Arama sonuçlarınız

1. C

86 Model Mercedes G 230 Gaziantep'te ?..

Ynt: 86 Model Mercedes G 230 Gaziantep'te ?.. 86 Model Mercedes G 230 diffransiel olmadan arazide hiç midir ? arazi kabiliyetini ne kadar etkiler...offroada işinde çok yenıyım bı arkadasımın arabasında bu ışın çok keyıflı oldugunu keşvettim... ben bu araçlardan almak ıstıyordum fakat bu kilit...

2. C

Iveco Daily Panelvan Aracın Karavana Dönüşümü için Yardım ve Önerileriniz?

Ynt: Iveco Daily Panelvan Aracın Karavana Dönüşümü için Yardım ve Önerileriniz? işlerım yogun olması nedenı ıle mesajlarınıza yanıt veremedım özürlemımı kabul edın :).... karavan yavaş yavaş toparlanmaya başladı... resımlerını sızlerle paylaşmak ıstedım ... yorumlarınızı beklıyorum ... kolay...
  3. C

Ynt: Iveco Daily Panelvan Aracın Karavana Dönüşümü için Yardım ve Önerileriniz? aracım su ana sanayıde elektırik tesısatını değiştirıyorum ve cam takma ışlemı gerceklesıyor sanayıdekı işler bu hafta ıcı bıtecek bende arac mobılyası için ön hazırlık ve ızolasyon yapıcam arac bende ıken...

4. C

Ynt: Iveco Daily Panelvan Aracın Karavana Dönüşümü için Yardım ve Önerileriniz? ben kabını bu gun actırıyorum.. 20 cm yer cıkıyor ama koltugun sırt yatımıyla kullanılabılen alan 10cm falan düşüyor doner koltuk kunulabılırse yararlı bı kullanım alanı olabılır bence ....
  5. C

Ynt: Iveco Daily Panelvan Aracın Karavana Dönüşümü için Yardım ve Önerileriniz? ilginize çok teşekkür ederım ... sanırım motor ıcın platform ve gırsıte basamak ıcın sızden yardım ıstıyıcem ... zaten yat sektörunde tasarımcı olarak çalısıyorum yat donanımcıları ıle süreklı iç içeyiz ama maliyete...

6. C

Ynt: Iveco Daily Panelvan Aracın Karavana Dönüşümü için Yardım ve Önerileriniz? teşşekür ederim mailiniz ulaştı...

7. C

Ynt: Iveco Daily Panelvan Aracın Karavana Dönüşümü için Yardım ve Önerileriniz? aracınızı gormem benım için çok yararlı olacaktır. bu konda bana vakıt ayırabılırsenız çok sevinirim mümkünse haftaiçi mesayi saatı dışında size uygun bı zamanda sizi ziyaret etmek isterim ... teşekkür ederim...
  8. C

VW T5 Camper Projem için Yardım Görüş ve Önerileriniz?

Ynt: 20 Sene Sonra Sıfırdan... gencay bey bi soru daha sorucam size siz anladıgım kadarıyla bayagı bı araştırma yaptınız bu konu ıle ılgılı elektrirk tesısatı ıle ılgılı buzdolabı secımı 220 v mu kullanıyosunuz yoksa 12 v calısan bısemı ınverter kulanılıp 220 v bi buzdolabı...
  9. C

Ynt: 20 Sene Sonra Sıfırdan... gencay bey ben ses konusunda ben teredutluyum su yalıtımını 490 epoxy le cözerim saseye baglatılı olan demırlerın ustune cekomastık tueunden esnek bı yapıstırıcıylayapıstırsak daha verımlı olur dıye dusunuyorum ama seyır esnasında gacır gucur ses yaparmı acaba...

10. C

Ynt: 20 Sene Sonra Sıfırdan... karavan yapmak uzere 98 model ıveco daily aldım zemın sacında çürümeler var komle değitirecektım 250 ytl sac ıcın fıyat aldım fakat ustam zemıne MARİN KONTRAPLAK yapılmasının daha saglıklı olacagını söyledı... sizce hangı uygulama karanvan zemını ıcın daha...

11. C

Ynt: Iveco Daily Panelvan Aracın Karavana Dönüşümü için Yardım ve Önerileriniz? gunaydın ... evet istanbul tuzladayım... danışmak istedıgım bı kaç konu var yardımcı olursanız cok sevınırım gun içinde sizı rahatsız ederim saygılar...
  12. C

1M Sınıfı Radyo Kontrollu Yelkenli

RE: 1M Sınıfı Radyo Kontrollu Yelkenli bu arada radyo kontrollu yelkenlı nasıl yuzuyor dıye merak eden varsa aşagıdakı lınkte videosunu izliyebilirsiniz ... belkı bizle yarışmak ıstıyecek bı kaç kişi daha aramıza katılır ... http://www.microsail.com/video/msemailintro.mpg buyuk boy video...

13. C

1M Sınıfı Radyo Kontrollu Yelkenli

Selam 1 m sınıfı yelkenli tekne yapımına başladım yakında fotograflarını sizlerle paylasıcam ... tekneden şimdilık 15 adet yapıoyruz amacımız tek bı tıp tekne yapıp bu sınıfta yarış duzenlemek radyo kontrollu yelkenlıye ılgısı olan arkadaşlardan servo ve direk ıçın bılgı ıstıyorum yardımcı...
  14. C

herkese selam ... 26 yasında ıcmımarım babam yıllardır bı karavan alıp turkıye turuna cıkmak ister ve hep bu iş hayalde sınırlı kalır... bu sene bı adım atıp kendısıne 1998 model ıveco dalıy bı panelvan aldım ve karavana cevırmek için çalışma ve araştırmalarına başladım bu sitenın caravan...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri