Arama sonuçlarınız

1. BGRDRC

Satilik 4x4 Ducato

MERHABA; KENDİM KARAVAN YAPMAK İÇİN ALDIĞIM ARACIMI İHTİYAÇ SEBEBİYLE SATIYORUM. ÜZERİNE PARA ALMAK KAYDIYLA 1996 MODEL VE ÜSTÜ YIPRANMAMIŞ SUZUKİ SAMURAİ İLE TAKAS OLABİLİR. TEŞEKKÜRLER BUĞRA DARICI 0542 286 48 86 ÇEKME BELGELİ 4X4 DUCATO 2008 2.3JTD TAKASLI Türkiye'nin en büyük ilan sitesi...

2. BGRDRC

Trafik Sigortasi Kampanyasi Için Liste

Herkese Selamlar; Bildiğiniz gibi hem bir karavancı hem de bir sigortacı olarak sigortalar konusunda sizleri mümkün olduğunca bilgilendirmeye ve haksız yere maruz kaldığımız yüksek trafik sigortası fiyatları konusunda sizlere yardımcı olmaya çalışıyorum. Bundan 6-8 ay öncesine kadar Ankara...
  3. BGRDRC

Azap Satışta

Herkese Selamlar; Acelesi olmamasına rağmen AZAP'ı satılığa çıkarmayı düşünüyorum.Bunu ilan sitelerine koymadan önce buradan yazmak istedim çünkü kıymetini bilecek ve Gezenbilir camiasından bir dostumuza nasip olmasını gerçekten çok isterim. Bilenler bilir Ankara'da Sigorta Acentesi olarak...

4. BGRDRC

Volkswagen T5 Havalı Amortisör Takımı Vb Full Air 4c

Herkese Selamlar; İlan linkini ve tüm detaylı bilgileri aşağıda bulabilirsiniz. Tşk http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-minivan-van-volkswagen-t5-havali-suspansiyon-183214754/detay/
  5. BGRDRC

Kendi Karavanını Yapanlar; Volkswagen-t5 Pop-up "azap"

Herkese Selamlar; Uzun bir aradan ve araştırmadan sonra 09 Nisan'da aldığım 2006 Model Volkswagen T5 Yüksek Tavan'ı motokaravana çevirme çalışmalarına başladım. Motokaravanımın yapım aşamalarını mümkün olduğunca resimlerle desteklemeye çalışacağım.Elimden geldiğince kendim yapmaya çalışacağım...

6. BGRDRC

Volkswagen Transporter Tavan

Merhaba; VW T4'e uygun çıkma tavan satılıktır.İlgilenenler aşığıda yer alan linkten ilanı görebilirler. Syg http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-van-panelvan-volkswagen-transporter-tavan-54947925/detay/

7. BGRDRC

LT REIMO MOTOKARAVAN

Merhaba; LT REIMO orjinal motokaravanım satılıktır.İlgilenenler 0533 391 40 81 numaralı telefonumdan ulaşabilirler. Fiyatı:28.000Tl Syg
  8. BGRDRC

Kazalı Panelvan Alkoven Motokaravana dönüşür mü?

Herkese Selam; Geçenlerde aklıma takılan bir soruya yanıt bulabileceğimi düşünerek bilgisi olanlara danışmak ve bu konuda bilgilerin tek bir başlıkla toplanmasını sağlamak için bu konuyu açmak istedim. Bildiğim kadarıyla şuan Alkovenli Motokaravan yapımı ile uğraşan firmalar araç siparişine...
  9. BGRDRC

İlk Kampımız ÇAMKORU

Herkese Selam; Karavanı aldık alalı bir türlü bir yerlere gitmek nasip olmamıştı.Ankara Grubu'nun Abant Gezisini de kaçırmıştım.29 Ekim Cumartesini fırsat bilip soğuktu demedik ve Hikmet ve Rıfat abi ile birlikte soluğu Çamkoru'da aldık.Hikmet daha önce 2 kez gittiği için yer ve güzergah...

10. BGRDRC

Benim Camper'ım - VW LT 35-E REİMO

Herkese Selam; Uzun süre Transporter Syncro'm için tavanı yükseltme,karavana dönüştürme fikirleri içerisinde cebelleşirken sevgili Hikmet(Raptor) arkadaşımın da verdiği onca gazın sonunda Orjinal Reimo yapımı 1988 Model LT 35-E'me Pazartesi günü kavuştum.Hikmet kardeşime ve Levent Güngör...

11. BGRDRC

2003 Model Transporter Syncro VIP

Merhaba; Camper yapmak için aldığım ve gözüm gibi baktığım ancak planlardaki değişikliklerden dolayı :'( bu ilanı koymak durumunda kaldığım Transporter Syncro'm satılıktır. Aracım 2003 Model'dir ve henüz 94.000KM'dedir. İlan detayları aşağıdaki linkte yer almaktır.İlgilenenler özel mesaj...
  12. BGRDRC

Polietilen Tereftalat Nedir?

Herkese Merhaba; Bugün binamızın dış cephe yalıtım işini yapan bir arkadaşımın yapı fuarından almış olduğu bir kataloğun dikkatimi çekmesi üzerine bu konuyu açmak istedim.Arkadaşımın kataloğunu getirdiği malzeme Polietilen Tereftalat hammaddesinden üretilmiş,yapı ve ağırlık olarak keçeye...

13. BGRDRC

Transporter T4 için Tavan Yükseltme Polyester Kalıp Projesi

Herkese Selamlar; Benim de aklımda tavanı yükseltmek var(Westfalia California Exclusive'e benzer bir şekilde)ancak tabiiki bu şekilde hazır bir tavan bulmak Türkiye'de imkansız.O yüzden Westfalia California Exclusive'in tam ölçüleri bir şekilde bulup,bu şekilde yüksek tavan isteyen...
  14. BGRDRC

Syncrocular Kaç Kişiyiz??

Herkese Selamlar; Syncrocular kaç kişiyiz öğrenmek,Hem Ankara hem de diğer şehirlerdeki arkadaşlarla tanışmak istedim.Umarım daha önce açılmamış bir konudur.Sadece T3,T4'ler değil Golf,Passat vb binek araç sahipleri hatta 4Motion sahipleri de yazabilirler.Önemli olan tanışmak..İlk ben başlıyayım...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri