defender 110

1. tolgathered

Defender 110 Hidrolik Direksiyon Seti Arıyorum

merhabalar 91 model defender 110 tenteli aracım için land rover yan sanayii uygun fiyata çıkma hidrolik direksiyon seti arıyorum . bulduğum takdirde fethiye -kaş civarında montajını yaptırabileceğim güvenilir bir ustaya referans olacaklara da şimdiden teşekkürler

2. erii54

Yardımcı Olurmusunuz Arkadaşlar

ARKADAŞLAR HERKEZE MERHABALAR RESİMDE GÖRDÜGÜNÜZ ARACIN YAN DODİKLERİNİ KAPUT ÜSTÜ SİS FARLARINI..BİRDE ÖN TAMPONU AYNISINI NEREDE YAPTİRABİLİRİM YARDIMCI OLURSANIZ COK SEVİNİRİM
  3. erii54

Acil Yardım

Herkese merhabalar.. Arkadaşlar resimdeki defenderin Ön tampon, Kaput üstündeki 4 lü far ,birde yan dodiklerin aynısını nereden bulabilirim...yardımcı olursanız cok sevinirim.
  4. nkurtkaya

Defender 110 "willow Green"

İlk Defender’imi 2009’da aldım. 1993 model Telekom’dan çıkmış, sonradan 200Tdi motor atılmış beyaz bir 110’du. Çok keyif alarak kullandım. Bir kaç heyecanlı anlarımız da oldu :smiley:
  5. mmertg

Radyatör Önüne Karton Vs.

Radyatör önüne karton, gazete vs.. koyuyorlar. yararları zararları amacı _? yardımcı olursanız sevinirim:smiley:

6. mmertg

3.5 V8 Motor Arıyorum

land rover 3.5 v8 motor arıyorum nerden bulabilirim yardımcı olurmusunuz?
  7. Y

Defender Debriyaj Baski-balata Ve Triger Değişimi Fiyatlari

Merhaba arkadaşlar. Mesleğim öğretmenlik ve memlekete ( Artvin-Şavşat) götürüp kullanmak için ben de 5-6 ay önce 1993 model Defender 110 düz dizel araç aldım. Gidene kadar şimdilik İstanbul'da kullanıyorum.Alışma dönemi zor olmasına rağmen bırakması da bir o kadar zor olan bir araç. Malum...
  8. schweps

Defender 110 Hardtop 300tdı (2005)

Herkese merhaba, Ben de yakın zamanda aldığım 110 hardtop ile aranıza katıldım. Aracı, pek çoğunuzun tanıyacağı, önce turafrika'yı sonra da istanbul2istanbul ile dünya seyahatini bu araçla tamamlayan Sn.Ali Eriç'ten satın aldım. Aracın özellikleri için bkz. http://www.istanbul2istanbul.com/?pg=2...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri