Bu Ne ?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Doğrucu Davut Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 46
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,347

Etiketler

.
Hediyesi çeyrek milyon Avro ‘dan başlayan bu harikanın (?) yine de parasını nereye harcayacağını bilemeyen gariplerin ruhsal durumlarını düzeltici bir işlevi olmalı ?
Fakat rûhi ve maddi zenginlik farklı şeyler. Her zaman parelel gitmiyor.

Yanlış anlaşılmasın, benzerinden en fazla iki misli bir fiyat, yaratıcılığı açısından belki hakkı bile sayılabilirdi. Ama biçilen fiyatı anlamsız derece uçuk.

Son düzenleme:

.
1688009305727

Ya yapay zekaya çizdirmiş olmalılar, ya da kaçık zeka yapmış olmalı ?

Şimdi farkettim.
YZ işi olmalı, çünkü dikiz aynaları gerektiği gibi uzun değil. Sonra en üstteki yan kapaklar dışarıdan nasıl açılacak ?
Üstelik yüzme havuzu ve bahçesi yok, sevmedim.

Karavan dediğinin böyle helikopter pisti olacak.

1688017152805.png

Yahu ben de benim kıytırık karavanımın forumunda, akülerine çekinmeden 1500-2000 € verenlere deli yaftası yapıştırıyordum..
Umarım bu da YZ işidir ?

Son düzenleme:

.
Ekli dosyayı görüntüle 642192

Ya yapay zekaya çizdirmiş olmalılar, ya da kaçık zeka yapmış olmalı ?

Şimdi farkettim.
YZ işi olmalı, çünkü dikiz aynaları gerektiği gibi uzun değil. Sonra en üstteki yan kapaklar dışarıdan nasıl açılacak ?
Üstelik yüzme havuzu ve bahçesi yok, sevmedim.

Karavan dediğinin böyle helikopter pisti olacak.

Ekli dosyayı görüntüle 642193

Yahu ben de benim kıytırık karavanımın forumunda, akülerine çekinmeden 1500-2000 € verenlere deli yaftası yapıştırıyordum..
Umarım bu da YZ işidir ?
Bense, son derece beğendim. Çok işe yarar. Ben zemin katta işimi görürken, 1 ve 2. katları kiraya verebilirim. Üstelik balkonlu, manzaralı, deprem riski yok. 2. katın üstünü de teras olarak düzenleyip, bir de yarı olimpik yüzme havuzu kondurdum mu, paraya para demem.
Benim aklıma tek bir sorun takılıyor, o da karayollarındaki 4.50 mt. köprü yükseklikleri. Sanırım zemin katın üstü ile 1. katın altını ayıran bir boşlukla bu mesele de çözülür. Köprü aradaki boşluğa denk geleceğinden, zemin kat köprünün altından, diğer katlar da üstünden geçer gider. Hem aradaki boşluğu da belki bahçe yaparım, kiracılar yatar yuvarlanır.
Acaba hangi ehliyetle kullanılır? Ağır vasıta mı gerekir, yoksa apartman yöneticisi olmak yeter mi?

Çaydanlık bile çay bardağı kadar. :smiley:
Aynı büyüklükte bir çaydanlık (!) :smiley: benim karavanda da var. Mısır patlatma makinesi ile kavurduğum, el değirmeni ile öğüttüğüm kahve ile espresso veya cezve ile Türk Kahvesi yapıyorum. Kahve kutusunun kapağını açında etrafa yayılan nefis kahve kokusu bütün emekleri unutturuyor. Yemekten sonra zevkli bir kahve içmekte ayrıca bir zevk. Herkese tavsiye ederim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,113
Kaydolan Son Üyemiz
KhanDeep

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR