Evraksız Avrupa Karavana Ruhsat Çıkartma Yolu?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mtalpan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 69
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 24,834
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
size hakaret filan etmedim size davranışınızın geçerli adını hatırlattım.Ve halen öyle olmaya devam ediyorsunuz.

Size bir şans vermiştim, ancak görüyorum ki siz bunu haketmiyorsunuz..
ben sizin kadar seviyemi düşürmeyeceğim..

Siz karavan zannettiğiniz o ilkel karakutularınız içinde mutlu olup insanlara hakaret etmeye devam edin o zaman..

Etiketler
Bakın, bir çok forum almış yürümüş, insanlara kaynak olmuş... Fikirler, tecrübeler bir çok kişiye faydalı olmuş...
edilen bir fiilin adını söylemek HAKARET ise önce fiili eden kişi a fiili durumdan vaz geçsin
Muhatabımız size hakaret etmedi, siz hala devam ediyorsunuz, yaşınız ve tecrübeniz size saygı duymayı gerektirir, neyin restini çekiyorsunuz... Hadi çiğliğimizi bizim yaşımıza verelim, sizin nerenize verelim?
"züppe" nedir?

Bakın, bir çok forum almış yürümüş, insanlara kaynak olmuş... Fikirler, tecrübeler bir çok kişiye faydalı olmuş...

Muhatabımız size hakaret etmedi, siz hala devam ediyorsunuz, yaşınız ve tecrübeniz size saygı duymayı gerektirir, neyin restini çekiyorsunuz... Hadi çiğliğimizi bizim yaşımıza verelim, sizin nerenize verelim?
"züppe" nedir?
Sorunuza bende bir züppelik yapayım o zaman:Google lu araştırın bulursunuz

Suhulet yazışalım tamam. Ancak belirttiğiniz şahsiyetler daha ilk cevaplarında hakaret edici ve hesap sorucu, tartaklayıcı hüsumet içindeler.

Yazdıklarım ve eleştirilerim aslında onların da daha iyi şartlarda karavancılık yapması içindir. Gördümki ilkel sayılabilecek niteliklerdeki karavanlara rağzılar. Aynı paralara daha güzel avrupa karavanlarla hobilerini sürdürseler daha mı kötü olur sizce..???

Yoksa yurdum insanına bu ilkel karakutuları mı layık görüyorsunuz..??
sayın @cevizkıran ,

bahsettiğiniz insanlar yıllardır karavancılık yapan , ve avrupa karavan yerli arasındaki farkı gayet iyi bilen "parlak fikirler ile" değil de, yaşayıp , analiz edip , tecrübe sahibi olup bedelini de para ,emek ve zaman ile ödemiş olan arkadaslara akıl vermek bu forumda amerikayı yeniden keşfetmek ile eşdeğer dır.
zaten bu konunun başından beri "nasıl kataküllü yaparız" fikri ve o fikri savunanların gereksiz diyolaglar , bu işe yasalara uygun yapan ve emek vermiş kişilerer karşı bir HAKARETTTİR.
Ayrıca @yugun arkadasimizin karavanini resmini paylaşıp bu karavanlari alanlari enayi gibi görmekte HAKARETTİR.
Lütfen kendinize FB ta bir sayfa açıp bu zihniyetteki insanlar ile beraber insanların mülkleri ile dalga geçin , hayatınızda hic sahip olmadiginiz hayal dunyanizda kurduğunuz karavancilik oyununu oynayin.

selamlar saygılar

HUAWEI TAG-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

Çok incesiniz, tebrik ederim.

Arkadaşım konuya ilginiz için teşekkür ederim ancak boşuna uğraşmayınız anlatamazsın..

Bilim adamları günümüzden 30.000 yıl önce nesli tükenmiş olan insansılardan biri olan neanderthal' lerin, neslinin neden tükendiğini anlayabilmek için uzun zamandır araştırma yapıyorlar..

Onlar (neanderthaller) 100 kelimeyle birbiriyle anlaşabilecek, ölülerini gömebilecek, ve üreyebilecek yetenekteydiler..

Ancak ben neanderthal'lerin neslinin tükendiğini zannetmiyorum..Onlar (neanderthaller) hala aramızda yaşıyor olabilirler. Bu konuda bilim adamları yanılıyor olabilir. Ya da yanlış yerde araştırma yapıyor olabilir..

Bilimadamlarına ülkemize de gelip bu konuda araştırma yapmalarını öneriyorum. Mutlaka somut ve önemli bulgular elde edeceklerinden eminim..

Mutlu günler dilerim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,441
Kayıtlı Üye Sayımız
172,097
Kaydolan Son Üyemiz
nakturk25

SON KONULAR

Geri