Arama sonuçlarınız

1. srk0661

Grand Charokee Yardım

merhaba arkadaşlar 1997 1998 grand charokee almayı düşünüyorum kullananlar veya kullanmış olanlar 5.2 mi yoksa 5.9 mu tavsiye ederler...

2. srk0661

cj de blok çatlağı

arkadaşlar cj 5 imin motor bloğu çatladı su damlatıyor usta su koyunca biraz gidersin dedi bende gittim ama gitmez olaydım motorun içinden katur kutur değişik sesler çıkmaya başladı stop etti dahada çalışmıyor usta bana çatlağa dikiş yapalım diyor tabi motorun içi nasıl bilinmiyor şimdi motor...
  3. srk0661

35 lastik takmak için

merhabalar 1979 model cj5 ime jant ve 35×11,5 lastik aldım fakat bunları takmam için debriyaj ve direksiyon milinde çeşitli işlemler yapmam gerekiyomuş neden olduğunu anlamadım acaba mantıklı bi açıklaması varmı...

4. srk0661

cj 8 şasesi nerden kesilir

merhabalar arkadaşlar benim merak ettiğim cj 8 den cj 7 yapımında cj8 in şasesi nerden kesiliyor bu konuda tecrubeli abilerden arkadaşlardan bilgi almak istiyorum :-\
  5. srk0661

sizce cj5 mi cj 7 mi

öncelikle herkese merhaba 79 model daha orjinal sac kasa bir cj5 im ve bunu toplamak istiyorum biliyorum çok masraflı olacak ama bir cj ci bunu düşünmez benim kafamı karıştıran bunu satıp cj 8 alıp cj 7 mi yapsam diye düşünüyorum ve çok kararsızım ve siz değerli arkadaşlardan abilerden fikir...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR