2004

1. semihyesil8

2004 Model 2.7 Wj Grand Cherokee Di̇zel Şehi̇r İçi̇ Km 4,10 Tl Yakiyor Normal Mi̇?

merhaba aracım şuan 27 kusür liradan aldığım 60 litre yakıt ile şehir içi 400 km yol gidiyor bu normal mi ? bir sorun olduğunu düşünüyorum bu kadar yakmaması lazım acaba sorun nerede olabilir aşırı yakıt tüketimine neler sebep olabilir.

2. semihyesil8

Wj Grand Cherokee Arka Si̇lecek Motoru

2004 MODEL 2.7 DİZEL GRAND CHEROKEE ARACIM İÇİN ARKA SİLECEK MOTORU LAZIM ÜZERİNDEN ÇIKAN ARIZALI MOTORU PAYLAŞIYORUM BU KONUDA YARDIMCI OLABİLECEK ARKADAŞLARA ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM HAZIR KONU AÇMIŞKEN GÜNEŞLİKLER İÇİN 2 ADET TUTUCU KLİPS LAZIM VAR MI BULABİLECEĞİMİZ BİR YER
  3. B

2004 2.7 Crd Satilik

Arkadaslar, 2004 2,7 Crd aracimi yurtdisina gidecegim icin satiyorum. araziye cikmamis, temiz bir aractir. Ben de 6 ay once almistim ama cok kullanamadan satmak zorunda kaliyorum. Ilgilenirseniz ilan asagida, herkese kolay gelsin. 2004 Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD 61.000 TL Sahibinden satılık...
  4. lakneC

Freelander Servis Önerisi (İstanbul) Ve Birkaç Ufak Sorun

Merhaba arkadaşlar, 2005 model Freelander Td4 kullanıyorum. Aranıza yeni katıldım sayılır. İstanbul için önerebileceğiniz uygun servis ve tamircileri paylaşabilirseniz sevinirim. Periyodik bakım olarak yağ, yağ filtresi, mazot filtresi, hava filtresi, polen filtresi ve işçilik tahmini olarak ne...
  5. ilhanmika

Honda Crv Arazi Aracı Olmaz Dediler Ama...

Merhabalar, Ben uzun süredir üye olmadığım halde yazılarınızı, değerlendirmelerinizi okudum. Bu şekilde biraz fikir sahibi oldum, öğrendim. Sonunda üye de oldum artık. Emeği geçen herkese teşekkürler. Şimdi, öncelikle yeni yeni öğreniyorum bu arazi aracı işlerini. Meraklayım ancak bütçe ile...

6. gansterler

2004 Land Rover Freelander 2.0 Td4 Se

Arkadaşlar 2004 LAND ROVER FREELANDER 2.0 TD4 SE almayı düşünüyorum. Görüşlerinizi iletirseniz sevinirim. Kronik rahatsızlıkları var mıdır? Nelerdir?
  7. can_aran

2004 Landrover Discovery Ii Arıyorum!

Merhaba, Çok uzun zamandır istediğim, son 2 yıldır da peşinde olduğum aracı artık almanın vakti. Tanıdıklarında olan-bilen, bu kardeşinizi sevindirirse mutlu olurum. Model yılı olarak 2004 ilk tercihim. Yaza kadar bulamazsam 2003 modeli belki düşüneceğim. Diğer model yıllarını henüz...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,440
Kayıtlı Üye Sayımız
172,096
Kaydolan Son Üyemiz
R.K. o.oğlu

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri