Yeni Offroadcuyum Tavsiyeleriniz Altın Niteliğinde

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Betulakın Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 330
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 50,171

Etiketler
Long temiz ve bütçeye uygunsa, long u tercih ederdim.
İlker abi long gitmiyor yaa tamam bir taksiden büyük degil ama komyomet sonuçta biz ufak arabaya gerci 40 veya 60 cm fark var çok birşey yok aslında arasında

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İlker abi long gitmiyor yaa tamam bir taksiden büyük degil ama komyomet sonuçta biz ufak arabaya gerci 40 veya 60 cm fark var çok birşey yok aslında arasında

Offrod ın yanında ister istemez kampçılıkta başlıyor, kamp ekipmanları işin içine girince de araç biraz büyük olsun demeye başlıyoruz. Ben bi ara abartmıştım starx e zor sığıyordum:smiley: onun için büyük kasa tercih ederdim.
Arazi kabiliyeti konusunda kesinlikle haklısın.

Offrod ın yanında ister istemez kampçılıkta başlıyor, kamp ekipmanları işin içine girince de araç biraz büyük olsun demeye başlıyoruz. Ben bi ara abartmıştım starx e zor sığıyordum:smiley: onun için büyük kasa tercih ederdim.
Arazi kabiliyeti konusunda kesinlikle haklısın.
Senin kamp cılık bilgine tecrübelerin harika zaten ama sana bir karavan şart yada bi crawler

Aynı şekilde bende olsam long seçerdim kamp aracı yapmak için , çamura gir çık gir çık ömrümüz geçti :smiley: çekirdek çitleyip giren çıkanları seyretmek daha keyifli artik :smiley: :smiley:

HUAWEI TAG-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam onlar genç alsınlar heveslerini.
Ramazan bir yere girdimi ya ordan çıkar yada aracın bir yerini kırar geri vites yok. :smiley: Bizim yaşlara gelince onlarda rahatlık arar. :smiley::smiley:

Eksik yaz mışım tamiri parçası makaslı arabanın daha kolay dır demek istiyorum

Artık çok geç aldık bile :smiley: birçok eksiğim var paylaşacağım buradan resmiyle
Eder eder 31 lastik takarsın ne biliyim daha düşük bir lastik takarsın zaten bat korkma ne olacak 3 kere çelilirsin 4 kere çelilirsin her battığında arabanın bir eksiğini görürsün. İbrahim abi ile aynı gurupta yız bu arada birbirinizi çekmediğiniz sürece grup olmanın bir anlamı yok

şimdi tam boyutları nedir almam gereken lastiğin ve marka olarak sizce hangisi fedima var bf goodrich var bi çok marka var sizce hangisi

Aynı şekilde bende olsam long seçerdim kamp aracı yapmak için , çamura gir çık gir çık ömrümüz geçti :smiley: çekirdek çitleyip giren çıkanları seyretmek daha keyifli artik :smiley: :smiley:

HUAWEI TAG-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
İlker abi de öyle aha kırdı diye izliyor

1. İşaretlediğim yerde ne varda çalışmıyor ne işe yaradığını dahi bilmiyorum
2. İşaretlediğim yerde bomboş telefon koymalık yapayım diyorum ama o da sığmıyor

6CDD3251 3C28 4CA5 B815 7059E2C6E4D0

1. İşaretlediğim yerde ne varda çalışmıyor ne işe yaradığını dahi bilmiyorum
2. İşaretlediğim yerde bomboş telefon koymalık yapayım diyorum ama o da sığmıyor

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,454
Kayıtlı Üye Sayımız
172,107
Kaydolan Son Üyemiz
traveler74

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR