Arama sonuçlarınız

1. A

Ilgaz Dağı Büyük Hacet Tırmanışı / 16-17 Kasım 2019 / İlk Göz Ağrısı

Uzun zamandir rapor gelmiyordu... tebrikler... SM-A510F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. A

Garip 2018...

Gezenbilire girince mutlaka yucel beyin sayfasina girip bi goz atiyorum. Nedendin bilinmez aliskanlik yapti :). Sanat halk icindir diyenlerden... sade kendi halinde icten samimi... isin rast gitsin arkadas... iyi gezmeler... SM-A510F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. A

Husky Flame'le Erzurum Kışı Kaplıca Yanında Bir Gece

Cesaretinizden oturu tebrik ederim. SM-A510F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. A

Çılgın Cuma Sahtekarlığı

Dolar yukselmeden once 600 tl olan yerli telefon 800 tl olmustu. Simdi yeni cikan modellerin de etkisiyle 570 e aldim. Sahane cumaya denk geldi ondan midir. Surumden kazanma arzusundamidir bilemedim. Acikcasi takip ettiginiz urunu bilebilirsiniz belki de genelde sacma sapan seylerde indirim...
  5. A

Ballıkayalar Tabiat Parkında Geleneksel Bir Kamp

Tebrik ederim. Kamp isine esinizi de alistirdiysaniz her sey daha kolay sizin icin. Cadir olarak ne kullaniyorsunuz ogrenebilirmiyim. Bende cadir qechua 2+1 olanindan var ve cok buyuk. O kampingler icin. Treking ve gunubirlik icin ne almaliyim. Iyi gezmeler. SM-A510F cihazımdan Tapatalk...

6. A

Altın Fiyatları Düşerken Para Kazanmak Mümkün Mü?

Gezi sitesinde forex pazarliyo eleman. Cadir tanit karavan tanit da forex neyin nesidir. Titan saadet zinciriyle baslayan carp gec maratonu jet fadil uygulamalarindan sonra forexle devam ediyor... SM-A510F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. A

Küheylan Kutup Çemberinde "dünyanın Yaylasına Yolculuk"

Bu yazi dizisi kendi basina bir kitap olur aslinda GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. A

Kamp Arkadası Arıyorum

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. A

Kamp Arkadası Arıyorum

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

10. A

Kamp Arkadası Arıyorum

Italyan koyu guncel GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

11. A

Kamp Arkadası Arıyorum

Ustadim ben geldim. Italyan koyu cok dolu. Aceleyle iki resim cektim. Onu ekliyorum. Italyan koyunu ararken once ibrice limanini gordum. Orasi bildigin liman ve taslik. Oradan patikalarda gezerken uzunkumu buldum orasi en sakin olan yer. Cadirlari sahile semsiyelerin altina kurmuslar. Bi de...
  12. A

Kamp Arkadası Arıyorum

Giden varsa bilgi paylassin arkadaslar. Durum nasil GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

13. A

Kamp Arkadası Arıyorum

Ustadim ben de bayramin ikinci gunu sabahtan oraya hareket edecegim. Iki aile olacagiz. Italyan koyunu pek kimse bilmiyormus. Agac yok diye pek tercih etmiyorlarmis. Ama bolgenin en iyi sahili ve deniziymis. Tas yok kum yok... kalacak yerin sorun olacagini sanmam. Bulamazsak topluca ormana gider...
  14. A

Kamp Arkadası Arıyorum

Maximallo vardin mi erikliye durumlar nasil kalabalik mi ? Bir kac kamp yeri dolmus bildigim kadariyla GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. A

Kamp Arkadaşı

Merhabalar biz iki aile olarak bayramda erikli bolgesinde olacagiz hareket noktalarimiz babaeski ve corlu. Ne yazikki bos yerimiz yok aile kalabalik araba kucuk olunca :) gelebilirseniz tanismis beraber kamp yapmis oluruz. Iyi bayramlar GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

16. A

Kamp Arkadaşı

2 aile italyan koyunda olacağız. herkesi bekleriz
  17. A

Kamp Arkadası Arıyorum

Bayramın 2. gününden itibaren iki aile muhtemelen italyan koyunda olacağız. Erikli bölgesi kamplarının yoğun olacağını değerlendiriyoruz. daha önceden giden arkadaşlar kamplar hakkında ve nerede konakladıkları hakkında yorum yaparlarsa bizlere de yol göstermiş olurlar. iyi tatiller.
  18. A

Ilk Defa Kamp

bayramda gökçetepe orman kampı bölgesinde muhtemelen italyan koyunda olacağız ailece tüm kampçıları bekleriz..

19. A

Istanbul Durugöl Kamp Icin Nasildir?

Yassiorenden gecen durusu arabalarina binin. Haritayi buyutunce D020 yazan mavi yazinin solundan yol ayriliyor sapak orasi. Askeri bolge levhalari da olabilir. Ama hadimkoy birligi tasininca orasi da terkedildi. Rahatlikla gidin. Yol kapaliysa az oteden girin :) mukemmel sakin bir kamp sizi...
  20. A

Istanbul Durugöl Kamp Icin Nasildir?

Yukaridaki konumu girerseniz ve haritayi buyuturseniz giris şosesini goreceksiniz. Durusu parkin hemen arkasi imis GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri