Arama sonuçlarınız

1. T

Dacia Duster Muhabbet Köşesi

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi Ouuu Dacia mı o? ;) http://www.dailymotion.com/video/xqzgc2_ouuu-dacia-my-o_auto

2. T

Portatif Vinç Yapımı ve Arazide Kullanımı

Ynt: Portatif Vinç Yapımı ve Arazide Kullanımı ümit bey resmen belgeselolmuş size ve arkadaşlarınıza teşekkür ederim. Dacia yetkililerinede sesleniyorum; Sponsor olmak için neyi bekliyorsunuz?
  3. T

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi Ümit bey selamlar,öncelikle vinç hayırlı olsun, uzun zamandır formu takip edemiyorum.Vinci hazır mı aldınız yaptırdınızmı? Video ve fotoları bekliyoruz.

4. T

Duster Aracınıza Ne Gibi Değişiklikler Yaptınız?

Ynt: Duster Aracınıza Ne Gibi Değişiklikler Yaptınız? Daha önce resimleri ve aksesuar fiyatlarını eklemişdim. http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=74864.20 şimdiden aracınız hayırlı olsun
  5. T

Ben de aileye katıldım:) İŞte Dusterim... Ghostduster:)

Ynt: Ben de aileye katıldım:) İŞte Dusterim... Ghostduster:) hayırlı olsun

6. T

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi Allah razı olsun arkadaşlar, Daha önce bir oğlum vardı(duster);), şimdi bide kızım oldu ;)

7. T

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi ümit kardeşim merhabalar, uzun zamandır yazamıyorum malum bebek bekliyorduk ve çok şükür benim kızımda sağlıklı şekilde dünyaya geldi :) Yeni iç dizayanlı Duster'lar seneye gelirmi ne düşünüyorsun?
  8. T

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi ::) http://www.youtube.com/watch?v=EE0LfZczbsU&feature=related
  9. T

Dacia - Duster'in Eksileri

Ynt: Dacia - Duster'in Eksileri Geçen hafta aracı babam kullanmıştı ve geldiğinde farları açık unutmuş, arabanın başına 4-5 saat sonra yeniden geldiğimizde akü bitmişti. Serviste aydınlatma sistemini kontağa bağlatmamız mümkünmü?

10. T

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi 6.6lt - 6.8lt arası değişiyor..(şahsım adına bilgi veriyorum)

11. T

Ynt: Dacia - Duster'in Eksileri DUSTER'ın en büyük eksiği DACIA oluşu herhalde ::)
  12. T

bugün duster ımı kum da denedim :)

Ynt: bugün duster ımı kum da denedim :) 3'cü sıradaki resim çok hoş,aslında her kullanıcı kendi araçlarının resmini farklı ortamlarda çekip yeni bir konu başlığında paylaşabiliriz..

13. T

Duster Aracınıza Ne Gibi Değişiklikler Yaptınız?

Ynt: Duster Aracınıza Ne Gibi Değişiklikler Yaptınız? HAYIRLI BAYRAMLAR
  14. T

Ynt: Dacia - Duster'in Eksileri olgun bey yakıtı denemek için sabit 100km hızla sürdüm ve belli bir süre sonra eziyete dönüşüyor yani sabit hız kontrolünün olmaması büyük bir eksik.. Bu arada port bagaj takılı halde 435km 95 tl yaktı
  15. T

Ynt: Dacia - Duster'in Eksileri ben silecekleri garantiden değiştirmiştim (garantisi 6000km.) fakat yeniside 1 ay sonra tekrar iz bırakır oldu.. Bence piyasadan farklı bir marka bakmak lazım. 3 Gün önce yine uzun yol yaptım ve kesinlikle sabit hız kontrolü derim.Camlar konusunda da Ümit...

16. T

Extreme Off Roadçu Duster

Ynt: Extreme Off Roadçu Duster Ben bu site ve özellikle Ümit ERKAN ile diğer arkadaşlarımın vermiş olduğu teknik detaylar ile yola çıkıp Mayıs ayında aracımı aldım, aracımdan çok memnunum.. Bu sitede de daha önce çok güzel bilgi paylaşımları oluyordu, fakat ne hikmetse bazı arkadaşlar...
  17. T

Ynt: Extreme Off Roadçu Duster yine anlamadınız 8)
  18. T

Ynt: Extreme Off Roadçu Duster ABDULLAH KARDEŞİM DEVAMI ŞÖYLE: "NEDAR BİLİRSEN BİL,SÖYLEDİKLERİN KARŞINDAKİNİN ANLIYACAĞI KADARDIR" (HZ.MEVLANA)

19. T

Dacia Duster Sahipleri Listesi

Ynt: Dacia Duster Sahipleri Listesi Yavuz kardeşim hayırlı olsun, Aynı dert bende de var ve arabayı ancak hafta sonları görebiliyorum :'(
  20. T

Neden Dacia Duster?

Ynt: Neden Dacia Duster? şuan Konya'dan İzmit'e doğru yoldayız,arabayı babam kullanıyor bende arka koltuktayım.. Şuan port bagaj üstte, içeriside full eşya dolu ( 120x60 bebek beşiği demonte vs.) anlıyacağınız arabamı seviyorum.. Bu arada yakıt 7lt. gösteriyor ::)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri