bunu uygun fiyata yapacak ısta varmıdır nasıl hallederiz bu işi şimdiden teşekkürler

4. mamix_34

Şnorkel Montajı

iyi günler işim gereği küçükçekmecedeyim ve hafta içi bir yere ayrılamıyorum küçükçekmece yakınlarında 98 model vitara'ya şnorkel montajı yapabilecek bir servis varmı acaba sayglar
  5. mamix_34

98 vitara ısı sorunu

arkadaşlar merhaba 98 model 5 kapı vitara aracım ısındıkdan sonra kaput dışına aşırı derecede sıcaklık geliyor hele güneşli havalarda ön kaputa dokunulmuyor bunun bir çözümü varmı yoksa bu genel bir olaymı (çok şükür hararet sorunu v.s yok)

6. mamix_34

İstanbul'da Off Road Alanı

abiler merhaba istanbul avrupa yakasında hafif offroad yapabileceğim yerler konusunda bana yardımcı olursanız çok sevinirim.Daha önce ufak tefek arazi görmüşlüğüm var ancak sizlerinde tavsiyelerinde yararlanmak isterim

7. mamix_34

hararete sorunu :(

Selam 67 willys sahibiyim yolda hararet 100 dereceye kadar çıkıyor yolda sağa çekip 2 dk dinlenince normale dönüyor ancak yine fazla geçmeden yükselmeye başlıyor sizce sorun nerdedir :-\ Yardımlarınız için teşekkürler....
  8. mamix_34

siyamı ten rengimi ?

abiler merhaba aracıma (cj5) tente alıcam ancak bir konuda karar veremedim bu konuda sizinde fikrinizi almak istedim sonuçda hepiniz cj konusunda profesyonel olmuşsunuz.sizce siyah cj5'e ten rengimi yoksa siyah'mı yakışır,ben karar veremedim.şimdiden çok teşekkür ederim
  9. mamix_34

yeni cj5 yeni fikirler

merhaba.3 ay önce yeni bir cj aldım,motor bilgim zayıf olduğu için tanıdığım bir motor ustasıyla çalıştık bazı parçalar değişti şuan aklımda olmayan parçalar.yanlız elimdeki orjinal cj5'mi yoksa tuzla jee'imi onu çözemedim.benim sizlerden öğrenmek istediklerim var.sizlerin bilgileriniz ve...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,130
Kaydolan Son Üyemiz
siyahçoraplılar

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri