Karavanlara Kli̇ma Takiyoruz

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan NEWÖZBEY Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 19
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,377
.
Sanırım tarzınızın en azından foruma ve ticarete yabancı olduğunun farkında değilsiniz.
Maalesef bu da tanıtım ve ücretsiz reklam amacıyla girdiğiniz forumda, bu platformdan beklenen keyifli bir tartışmayı anlamsız kılıyor..
Sn doğrucu davut amacın nedir anlamadım yinede Cevap vermemekte bir erdemdir diyorum lütfen anladığın şeylerden keyifli tartışmanı başka birisiyle yap zira boşuna vaktimizi alıyorsunuz mutlu ve iyi günler dilerim
 


Sn doğrucu davut amacın nedir anlamadım yinede Cevap vermemekte bir erdemdir diyorum lütfen anladığın şeylerden keyifli tartışmanı başka birisiyle yap zira boşuna vaktimizi alıyorsunuz mutlu ve iyi günler dilerim

Yazmamak için çok düşündüm ama diğer tüm yorumlarınız ile beraber özellikle bu yorumunuz nedeni ile bu ailenin içinde ki reklam sürenizin dolduğunu düşünüyorum yani en azından benim için bu mesajımdan sonra.

Üstelik sadece meraktan 5 adet ne olduğunu anlamadığım facebook videonuzu da izledikten sonra ( ki ben 20 küsür senelik bir mühendisim ve gerekiyorsa ne mühendisi olduğumu öğrenmeniz bilgisayar mühendisiyim, o suyun içine sokup yaktığınız kartları tasarlamak benim için can sıkıntısı ile yapılacak işlerden ) ürününüzün aslında bir ürün olmadığını, deneme yanılma ne yaptığını bilmeden mühendislik yapılmayacağını, milyon dolarlar ile ARGE yapılan bir ürün grubu için kartı suya soktuk 20 bin lira gitti ama yaptık diyerek insanları mağdur etmek pahasına para kazanmak için ben yaptım oldu denilemeyeceğini söylersem lütfen kusuruma bakmayınız.

Ben ticaret erbabı olduğunuzu zannediyordum videolarınızı izlemeden önce ancak gördüğüm tek şey yaptığınızı söylediğiniz klimanın elektrik aksamı dahi havalarda uçuşuyor. Karavancılığın tutumluluk olduğu yerde 5kva inverter durumumuz vardı yaptık diye anlatılıyor. Devamına hiç girmeyeceğim.

Kendi adıma yarattığım rahatsızlık için kusuruma bakmasın diğer üyeler ancak yapmışınız kendiniz kullanınız ne güzel işte.
 

Ne karavanım var ne klima problemim. Çadırcıyım. Konu dikkatimi çekti bir bakayım dedim. Yalnız ustam bu üslup olmamış. Kıymetli büyüklerimiz teknik meseleleri açıklamışlar, ben de bir Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni olarak şunu söyleyeyim: Bu yaklaşımın sonunda projeniz bedava verilse tedirgin yaklaşırım. Mesele , potansiyel müşterilerin kafalarındaki soru işaretlerini gidermek. Yoksa ben yaptım oldu dedikten sonra gerisi lafügüzaf.

RMX1971 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,529
Mesajlar
1,519,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,192
Kaydolan Son Üyemiz
feyyazozen

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst