1962 Dodge Power Wagon

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan saboy Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 13
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 17,134

saboy

95 - 5,2 - ZJ ...
Yer
Ankara
Bu gün gördüğüm (yanılmıyorsam)1962 model DODGE POWER WAGON fotoğraflarını sizlerle paylaşmak istedim...
Farları dışında herşeyinin orjinal olduğu söylenmekte.

Power wagon 001

Power wagon 004

Power wagon 006

Power wagon 005

Power wagon 003

Etiketler
Ynt: 1962 Dodge Power Wagon

merhaba,

bu aracın aynısı ancak çok daha iyi durumda olanı merterdeki elektrik idaresinin bahçesinde duruyor,tanıdık varsa satılıp satılmayacağı öğrenilebilir

slm ben bunlara hastayım acaba satılacak mı diye ögrenip ve zamanını bana bildirirseniz sevinirim bi de araç samsunda mı? :smiley:

Merhaba,
Araç Samsun'da , satılık olup olmadığını öğrenip size haber veririm...

efsane_kral_61' Alıntı:
Selam ben bunlara hastayım acaba satılacak mı diye ögrenip ve zamanını bana bildirirseniz sevinirim bi de araç samsunda mı? :smiley:

Leon75' Alıntı:
Bu araçlardan satılık bilen varmı?

Fotoğraftaki aracın sahibi ,isteyen olursa satbileceğini söylüyordu , ama epey oldu satıldımı bilmiyorum, bi sorabilirim isterseniz?

saboy' Alıntı:
Fotoğraftaki aracın sahibi ,isteyen olursa satbileceğini söylüyordu , ama epey oldu satıldımı bilmiyorum, bi sorabilirim isterseniz?

Savaş Bey zor olmayacaksa sorabilirseniz sevinirim. Tabi trafiğe çıkarmı durumu nedir filan. Çok küçükte olsa bir ihtimal düşünebilirm bu aracı....

saboy' Alıntı:
Aracın satışı hakkında bilgi mevcutmu acaba

Bunun daha eski modeli, önünde orjinal dev gibi vinci, yanında stepnesi, kasasında ahşap zemini, sıfır toplanmış ve askeri renk ve şekilde olanı Ankara Mesa Plaza otoparkında duruyor. Sanırım oradaki kuaförün veya orada çalışan birinin...Satacağını sanmam, kullanılmasa bile kıyamaz gibi...

walla trafiğe bile cıkması önemli değil mümkünse satılık olup olmadığını ve s atılıksa kaç para istediğini bildiriseniz sevinirim samsundaki aracın evrak falan önemli değil yeterki resmi satış imkanı olsun yani hurda belgeside olsa olur benim için

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,442
Kayıtlı Üye Sayımız
172,099
Kaydolan Son Üyemiz
Attorney58

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR