1.6 Vitara Jlx

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan 33ahmet33 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 21
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 27,456
4 yıldır 5k 1999 model vitara kullanıyorum. Sana verebileceğim tek tavsiye, hiçbir söze inanma,al aracı, Suzuki servisine götür, aracı kaldırıp baktır. Yoksa KESİNLİKLE ALMA...

Gerisi hikaye...

Etiketler
O​
Kardeşim okadar güzel anlatmışsınki tebrikler bende aynı sorulara cvp arıyordum sayende öğrenmiş oldum

Abilerim buyuklerim vitara 1.6 jlx otomatik şanzımanları hakkında bilgi istiyorum? Özellikle 90 lı modelleri hakkında. Güvenilir midir ?

2000 model orjinal 132 bin km 5k 1.6 otamatik vitara aldim.. araçta ektra port bagaj var.. baska gram fazladan vida göremezsiniz...
Orta derece off road yapma imkanı buldum...
Yok böyle keyif...
Şiddetle ve ısrarla tavsiye ediyorum...

konuyu hortlatalım arkadaşlar, daha önce 2 tane grand vitara kullanmışlığım var bu araçların tadını aldıktan sonra vazgeçmek zor da olsa otomobile dönmüştüm şimdi tekrar aynı sevda sardı içimi temiz bir tek kapı jlx arıyorum manuel/oto. ama malesef pek araç ilanı yok bir kaç tane ilan bırakacağım rica etsem fiyat/temizlik açısından anlayan arkadaşlar yorumlayabilir mi.? Teşekkürler...

1993 Suzuki Vitara 1.6 JLX 34.750 TL Sahibinden satılık ikinci el - 718301898

1994 Suzuki Vitara 1.6 JLX 34.750 TL Sahibinden satılık ikinci el - 727035691

1998 Suzuki Vitara 1.6 JLX 36.950 TL Sahibinden satılık ikinci el - 719830140

Konuyu bende hortlatıcam sanırım. 1993 model 5k LPG li bir araç almanın eşiğindeyim. Nelere dikkat etmem gerekiyor, nasıl test etmem gerekiyor ve nasıl bir pazarlık yapmam gerekiyor bilemiyorum. Sizlerden desteğinizi esirgememenizi bekliyorum