Arama sonuçlarınız

1. Bestamibey

İzolasyon Malzemesi

Merhaba Piyasada 2 çeşit malzeme buldum. Yeni karavan yapacak arkadaşların işine yarayabilir diye düşünüyorum. Birinci malzeme Bizofol diye adlandırılıyor. Araç güneşliklerinin aynısı, tek kabarcıklı veya çift kabarcıklı olarak satılıyor. Üstü alüminyum kaplanmış. 2 metre eninde 50 metre...

2. Bestamibey

Metro da uygun fiyatlı portatif tuvalet

Bugün Metro mağazasında gördüm. Fiyatı 79 lira. Bauhaus da satılanlara göre plastiği ve kalıbı güzel. İhtiyacı olan varsa bir baksın bence.
  3. Bestamibey

Sonun da bitti.

Merhaba Emekliliğe 3 sene var. Bir minibüs alayım yavaş yavaş yaparım diyordum. Evdeki hesap çarşıya uymuyor. Transporter'i aldık, kendi halinde panelvan, panelvan takılırken, internette bir ilanda, t4 ün içinden sökülmüş malzemelerin satıldığını gördüm. Bir saat sonra malzemeleri almış iş...

4. Bestamibey

T4 Yüksektavan ile ilgili birkaç soru

Merhabalar Sene başında yüksek tavan , 1997 model transporter aldım. Niyetim karavan haline getirmek. Geçen hafta elime malzemeler geçti. Malzemeler ; 3 sistem dolap, evye, ocak, yatar sistem çekyat koltuk, ve dolaplar. İçini yavaş yavaş düzenlemeye başlamak istiyorum. Birkaç sorum olacak. 1-...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri