Avc 4x4 (www.offroadaksesuar.com) Uzak Durun

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan codename1907 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,541

codename1907

Kamp II
Mesajlar
325
Tepkime Puanı
42
Yer
Erzurum
AVC 4X4 (www.offroadaksesuar.com) adlı firmadan uzak durun. 19 Eylül tarihinde satın alıp, ürün kargoya verilmeden iptal ettiğim ürünün ücretini o günden beri iade etmediler. Kendileriyle iletişime geçtiğimde bankaya talimat verdiklerini ve konuyla ilgilendiklerini söylüyorlar ancak hiçbir şekilde geri iade olmadı. 2 taksit şeklinde ücreti kredi kartımdan çekiliyor ama nedense iade yapılamıyor.

Bu firmadan uzak durun.
 

Etiketler
Hemen bankanıza başvurun ve kredi kartı harcamanız için chargeback işlemi başlatın.
Karşı taraf belli ki chargeback işlemi süresi geçsin diye oyalama taktikleri uyguluyor.
Vakit kaybetmeden kredi kartınız için harcama itiraz formunu doldurun.
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,537
Mesajlar
1,519,588
Kayıtlı Üye Sayımız
172,204
Kaydolan Son Üyemiz
izmirkartali

Çevrimiçi üyelerGeri
Üst