Arama sonuçlarınız

1. Corvus Corax

Araçla Rusya Ver.2.0(magadan-kamçatka)&(moğolistan-kazakistan-kırgızistan-özbekistan)

Herkese selam.2022 yılında sizlerle de paylaştığım Rusya 'da Yekaterinburg şehrinde son nokta olarak 1 ay süren seyahatimizin 2. veriyonunu bu sefer Kamçatkaya'ya kadar süren 3 aylık Rusya sonrasında Moğolistan,Kazakistan, Kırgızistan, Özbekistan,Azerbaycan ve Gürcistan üzerinden yurda giriş...

2. Corvus Corax

Trangia Ocak Seti

Satıldı.
  3. Corvus Corax

Land Cruiser Ile Moskova

Merhaba.Güncel bilgi konusunda soran arkadaşlarla DM ve tel. ile iletişime geçiyorum.Genel bilgi mahiyetinde bazı konuları burada da paylaşmak faydalı olur. Rusya'da kredi kartı ve debit kartlar çalışmıyor,iki seçenek var nakit USD taşımak ve gerekli durumda bozdurmak ya da Sberbank gibi büyük...

4. Corvus Corax

Aracımla Gürcistan Üzerinden Rusya Ya Yolcuk Güvenli Mi

https://www.gezenbilir.com/konu/land-cruiser-ile-moskova.127117/#post-1558293
  5. Corvus Corax

Aracımla Gürcistan Üzerinden Rusya Ya Yolcuk Güvenli Mi

Merhaba, gitmeyi düşündüğünüz rotayı yeni bitirip geldim detaylar ile bilgiyi açtığım konudan takip edebilirsiniz.

6. Corvus Corax

Land Cruiser Ile Moskova

Selam.Rusya'da yeşil sigorta yaptırmadım kendi lokal sigortalarını tercih ettim, umarım kimsenin başına gelmez ama kaza sonrası sigorta işleyişi bizden çok farklı polis çağırıyorsunuz çok büyük kaza değilse sizi doğrudan işlem yapacağınız kaz a merkezine yönlendiriyor. Polis dahil kaza...

7. Corvus Corax

Land Cruiser Ile Moskova

Tekrar merhaba.Evet Türkgözü çıkış Gürcistan üzerinden Rusya Vladikafkas ilk durak.Sonrası sıra ile Nalçik, Pyatigorsk, Elista, Astrahan, Volgograd, Saratov, Samara, Kazan,Perm, Yekaterinburg, Ufa.Dönüş rotası Samara,Saratov üzerinden Rostof Na Donu ve Krasnador sonrası Çerkesya( Çerkesk)...
  8. Corvus Corax

Land Cruiser Ile Moskova

Merhaba.Seyahat bitti ve dönüş yaptım.1 aylık bir rota oldu detaylar ve bilgilendirmeleri en kısa zamanda burada paylaşıcam.
  9. Corvus Corax

Land Cruiser Ile Moskova

Herkese merhaba. Uzun zamandır planlarını yaptığım, Moskova seyahati ile ilgili hazırlıkları tamamladım.Gerekli malzeme ve araç hazırlıkları da sona erdi.10 Temmuz gibi yola çıkılacak..Takribi 30 günlük seyahat planladım.Gürcistan ve diğer bir kaç ülkeye araba ile seyahat ettiğimde uluslararası...

10. Corvus Corax

Trangia Ocak Seti

Sıfır durumda full set. 300 TL.

11. Corvus Corax

Opel Frontera A ( Çeşitli Yedek Parça )

Ynt: Opel Frontera A ( Çeşitli Yedek Parça ) Selam; araçta domuzluk varsa alabilirim.
  12. Corvus Corax

Frontera için Usta Arayışı ve Arıza Sorunu

Ynt: Frontera İçin Usta Arayışı Ve Arıza Sorunu Selam, Üstadım benim görevli olduğum Afyon birlik, statüsünde Türkiye de 11 adet birlik mevcut,ekipman,personel araç vs. daha kapsamlı oluyorlar.Antalya ve bölge iller bize bağlı yani gönüllü eğitimi bizim birlikte veriliyor.Ferdi başvurular...

13. Corvus Corax

Ynt: Frontera İçin Usta Arayışı Ve Arıza Sorunu Doğrudur ilk tavsiye sizdendi teşekkür ederim. Vuruntu sensörü yerine takıldı , daha evvel işin ucuzuna kaçıp aldığım bir kaç parça adam gibisiyle değişti, gaz ayarı vs. vs. yapıldı. Hüseyin ustanın ellerine sağlık araç gayet stabil ve sorunsuz...
  14. Corvus Corax

Ynt: Frontera İçin Usta Arayışı Ve Arıza Sorunu Her zaman beklerim kapımız sizlere her daim açık. Bu arada aracı aldık Afyona döndük. Eskiden yaşattığı hiç bir problemi tekrarlamadı gayet rahat geldik. Sayenizde Hüseyin ustayı bulduk o da sağ olsun üzüntümüzü giderdi, aracı aldım alalı bu sabah...
  15. Corvus Corax

Ynt: Frontera İçin Usta Arayışı Ve Arıza Sorunu Emre bey selam; Üstadım dediğin gibi oldu aracı bıraktık koşturarak geri döndük, bende ki şansa yarım saat ceviz gibi dolu yedik sonrası yağmur deniyor ama başka bir şeydi o :) . Dönüş daha bir maceralı olacak :) Sabah 1 de otobüsle Antalya'ya...

16. Corvus Corax

Ynt: Frontera için Usta Arayışı ve Arıza Sorunu Hepinize verdiğiniz cevaplardan dolayı teşekkür ederim.İlk mesajımda da belirttiğim gibi araç ilk aracım,çevremde ki herkesin yanlış tip araç seçtin söylemlerine,bulunduğum yerde ki usta namzetli şahısların el birliği yapmışçasına yanlış bilgi...
  17. Corvus Corax

Ynt: Frontera için Usta Arayışı ve Arıza Sorunu Tavsiye ettiğiniz kadar iyi bir ustaysa üşenmeden Antalya 'ya giderim.Velhasıl eşim Antalyalı olduğundan ayda bir ordayım zaten.Bana bahsi geçen ustanın telefonunu verebilirseniz kendisiyle irtibata geçeyim.
  18. Corvus Corax

Öncelikle herkese merhaba.Ben Afyonkarahisardan Cüneyt.6 ay evvel 98 model Opel Frontera 2.2 benzinli ( Sıralı sistem Lpg ) araç aldım.Yıllarca İstanbul'da belki ihtiyaç duymadığımdan belki de kabus trafiğinden, araç almaktan uzak durdum.Tayinim Afyon'a çıkınca arabanın eksikliğini iyice yaşadım...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri