10 Yıl Yaşlandıran 3 Makyaj Hatası

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan melisturan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,296

melisturan

Ana Kamp
Mesajlar
38
Tepkime Puanı
6
herkese tekrardan merhabalar arkadaşlar. makyaj günlük hayatımızda oldukça önemli yere sahip malum :smiley: ve makyajla ilgili bir haber yazısı buldum. 10 yaşlandıran 3 makyaj hatası... ilgili yazıyı sizinle paylaşmak istiyorum.

"Makyaj yapmanın ince nüansları vardır. Makyaj yapmanın en önemli püf noktası renkleri gelişi güzel kullanmamaktır. Örneğin kapatıcı sürmeden kahve tonlarında far kullanmak yüzünüzün daha yorgun görünmesine neden olabilir. İşte asla yapmamanız gereken makyaj hataları...
Daha genç ve güzel görünmek için yapılan makyajlarda hata yapıldığında yaşlı gösterebiliyor. Yüzünüzü canlı ve diri göstermek ise ellerinizde. İşte 10 yıl yaşlandıran 3 makyaj hatası...

10 YIL YAŞLANDIRAN 3 MAKYAJ HATASI

1- Allığı yaymamak: Yüzünüze sürdüğünüz her kozmetik ürününü yaymalısınız. Allık ve bronzer gibi yanak bölgesine sürdüğünüz ürünleri mutlaka yayın.

2- Göz altı kapatıcısını abartmak veya hiç kullanmamak: Genç görünmek için dozunda ayarlanması gereken kozmetik ürünlerinden biri de gözaltı kapatıcısı.

3- Takma kirpik: Mega boy takma kirpikler avangart ve abartılı bir silüete neden olur. Takma kirpik yaşınızı arttırır."

kaynak: akşam
 

Etiketler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Mesajlar
1,518,511
Kayıtlı Üye Sayımız
172,129
Kaydolan Son Üyemiz
tolgademirhan

SON KONULARGeri
Üst