Arama sonuçlarınız

1. Teejay

Rio De Janeiro & Brezilya'da Yediklerimiz

Ynt: Rio De Janeiro & Brezilya'da Yediklerimiz En sondaki resminize bittim :) Cooook tatlisiniz, cok! :) Sabah kalkar kalmaz boylesine ic acici (ayni zamanda istah da :)) bir gezi notuyla gune baslamak ne guzel :) Ellerine saglik canim, cook sevdim :) Sag-salim donun.. Iyi yolculuklar :)

2. Teejay

Brezilya'dayım; Belo Horizonte, Ouro Preto, Vitoria

Ynt: Brezilya'dayım; Belo Horizonte, Ouro Preto, Vitoria Kucuk makineyle de cok guzel resimler cekiyorsun, hic uzulme :) Umarim "Ruya Sehir" sahiden ruya gibi gecer :)
  3. Teejay

Brezilya'dayım; Olinda, Recife, Salvador

Ynt: Brezilya'dayım; Olinda, Recife, Salvador Canim yaaa cok uzuldum degerli kameranin gittigine.... Senin icin cok onemliydi, biliyorum.. :(( Neyse, saglik olsun demekten baska care yok... Insanlar ne guzel yerlerde yasiyor ya... Fakirliklerine ragmen nasil da renkliler, cok imrendim.. :)

4. Teejay

Brezilya'dayım, Barreirinhas, Sao Luis, Fortaleza

Ynt: Brezilya'dayım, Barreirinhas, Sao Luis, Fortaleza Coooook guzel :)) Yalniz hasta olduguna uzuldum, simdi nasilsin??
  5. Teejay

Brezilya'dayım, Sau Paulo& Pantanal

Ynt: Brezilya'dayım, Sau Paulo& Pantanal Bambaska bir aleme gittim, kisa bir sureligine olsa bile... Ne guzel anlatiyorsun, eline, koluna, diline saglik, canim benim :) Tesekkurler..

6. Teejay

Brezilya'ya Gidiyorum

Ynt: Brezilya'ya Gidiyorum Heyecanla bekliyorum :)

7. Teejay

Venezuela'dayım, Orinoco Deltasi ve Karayipler Sahilinden

Ynt: Venezuela'dayım, Orinoco Deltasi ve Karayipler Sahilinden Son yazin olmasin, digerlerini de yaz :)
  8. Teejay

Venezuela'dayım, Los Llanos Maceralarımız

Ynt: Venezuela'dayım, Los Llanos Maceralarımız harika yaaa :) yalniz ne sen ne de selim su bahsettiginiz kaplumbagalarin resmini koymamissiniz, bayagi merak ettim ne menem hayvanlar olduklarini... bi de soylemeden edemiyecegim, yolculugunuzun basindan beri otobuslerde filan surekli usuyorsunuz...
  9. Teejay

Venezuela'dayım, Merida ve Yediklerimiz

Ynt: Venezuela'dayım, Merida ve Yediklerimiz Ben simdi gidip birseyler yemeliyim, karnim acikti :)

10. Teejay

Venezuela'dayım, Merida ve Yediklerimiz

Ynt: Venezuela'dayım, Merida ve Yediklerimiz Tam kaptirmis kendimi gidiyordum ki, bitiverdi... :( Niye daha uzun yazmadin ki?

11. Teejay

Venezuela'dayım, Caracas

Ynt: Venezuela'dayım, Caracas Ben de devamini merakla bekliyorum :)
  12. Teejay

Hiroşima

Ynt: Hiroşima Sevgili Selim, Oncelikle cevabin icin tesekkurler :) Japonlarin sutten cikmis ak kasik olmadiklarini ben de biliyorum, nitekim daha ancak birkac ay once Cin'den ozur dilediler yaptiklari katliam icin.. Ben 3 yil Japonlarla beraber calistim, ara sira bu konuyu tartisirdik...

13. Teejay

Hiroşima

Ynt: Hiroşima benim hala anlamakta zorlandigim sey, japonlarin nasil olup da bugun abd'ye saygi duyduklari ve bir amerikan ozentisi icinde olduklari... kendilerini amerikalilardan cok cok daha fazlasiyla ispat etmis bir ulus olduklarina hic kusku yok, kultur olarak da, gelismislik olarak da...
  14. Teejay

Japonya'dayım; Kyoto, Nara, Okayama

Ynt: Japonya'dayım; Kyoto, Nara, Okayama yaaaaaa niye erken bitiriyorsunuz ki? :( daha doyamadimdi :(
  15. Teejay

Ynt: Japonya'dayım; Kyoto, Nara, Okayama manzaralar muhtesem......... havanin puslu olmasi bence daha isabetli olmus, resimler cok daha guzel, daha romantik gorunuyor :)

16. Teejay

Ynt: Japonya'dayım; Kyoto, Nara, Okayama Su parkin icinde cadir kurup bir sure yasayabilir miyim? :) Skiathos'u bir gun anlatirim, usenmezsem :) Facebook'a bir suru foto koymustum, dileyen girip bakabilir...
  17. Teejay

Ynt: Japonya'dayım; Kyoto, Nara, Okayama coooook keyifle okudum, agzina diline saglik :) gosterileri anlatisina da cok guldum :) nerde bizim horonlar filan degil mi? :) canim benim, insallah dileklerin tutar da gezip gormelerine (ve de bize de anlatmalarina) daha cooooooook devam edersin :)...
  18. Teejay

Japonya'dayım; Niigata, Matsumoto, Kanazawa

Ynt: Japonya'dayım; Niigata, Matsumoto, Kanazawa yarini dort gozle bekliyorum :)

19. Teejay

Ynt: Japonya'dayım; Niigata, Matsumoto, Kanazawa Of ya insanin baktikca ici aciliyor...
  20. Teejay

Ynt: Japonya'dayım; Niigata, Matsumoto, Kanazawa Ruya gibi resimler Soleycim.. Yazilarini okurken de sanki sesini duyar gibi oldum :) Devamini bekliyorum :)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri