1982 land rover series 3

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan sesezgin Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 401
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 135,884

Etiketler

Ynt: 1982 land rover series 3

Bu hafta içi manifoldu ve contasini yeniledik egzos boğaz contası kaldı oda siparişini verdik haftaya onu da halledeceğiz egzos için uygun bir fiyat alabilirsem komple egzosuda değiştirebilirim.
Sırada elektronik ateşleme ve radyatör temizletme var

Uploadfromtaptalk1427644106649

Uploadfromtaptalk1427644148824

Uploadfromtaptalk1427644176788

Uploadfromtaptalk1427644222637

Ynt: 1982 Land Rover Series 3

ben benim egzozu komple kalın borudan yaptırdım 61 lık boru dan arkada bir susturucu olacak şekilde manifoldun altındaki egzoz contasından itibaren yeniledim toplamda 200 TL nakit 2 döner 2 ayrana mal oldu :smiley: 2 saatte de bitirdi

orjinal eksoz 41 lik boru ince su borusu gibi biraz paslanınca sağından solundan patlamaya çaşlıyor ayrıca çok kıvrımlı ve şasenin altından geçen kısım aşşağı doğru sarkıyor ben direk çektirdim ve 61 lık boru kullandılar dolayısı ile sarkma yapmadı manifold ilk çıkışta 61 olduğu için hem daha tok bir ses çıkıyor hemde motor rahatlıyor egzoz yaptırırken mutlaka manifold çıkışının oraya spral koydurun böylece motor vibrasyonundan egzoz etkilenmeyecek daha uzun süreli bir kullanım sağlayacaktır.....

Konuyu en başından okudum çok güzel bir konu olmuş herkesin emeğine sağlık.Forecast adanada oturuyorsun heralde bende 110 defender aldım ama iyi bir usta bulamadım adanada yardımcı olabilirmisin acaba bana.

Bayadir hareketsiz kalmış konu

On havalandırmalara fitil alındı, difrensiyel koruma alındı, rot amortisörü alındı, arka paçalıklar ve yeni aynalar alındı
Uygulamalar hafta sonu

Radyator hortum siparişlerini de verdim. Havalar ısınıyor uzerindekileri yedeğe alıp yenilerini takacağim

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR