1983 Landrover Series 3 İle Ankara'dan Selamlar

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan umutcelikel Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 244
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 101,614

Etiketler
Ynt: 1983 Landrover Series 3 İle Ankara'dan Selamlar

Birkaç foto koyalım da güncellik gitmesin ;D ;D ;D

P1030999

P1030990

P1030987

P1030991

P1030996

Arkadaşım neden sürekli aynı fotoları koyuyorsun? Tamam anladık çok para harcadın. Aslında 22.000 o kadar emeğe az bile. aracın komple orjinal toplanması da cabası. Ama aracı seninki kadar güzel olmayanlar da var. Neyse Ben maaşallah diyeyim de sonra senin nazarın deydi deme bana.
Çok şanslısın ki Ankara'dasın. İstanbul da olsaydın seni 1 sn boş bırakmazdım ya. Şükret sen....

burakuysal' Alıntı:
Arkadaşım neden sürekli aynı fotoları koyuyorsun? Tamam anladık çok para harcadın. Aslında 22.000 o kadar emeğe az bile. aracın komple orjinal toplanması da cabası. Ama aracı seninki kadar güzel olmayanlar da var. Neyse Ben maaşallah diyeyim de sonra senin nazarın deydi deme bana.
Çok şanslısın ki Ankara'dasın. İstanbul da olsaydın seni 1 sn boş bırakmazdım ya. Şükret sen....
Aaahahahahahahahahaha 5 saniye bile inemiyorum ki arabanın yanına da değişik foto koyayım:smiley:)))))))))))

be de 5 sn bile ayrılamıyorum yanından aracın. Canım çıktı yorgunluktan. Mekaniği halledemeyince böyle amele gibi uğraşıyorum araç nasıl olsa yerinde duruyor diye. Daha plakayı ruhsatı bile çıkaramadım. Perşembe de onunla uğraşacağım inşallah.saat 12:23 olmuş 6:20 den beri ayaktayım daha kahvaltı bile yapmadım. aç karna 4 bardak çay içtim o kadar. Kilo da vereceğim bu gidişle ;)

Umut bey merhaba. Acaba sizde series 3 ün Türkçe kullanma klavuzu yada klavuz kılıklı kitapçık yada pdf formatında kıvır zıvırı varmıdır?

Sent from my iPhone using Tapatalk

burakuysal' Alıntı:
Umut bey merhaba. Acaba sizde series 3 ün Türkçe kullanma klavuzu yada klavuz kılıklı kitapçık yada pdf formatında kıvır zıvırı varmıdır?

Yaklaşık 1 hafta uğraşıp çoğaltıp klasör haline getirdiğim servis manueli var inanırmısın... PDF hallerini kaydetmişmiyim duruyorlar mı bakmam lazım.

arkadaşım seviyeli ve kibar bir şekilde soru sorduk sana sen gevrek gevrek gülüyorsun. Soruma cevap versene sen akıllım. alla allaa Türkçe kullanma kılavuzu lazım...

Sürekli aynı resimler. Farklı birşey koy artık. Bak ben her gün garajda yeni resim çekiyorum

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,440
Kayıtlı Üye Sayımız
172,096
Kaydolan Son Üyemiz
R.K. o.oğlu

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR